Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Titan świeci się kontrolka slip i brake podczas jazdy


Gość kuziem1982

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kuziem1982

WITAM POSIADAM NISSANA TITANA

PODCZAS JAZDY ZAPALA MI SIE KONTROLKA SLIP SWIECI NA ŻÓŁTO ORAZ NAPIS BRAKE NA LICZNIKU...NIE WIEM CO TO OZNACZA BO JESTEM OD NIEDAWNA UZYTKOWNIKIEM NISSANA TITANA Z 2006 ROKU... DODAM ZE JEST TO NIEWYCZUWALNE PODCZAS JAZDY ALE KONTROLKI SIE PALA....PROSZE O SZYBKA POMOC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i widze zę posiadasz komputer też od niedawna no i regulaminów też nie czytasz no i pisanie dużą literą też zabronione ale jako ze kolega młody na forum to ma taryfę ulgową i chętnie pomożemy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie w mojej maximce jak wpadne w jakas niezla dziure to tez mi sie zapala kontrolka na czerwono brake tez nie mam pojecia od czego tak sie dzieje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie w mojej maximce jak wpadne w jakas niezla dziure to tez mi sie zapala kontrolka na czerwono brake tez nie mam pojecia od czego tak sie dzieje

albo masz pływak w zbiorniczku albo podskakuje ci lewar od ręcznego ,,stawiam na nr 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kuziem1982

koledzy juz to zdiagnozowalem jakby zaswiecalo sie slip i brake to znaczy ze nalezy uzupelnic plyn hamulcowy..ja zalalem i jest ok zadnych bledow

 

 

WITAM POSIADAM NISSANA TITANA

PODCZAS JAZDY ZAPALA MI SIE KONTROLKA SLIP SWIECI NA ŻÓŁTO ORAZ NAPIS BRAKE NA LICZNIKU...NIE WIEM CO TO OZNACZA BO JESTEM OD NIEDAWNA UZYTKOWNIKIEM NISSANA TITANA Z 2006 ROKU... DODAM ZE JEST TO NIEWYCZUWALNE PODCZAS JAZDY ALE KONTROLKI SIE PALA....PROSZE O SZYBKA POMOC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...