Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P12] złe odczyty temperatury zewnętrznej


fan5tomas

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Poradźcie, co to może być. W mojej P12 mam na wyświetlaczu złe odczyty temperatury zewnętrznej, pomimo iż czujnik jest nowy. Co może być przyczyną? Dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem że ktoś walczył z tym łącznie z wymianami wszystkiego i tak to jest podobno wrażliwe na temp z silnika ,,, inni posiadacze p12 niech powiedzą .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam czasem amm dziwny odczyt ale tylko chwile pozniej juz łapie prawidłowa temperaturę , btw nie wiem od czego to zalezy .... w kazdym razie jesli pokazuje mi zla temp zewnetrzna to tylko chwile pozniej juz pokazuje prawidłową

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedyś czytałem wątek nie wiem w jakim to aucie było czy prima czy co innego ale kolega zrobił doktorat łącznie z servisem i doszli do tego że poprostu czujnik jest w głupim miejscu i fachowcy zrobili jakiś dziwny algorytm co ma to jakoś ustawiać co powoduje temperatury z kosmosu jeśli to ten przypadek ale to tyle co pamiętam nie wiem czy to akurat ci pomoże ,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byc moze tak jest czujnik jest gdzies przy szybie z przodu od strony pasazera bynajmniej tak wynika z manuala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...