Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[WP11] pukanie w filter powietrza


Snagi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mój problem dotyczy pukania we filter powietrza aż cały się trzęsie ma ktoś może jakiś pomysł czym może być to spowodowane?

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pukać to może we wojsku, a w filtrze to może tworzyć się rezonans spowodowany zatkaniem dolotu do niego albo zastosowaniem chałowego filtru powietrza JC ,Japan auto, czy tego typu innego chińskiego taniego wynalazku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Problem z filtrem jest już rozwiązany za to pojawił się następny mianowicie po przegazowaniu auta powyżej 3tys obrotów silnik gaśnie i zapala się check, sprawdziłem i pokazał błąd czujnika położenia wału co jest bardzo dziwne bo czujnik jest nowy ze serwisu, błąd daje się wykasować ale po ponownym przegazowaniu jest to samo.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdź dokładnie bo możesz mieć standardowy problem z zanieczyszczonym nastawnikiem bo takie są tego objawy. zczytaj kod błędu i pewnie wyskoczy "18"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość rychuo@wp.pl

Witam

Problem z filtrem jest już rozwiązany za to pojawił się następny mianowicie po przegazowaniu auta powyżej 3tys obrotów silnik gaśnie i zapala się check, sprawdziłem i pokazał błąd czujnika położenia wału co jest bardzo dziwne bo czujnik jest nowy ze serwisu, błąd daje się wykasować ale po ponownym przegazowaniu jest to samo.

Pozdro

 

czy możesz coś więcej napisać jak rozwiązałeś problem fz iltrem? U mnie obudowa filtra powietrza dostaje drgań i nie wiem jak to wyeliminować. Filtr założony 5000km temu chyba Filtrona (nie pamiętam dokładnie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie wystarczyło wymienić filter na nowy bo stary miał już trochę wylatane i wszystko wróciło do normy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...