Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

ŻAROWKI


Gość yeti74

Rekomendowane odpowiedzi

witam ,mam pytanko odnosnie zarowek jakie do mijania a jakie do postojowych ,chodzi mi o symbole?z gory dzieki.

 

witam ,mam pytanko odnosnie zarowek jakie do mijania a jakie do postojowych ,chodzi mi o symbole?z gory dzieki.

dodam ze do p12

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ,mam pytanko odnosnie zarowek jakie do mijania a jakie do postojowych ,chodzi mi o symbole?z gory dzieki.

 

 

dodam ze do p12

 

 

A jakie masz włożone? H1 , H4, H7 czy xenony? Trochę więcej danych samochodu kolego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no spoko mowie ze wchodza tam 4 zarowki po 2 na 1 lampe, ale powiem ze najlepiej jak wymieniasz parami bo moze sie przepalic automatycznie druga - ja tak mialem .... no i kijowo sie je wymienia mowie z gory ta przy akumulatorze masakra ...., co do postojowek tez musze wsadzic ale jakos nie mam ochoty tego rozbierac by sie dopchac do prawej strony (od kierowcy),zeby je wymieniec musisz miec rece jak hobbici :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciepłe białe diody do postojówek ,,i po sprawie na lata na przeglądzie nikt nawet nie pomyślał że to dioda poblask żółtawy co do reszty to chyba wsio jasne ,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...