Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Lifting X-traila


Gość jarett
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie, jak z tą galopującą rdzawicą?

Tak faktycznie jest?

Ja czekam na odbiór mojego ale czytając Wasze posty zastanawiam się czy nie lepiej stracić zaliczkę i odkręcić leasing?

 

Bez przesady.

Trzeba pogodzic sie  z tym ,ze obecnie niemal wszyscy producenci samochodów i nie tylko prowadzą politykę wobec swoich produktów aby one były sprawne mniej wiecej na okres gwarancyjny.A poźniej tylko zarabiac na serwisie.

Niemal norma jest,ze każdy nastepny model danego auta jest mniej trwały i bardziej awaryjny od poprzednika .

Proponuje przyjrzec sie np.mercedesom ML .One jeszcze na gwarancji niemal wszystkie maja już sporo ognisk korozji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Witam Panowie, jak z tą galopującą rdzawicą?

Tak faktycznie jest?

Ja czekam na odbiór mojego ale czytając Wasze posty zastanawiam się czy nie lepiej stracić zaliczkę i odkręcić leasing?

 

Bez przesady.

Trzeba pogodzic sie  z tym ,ze obecnie niemal wszyscy producenci samochodów i nie tylko prowadzą politykę wobec swoich produktów aby one były sprawne mniej wiecej na okres gwarancyjny.A poźniej tylko zarabiac na serwisie.

Niemal norma jest,ze każdy nastepny model danego auta jest mniej trwały i bardziej awaryjny od poprzednika .

Proponuje przyjrzec sie np.mercedesom ML .One jeszcze na gwarancji niemal wszystkie maja już sporo ognisk korozji.

 

OK Debeściaku,

Dzięki za info, a powiedz mi masz X-Traila 150 czy 173 KM, z nawigacją fabryczną? Jak się sprawuje? Pytałem na forum- jaka jest aktualna wersja nawigacji i czy można ją czymś innym podmienić? Nie dostałem odpowiedzi...

Jestem nowy na forum i widzę niedoskonałości tego forum w porównaniu z forum Jeepa lub Mazdy(albo nie potrafię tego ustawić), czy można gdzieś zrobić bym dostawał info o odpowiedzi na moje pytanie? Czy wymagam za wiele?

 

Pozdrawiam,

Ziemek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nawigacje fabryczną (173 KM, 2007r) mapy 2012/2013 i sprawuje się bardzo dobrze, jedyna wada to brak j. polskiego. Aha, wyszły już nowe mapy 2013/2014 trzeba będzie "zakupić".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nawigacje fabryczną (173 KM, 2007r) mapy 2012/2013 i sprawuje się bardzo dobrze, jedyna wada to brak j. polskiego. Aha, wyszły już nowe mapy 2013/2014 trzeba będzie "zakupić".

Jaki masz symbol wersji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim Nissanie jest nawigacja fabryczna ale nie używam jej.

Kręcenie jednym kólkiem aby wpisywac po jednej literce czy cyferce to nie dla mnie.

Wieszam sobie Tom-toma na szybe gdzie jest ekran dotykowy i wszystko jest bardzo prosto i szybko .

Nawigacje fabryczne zawsze sa w tyle z tym co na bieżaco jest dostępne na rynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawigacja ma doprowadzić z punktu A do punktu B i fabryczna z aktualnymi mapami robi to w Polsce i w Europie dobrze a czy adres wpisuje się palcami, kółeczkiem czy stopami to rzecz drugorzędna.

Adresy zazwyczaj wpisuje się przed jazdą i poświęcenie minuty czy dwóch na tę czynność nie jest sprawą życia i śmierci, Używając kółeczka przynajmniej ekran jest czysty, a poza tym można używać sterowania głosem które też działa zadowalająco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Nie kupujcie X Traila T 31 ma nieocynkowane nadwozie!!!

Rdzewieje jak stary durszlak!!!

 

Czytajcie wątki o rdzy na forum.

 

Pozdrawiam

 

Michał

W moim 5 latku na razie nic nie widac. Lekkie rysy ale woz ma 208 tys na liczniku...jezdzil jako taxi natomiast pytalem tu, w Norge o nowego X-sa i za dodatkowa oplata jest pakiet antykorozyjny...wiec nie wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawigacja ma doprowadzić z punktu A do punktu B i fabryczna z aktualnymi mapami robi to w Polsce i w Europie dobrze a czy adres wpisuje się palcami, kółeczkiem czy stopami to rzecz drugorzędna.

Adresy zazwyczaj wpisuje się przed jazdą i poświęcenie minuty czy dwóch na tę czynność nie jest sprawą życia i śmierci, Używając kółeczka przynajmniej ekran jest czysty, a poza tym można używać sterowania głosem które też działa zadowalająco.

Dla mnie jednak to ma podstawe znaczenie i szlag mnie trafia jak mam bawic sie fabryczną nawigacją z tym kółkiem i enterem.

Dlatego te nie dziwie sie ,ze w najnowszych X-traich są juz ekrany dotykowe.

Pozostaje jeszcze kwestia aktualności map fabrycznych-one zawsze  sa o krok do tyłu co inne mapy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, ta abryczna fnawigacja jest na SD czy płycie? Można zamiast niej wrzucić AutoMapę czy coś innego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...