Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P11] Skrzynia automatyczna


bep

Rekomendowane odpowiedzi

Czy da się sprawdzić samodzielnie sterownik skrzyni? Mam podejrzenia, że nie pracuje ona prawidłowo. Gdzie jest owy sterownik i jak można go sprawdzić? chyba, że taką robotę zostawić mechanikowi?

P11 z SR20De. Proszę o pomoc, bo już niewiem czy kompresja czy co, auto śmiga po 200km/h, ale nie da się uciec ze skrzyżowania (buuuu zamiast wrrr:D/jakby zaczynał redukcję z 2go biegu, czyli tryb SNOW który pomija pierwszy nieg:/) a podjazdy to już całkiem katasrtofa:/). Wiem, że skrzynia w tym aucie była kiedyś wymieniana - a na poprzedniej auto zamiatało że hej. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

olej wymieniony razem ze skrzynia, czyli jakies 30tys km. ATF 320 bodajże... , czerwony, (tak jak na bagnecie), moge zmienić jeszcze raz, ale co to niby ma dac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

apropo PW ,,,

 

to wiem jakie cuda się dzieja ze skrzynką tak jak pisałem Mobil ATF 22zł za literek,,,

 

może to mało może dużo nie wiem ale wiem że ten olej dosyć często się zmienia ,,,czy to akurat to może winne co innego ,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...