Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Dylemat 1,6 czy 2,0


Gość Hep
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ja powiem tak,na początku śmigałem fiatem 126p,potem kupiłem tico jakaż to była różnica wszystko tak lekko chodziło i pod górę dawał rady.Teraz czekam na odbiór QQ 16 zaznaczam że nie miałem jazdy próbnej,aż się boję przy odbiorze.Chyba się posikam w gacie tylko nie wiem czy ze szczęścia czy ze strachu. Pozdrawiam.

 

robekk możesz być spokojny ja też zamówiłem 1.6 do krótkiego QQ z Euro5, tylko w przeciwieństwie do Ciebie odbyłem jazdy próbne QQ z 1.6 i 2.0 ( tak dla pewności QQ z 2.0 jezdziłem nawet dwa razy ) i nie zauważyłem zbyt dużej różnicy w dynamice pomiędzy tymi silnikami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam. Jak w temacie Dylemat. Od trzech tygodni jestem szczęśliwym posiadaczem QQ 2.0 i mogę teraz z pełną świadomością powiedzieć że dokonałem właściwego wyboru. Silnik jest super cichutki, elastyczny i jak na razie ekonomiczny dziennie 50km spalanie wg kompa 8,2l .Polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jak w temacie Dylemat. Od trzech tygodni jestem szczęśliwym posiadaczem QQ 2.0 i mogę teraz z pełną świadomością powiedzieć że dokonałem właściwego wyboru. Silnik jest super cichutki, elastyczny i jak na razie ekonomiczny dziennie 50km spalanie wg kompa 8,2l .Polecam

 

A ja mam 1,6 od grudnia i pali mi 8,6 - 8,8 po mieście (wg komp). Trochę słaby ale daje radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam 1,6 od grudnia i pali mi 8,6 - 8,8 po mieście (wg komp). Trochę słaby ale daje radę.

 

1.6 po mieście potrafi spalic 7.3 jaki i 9.7 wszystko zalezy jak jeździsz i czy patrzysz na aktualny pomiar. Takie mam doświadczenia po przejechaniu 18.000km. aa1977 jeśli będziesz trzymał go w okolicy 3.5-4.0 obrotów to słaby nie będzie, ale wtedy też raczej bliżej 9.7 :)

Edytowane przez danbam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.6 po mieście potrafi spalic 7.3 jaki i 9.7 wszystko zalezy jak jeździsz i czy patrzysz na aktualny pomiar. Takie mam doświadczenia po przejechaniu 18.000km. aa1977 jeśli będziesz trzymał go w okolicy 3.5-4.0 obrotów to słaby nie będzie, ale wtedy też raczej bliżej 9.7 :)

Zgadzam się z kolegami od 7,2 do 8,8. Na miasto ok ale w trasie słabiutki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...