Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Swiecąca czerwona kontrolka z wykrzyknikiem


Gość dprezes

Rekomendowane odpowiedzi

Terrano 2 2.7 TD. W warsztacie wymieniali mi filtr paliwa, po wymianie zaświeciła czerwona kontrolka z wykrzyknikiem ta obok ręcznego, tam powiedzieli mi ze to nie ma nic wspólnego i że wcześniej musiała świecić ale to nie prawda. Nie wiem od czego to jest. Proszę o radę szukałem na forum podobnego tematu ale nic nie znalazłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Terrano 2 2.7 TD. W warsztacie wymieniali mi filtr paliwa, po wymianie zaświeciła czerwona kontrolka z wykrzyknikiem ta obok ręcznego, tam powiedzieli mi ze to nie ma nic wspólnego i że wcześniej musiała świecić ale to nie prawda. Nie wiem od czego to jest. Proszę o radę szukałem na forum podobnego tematu ale nic nie znalazłem

 

 

wystaw zdjecie z ta kontrolka

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość winsurfingradom

czujnik podciśnienia serwa, zapala się podczas deptania hamulca na jałowym biegu ? jak tak to wszystko ok ,za małe ciśnienie na czujniku daje takie oznaki normalne dla tego pojazdu Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Poświeciło ze 2 dni i samo zgasło na jakichś dziurach, sam nie wiem dlaczego. Auto cały czas pracowało normalnie.

 

Dowiedziałem się też że ta kontrolka, pokazuje brak płynu hamulcowego, co to podciśnienia serwa nie jestem pewien ale brak płynu na pewno wskazuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...