Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

uszczelka pod glowicą w x-trail ?


mbrzosk

Rekomendowane odpowiedzi

Zaczęło się od lampki chek bląd katalizatora skasowałem .sprawdzilem katal.isondy lambda iznowu zapalił się chek Po jakimś czasie przy odpalaniu palił jakby na 3 gary wtedy wyczyścilem przepustnicę jadę nad morze z kempingiem dojechalem wysiadam patrzę a z rury jakby para. Czy to uszczelka głowicy

strzeliła ? A ja kupiłem benzynę żeby niemieć kłopotu .CO WY NA TO?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczęło się od lampki chek bląd katalizatora skasowałem .sprawdzilem katal.isondy lambda iznowu zapalił się chek Po jakimś czasie przy odpalaniu palił jakby na 3 gary wtedy wyczyścilem przepustnicę jadę nad morze z kempingiem dojechalem wysiadam patrzę a z rury jakby para. Czy to uszczelka głowicy

strzeliła ? A ja kupiłem benzynę żeby niemieć kłopotu .CO WY NA TO?

 

 

Aby sprawdzić, czy to uszczelka po głowicą odkręć korek wlewu oleju. Jak pod korkiem masz majonez, to raczej uszczelka. Jak ubywa ci płynu chłodniczego, to raczej uszczelka. Jak w płynie chłodniczym masz olej, to raczej uszczelka. Jak po jakimś czasie bagnet - miarka poziomu oleju w silniku zardzewieje, to raczej uszczelka.

 

Nie wiem skąd się biorą przesądy że benzyna to mniej problemów ??? :-()

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...