Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

piszczenie przy skretach ???


daniel_a
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam czy może miał ktoś z was taki problem jak ja przy skrecie obojętnie w która strone <podczas jazdy> słychać piszczenie już nie wiem gdzie celowac przód ok klocki tarcze tył ok bebny okładziny 1 klasa . wał nasmarowany <kalamitki> a przy skrecie słychać tak jak sie kółko kreci tak piska pomóżcie bo juz mi sie pomysły skonczyły pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć dzięki za podpowiedz łożyska sa ok a powiedz mi co maja zapowietrzone hamulce??

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszczy tylne koło po wewnętrznej od skrętu z powodu blokady mostu LSD. wsłuchuj się

biggrin.gif

 

 

i co proponujesz Dżem ?????

 

.... może po prostu wyłącz przedni napęd smile.gif

 

OFF-ROADER daj spokój myślałem ze coś mądrzejszego napiszesz ale dzieki za inicjatywe whistle.gif jeszcze przypadkiem punkcik dla ciebie ;) ale na zdrowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i co proponujesz Dżem ?????

 

 

Nic Kolego nie proponuję. To jest jeden z objawów prawidłowo działającej blokady. Nie jeden Ci jej w tym momencie zazdrości. Uwierz na słowo. Mnie też popiskuje i jestem happy bo może w terenie dupsko uratować. Poczytaj, przemyśl a potem analizuj bez paniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i co proponujesz Dżem ?????

 

 

Nic Kolego nie proponuję. To jest jeden z objawów prawidłowo działającej blokady. Nie jeden Ci jej w tym momencie zazdrości. Uwierz na słowo. Mnie też popiskuje i jestem happy bo może w terenie dupsko uratować. Poczytaj, przemyśl a potem analizuj bez paniki.

 

 

Dżem no chyba nie chcesz mi powiedzieć ze jak coś piska to jest ok wcześniej mi nie piskało i też było ok chyba że żle czytam . jeszcze raz jak jak jade bez załączonej blokady i skręcam to mi coś piszczy <20tyś temu nie piszczało> ;) dobiega z tyłu auta

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć dzięki za podpowiedz łożyska sa ok a powiedz mi co maja zapowietrzone hamulce??

pzdr.

zapowietrzone hamule powodują to że klocki nie cofają sie do końca co może powodowac przy skrętach że klocek opada na tarcze i piszczy lub poprostu popiskuje ,, nie chodzi oczywiście o max zapowietrzenia ,,,taka sugestia ,,,,

taka burza mózgów ,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapowietrzone hamule powodują to że klocki nie cofają sie do końca co może powodowac przy skrętach że klocek opada na tarcze i piszczy lub poprostu popiskuje ,, nie chodzi oczywiście o max zapowietrzenia ,,,taka sugestia ,,,,

taka burza mózgów ,,,

 

hmm o może coś w tym jest tylko że z tyłu mam okładziny ale sytuacja podobna

dzeki złote myśli sa najlepsze

 

pzd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OFF-ROADER daj spokój myślałem ze coś mądrzejszego napiszesz ale dzieki za inicjatywe whistle.gif jeszcze przypadkiem punkcik dla ciebie ;) ale na zdrowie

Jak już wyłączyłeś ten przód .... ;)

Sprawdź zbieżność , w Terrano lubi się samo przedstawić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...