Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[B12} Spadek mocy przy 2 tys obrotów.


Gość zuk38
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

daj szansę i napisz coś wiecej o instalacji LPG, bo z tego opisu to jako przyczyna może też być odpuszczenie gazu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Sorki, ze dopiero teraz, ale miałem ostatnio urwanie głowy. Filtr powietrza jest nowy, tylko ze AP 123/1, a nie AP 123/2, bo nie mieli AP 123/2 i powiedzieli mi w sklepie ze to, to samo tylko muszę nowe dziurki wyciąć a ta jedna na środku zakleić, ale to nie wina filtru, ponieważ na starym tez tak było. Jeśli odpalę go na gazie to nie chce złapać obrotów, nawet jak dodaje gazu to to nic nie daje. A instalacja chyba 2 generacji DT-System, parownik LOVATO,

Edytowane przez Żuk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz jakieś elektroniczne badziewie na przewodzie gazowym od reduktora do miksera czy tylko taka śruba ale generalnie to jedz na regulacje tego ,,,bo zły skład masz ,,,

 

 

ps ,odebrałem autko wkońcu ,,,ahahahh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle, ze to siliczek krokowy to wiem :) Tylko teraz takie pytanie, jak wygląda sprawa regulacji takiej instalacji? W poprzednim aucie miałem instalacje 1 generacji (z śruba na przewodzie)i nie było problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to już się laptopem utawia softu do tego cudu nie kojarzę ale zobaczę to już reaguje na lambdę i resztę ... jak chcesz samemu to jakoś się zgadamy i damy rade ,, choc to trudniejsze niż kalibracja sekwencji ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potrzebujesz fejsa -kabelek pod usb powiedzmy i na wyjściu masz mase czarny i D- i D+ 12 V czerwony się nie podpina ..

na allegro wystarczy normapny co symuluje coma ,, za 30 zł a co do softu to trzeba sobie zassać wiec co to masz ,,,

 

nie jest to DT system ??? bo tylko to znalazłem u siebie i to kila rodzajów jak to chcesz to daj znać na Pw ,, zainstaluje to i zobacze co to jest i jak wygląda ,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...