Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P11] uklad wydechowy


Gość Ospamox
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od pewnego czasu moj samochod pracuje jak traktor,(myslałem ze to wina tlumika) po wjechaniu autem na kanal zauwarzylem ze tlumiki sa ok jednak starsznie częsie sie czesc ktora zamieszczam na obrazku, i tu moja prosba z pytaniem co to jest? czy to jest strumiennica?

post-35344-1279641840,6572_thumb.jpg

post-35344-1279641860,7536_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie strumienica tylko złącze elastyczne. Jest dostępne jako samo złącze, które trzeba dobrać pod wymiar obecnego i wspawać, lub jako rura wydechowa, czyli całość od kolektora wydechowego pierwszej flanszy układu wydechowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łącznik, trzeba ten wyciąć i wspawać nowy i bedzie po sprawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuje za pomoc, a orientuje sie ktos jakie wymiary ma ten lacznik w p11 1,8 rocznik 2000

 

Najprościej jest wyjąć i pomierzyć bo mogą być różne rozmiary.W sklepach na pewno Ci dobiorą coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Najprościej jest wyjąć i pomierzyć bo mogą być różne rozmiary.W sklepach na pewno Ci dobiorą coś.

 

 

Potrzebuje uszczelkę miedzy środkowy a tylni wydech, możecie mi powiedzieć czy to jest ta uszczelka?

http://allegro.pl/item1160492594_uszczelka_katalizatora_nissan_almera_primera_micra.html

Edytowane przez spamergt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NAJLEPIEJ JEST WYCIAC I PODJECHAC DO SKLEPU I DOPASOWAC COS.

A NAJLEPIEJ TO WZIASC TAKA SAMA DŁUGOŚĆ I 5MM WIEKSZ SZEROKOSC NA ŚREDNICY .WTEDY MOZNA WŁOŻYC TA SIATKE NA DWIE RURKI I ZAWSZE LEPIEJ SIE SPAWA NIŻ NA STYK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Szymon2908

Ja z takim łącznikiem w mojej p11 tylko że td pojechałem do mechanika który sie zajmuje wydechami w Zamościu i za łącznik, wycięcie starego i wspawanie nowego zapłaciłem 90 zł :D gdzie w innym sklepie za sam łącznik chcieli 80 zł :)

Edytowane przez Szymon2908
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z takim łącznikiem w mojej p11 tylko że td pojechałem do mechanika który sie zajmuje wydechami w Zamościu i za łącznik, wycięcie starego i wspawanie nowego zapłaciłem 90 zł :D gdzie w innym sklepie za sam łącznik chcieli 80 zł :)

 

 

mój na szczęście udało się pospawać za 30 pln tylko brakuje tej przeklętej uszczelki. no nic muszę udać się do sklepu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...