Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[N16] Dziwna sprawa z napędem


Gość Radzias

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Wszystkim !

 

Jestem posiadaczem Almerki N16 1.8 (bez gazu) Hatchback 2000 r.

 

Samochód sprawuje się bez zarzutu aczkolwiek wczoraj zaniepokoił mnie pewien objaw. Mianowicie podczas ruszania i przyśpieszania, po wrzuceniu 3 i naciśnięciu gazu, samochód jakby nagle przerywał, odpuszczał gaz i po chwili dopiero, po mocniejszym przegazowaniu wracał do normy. Co to według Was może być ? Samochód ma mały przebieg bo 114 tys - oryginalny, nie sprowadzany. Wszystko serwisowane na bieżąco, kupiłem z pewnej ręki w kwietniu.

 

Czasem też jak zaczynam jazdę, troszkę jakby blokuje się pedał gazu. Tylko jak jest zimny, podczas jazdy jak już się naciśnie mocniej przechodzi i objaw nie wraca. Macie jakąś sugestię ? może coś można podregulować ?

 

Wybieram się w piątek nad morze ok 500 km w jedną stronę i niepokoją mnie te objawy.

 

Za wszelkie sugestie i pomoc z góry dziękuję.

 

Pozdrawiam,

 

Radek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mianowicie podczas ruszania i przyśpieszania, po wrzuceniu 3 i naciśnięciu gazu, samochód jakby nagle przerywał, odpuszczał gaz i po chwili dopiero, po mocniejszym przegazowaniu wracał do normy. Co to według Was może być ?

 

Może przepływomierz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może przepływka ale ten zacinający pedał wskazuje że masz brudną przepustnice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może przepływka ale ten zacinający pedał wskazuje że masz brudną przepustnice

 

dokladnie. mi tez sie pedal gazu zacinal, umycie przepustnicy zalatwilo sprawe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...