Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

jaki to silnik


Gość marcin24671

Rekomendowane odpowiedzi

Gość marcin24671

witam mam primere z konca 99r 2.0 gt anglik i nie jestem pewny jakiej mocy jest tam silnik ma czarna pokrywe zaworow i oznaczenie sr20 jest mozliwosc 100tu procentowego sprawdzenia domowym sposobem z gory dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A poczym dokladnie poznac ze to wersja gt

pierwsza sprawa to czy masz po liftingu czy przed liftingiem.. (po roku wychodzi, że polifcie) jeżeli po to nie ma tam wersji gt i czarnej pokrywy tez nie powinno być (chyba, że ktoś pomalował :)). SR20 po lifcie to silnik 140 konne.

Jeżeli masz przed liftem to GT to skórzana kierownica, półskórzane fotele większe zderzaki w porównaniu do serii i kilka drobiazgów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marcin24671

mam przed liftem kwadratowe lampy mam skure pelna elektryke jestem 3cim wlascicielem to raczej nikt nie grzebal jeszcze alusy nissana 16

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam przed liftem kwadratowe lampy mam skure pelna elektryke jestem 3cim wlascicielem to raczej nikt nie grzebal jeszcze alusy nissana 16

skoro masz przed liftem to auto z końca 98 roku chyba :)jeżeli masz przed liftem to nic nie grzebane, tak powinno być w silniku.... jeżeli masz pełną skórę to może masz wersje STW :) jaki kolor kameleon zielonkawy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a po numerze vin mozna sie dowiedziec czegos wiecej jak tak to podam

po numerze pewnie tak jest odpowiedni dział do tego ale to bardziej chodzi o książkę serwisową :) jeżeli masz to co Ci napisałem to masz GT najważniejsze, że silnik z GT (czarna pokrywa), bo bywały juz na forum GT z silnikami z wersji podstawowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...