Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P11]Tykające wtryski gazu


bep

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Dzis zauważyłem, że wtryski gazu strasznie tykają :/ Nie było tak wcześniej. Tykają głośno, przy obrotach powyżej 3.5tys jest już jeden wielki gwizd!

:(. Mam się tym martwic? Instalacja ma przejechane niecałe 12tys km.

Elpigaz stella Nord, A wtryski? Instalacja w konfiguracji domyślnej - więc pewnie szału nie ma.

 

img047if.th.jpg

 

I tak pojade do gazownika w ramach gwarancji - ale nie chce żeby mnie zbył hasłem "to tak ma być". :/

Pomożecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to wygląda jak rail Apacz wiec szału nie ma to taki w nowszej obudowie rail ,,,kiszka po takim przebiegu to normalne ,,,wymień na minimum MagicJet zobacz na allegro 186 zł za listwe ew

matrix albo preferowania Hana (budowa kehin korea robi )98 zł za szt

 

ale minimum MJ pojedynczo na krótkich wężach i filtr czaja FLo2 lub 03 i będziesz miał inne autko jak chcesz to mieć tanio zrobione to kup sobie srubokręt i wtryski MJ i dysze rozwiercić na 2.5 mm i sam zmień ,, a wtryski do pionu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie strzeliły oringi, poprostu się ubiły

 

Zestawy naprawcze są po allegro i kosztują grosze w zestwie tłoczek + sprężynka + oring

wymiana 30min :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie strzeliły oringi, poprostu się ubiły

 

Zestawy naprawcze są po allegro i kosztują grosze w zestwie tłoczek + sprężynka + oring

wymiana 30min :)

ale kolega rozsiewa wieści jeszcze zapomina o kalibracji tego złomu by to jako tako dawkowało równo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...