Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

N16 Przedni blotnik wymiana


Gość klawinski

Rekomendowane odpowiedzi

Gość klawinski

Czy blotnik z wersji z przed liftu pasuje do auta po lifcie?? Moj jest troszke wgnieciony a wczoraj znalazlem na szrocie calkiem niezly w tym samym (mam nadzieje) kolorze i jaki jest koszt wymiany w polsce tak na oko bo bede jechal do PL za dwa tyg i nie wiem czy nie bardziej bedzie sie oplacalo zrobic to na miejscu.

EDIT:

Jak sprawdzic kolor po numerze VIN, tzn ktore znaki mowia nam o kolorze i czy przed/po FL byly dokladnie te same kolory a dokladnie srebrny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sama wymiana jest na pewno nie droga, na pewno nikt wiecej niz 100 zl nie wezmie, a moze znajdziesz taniej. Co do koloru to go oczywiscie nie sprawdzisz, na pewno bedziesz mial ten sam kod koloru skoro blotniki z dwoch srebrnych almerek, niestety odcienie moga sie roznic, moze uda Ci sie identyczny a moze lekko rozniacy sie, ciezko powiedziec.

A blotnik z fl powinien pasowac. z tym, ze juz nie wiem jak kolory, czy po lifcie ten sam srebrny byl, zdaje mi sie ze jednak troche ciemniejszy, ale ciezko mi tak powiedziec jak obok nie mam dwoch samochodow tylko swoj jeden.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość klawinski

No wlasnie i tutaj przydaloby sie rozkodowanie VINu bo blotnik jest na srodku szrotu wciaz przyczepiony do autka i nie bardzo mam jak porownac a wyciagac na slepo tez mnie sie nie chce. Ale skoro mowisz ze powinien pasowac to polowa obaw z glowy ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam na stronie wpisz swój VIN i VIN auta na częsci

 

http://japancars.ru/cat/nissan/

 

U mnie wychodzi coś takiego:

 

 

VIN: SJNEDAN16U00-06714

Модель: EVHALEFN16TGABACAC

Название: ALMERA UK MAKE

Серия модели: N16E

Дата выпуска: 02.2000

BODY: 3 DOOR HATCH BACK

ENGINE: YD22DDT TYPE ENGINE

AREA: CENTRAL EUROPE SPEC

POWER:

GRADE: EP2 TYPE

TRANS: 5-SPEED MANUAL TRANS

Код региона: EL1

Внешний цвет: KL0 <======== to jest kod koloru :) do porównania w obu autach

Внутренний цвет: K

 

Możesz też sprawdzić kody samych błotników czy są takie same

http://japancars.ru/cat/nissan/index.php?x=BA1&vin=SJNEDAN16U0006714&cat=307&pn=5&gi=J&sec=630

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...