Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Regulator wentylatora/klimatyzacji


Gość McDżordż

Rekomendowane odpowiedzi

Gość McDżordż

Czołem!

Mam taki klops z moją Primerką P11 Kombi.

Pokrętło wentylatora/klimatyzacji ma 4 poziomy nawiewu: pierwsze trzy nie działają i maszyna reaguje tylko na 4-ty, najwyższy poziom. Co się popsuło? Co naprawić, jak? Ile to orientacyjnie może kosztować?

Ciao-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszukaj było, trzeba prze lutować płytkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w zrób to sam w dziale p10 jest to nawet zilustrowane. działa na 100% sam też tak naprawiałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość McDżordż

No dobrze, a ktoś mi powie jak całkowitemu laikowi jak tę płytkę znaleźć? Gdzie jej szukać, jak się demontuje, jak ją później zamontować etc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobrze, a ktoś mi powie jak całkowitemu laikowi jak tę płytkę znaleźć? Gdzie jej szukać, jak się demontuje, jak ją później zamontować etc?

 

otwierasz drzwi od pasażera, kładziesz głowę na dywaniku ze wzrokiem skierowanym w kierunku jazdy do przodu, i nagle widać wpiętą kostkę w "coś", wyciągasz tą kostkę, następnie bierzesz wkrętak krzyżakowy i odkręcasz 2 śrubki i wyjmujesz płytkę sterowania biegami wentylatora, montaż w odwrotnym kierunku, a co z nią zrobić to już znajdź bo było :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja u siebie wyczyściłem rozpuszczalnikiem, potem drobniutkim papierkiem ściernym dotarłem do ścieżki i polutowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zastosowałem dodatkowo kawałek drutu aby je polutować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...