Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P11.144] Problem z częściami do sedana


Gość BarteQ0014
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość BarteQ0014

Witam,Mam trzy pytania:

1.Czy tylny zderzak od nissana p11 hatchback po liftingu będzie pasował do nissana p11 sedan ?

2.Takie samo pytanie tylko ,że z lampą tylną w klapie od strony kierowcy.

3.Przeszukałem allegro od 5 dni i nie mogę znaleźć tylnej lampy w wersji europejskiej do nissana p11 po liftingu sedan (lampa musi mieć 5 kresek i być przeciwmgielną bo inaczej to hatchback), w takim razie gdzie kupić takie części lub ewentualnie czy będą pasowały?Zderzaki są ale nie w kolorze.

Pozdrawiam i z góry dzięki;p

Edytowane przez BarteQ0014
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,Mam trzy pytania:

1.Czy tylny zderzak od nissana p11 hatchback po liftingu będzie pasował do nissana p11 sedan ?

2.Takie samo pytanie tylko ,że z lampą tylną w klapie od strony kierowcy.

3.Przeszukałem allegro od 5 dni i nie mogę znaleźć tylnej lampy w wersji europejskiej do nissana p11 po liftingu sedan (lampa musi mieć 5 kresek i być przeciwmgielną bo inaczej to hatchback), w takim razie gdzie kupić takie części lub ewentualnie czy będą pasowały?Zderzaki są ale nie w kolorze.

Pozdrawiam i z góry dzięki;p

1.zderzak powinien pasować (przed liftem pasuje hb do sedana ),

2.sama nazwa mówi, że lifting a więc lampa musi być po lifcie,

3.musi być do sedana tak jak mówisz

szukaj po allegro ale nie tylko lamp tylko tam gdzie mają angliki po lifcie... większość allegrowiczów nie wystawia wszystkiego bo płacili by za dużo marży dla Allegro ale watpię jeżeli sprzedają np. drzwi i karoserie aby nie mieli lamp-poprostu wyślij maila :)

Edytowane przez GeorgeGt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,Mam trzy pytania:

1.Czy tylny zderzak od nissana p11 hatchback po liftingu będzie pasował do nissana p11 sedan ?

2.Takie samo pytanie tylko ,że z lampą tylną w klapie od strony kierowcy.

3.Przeszukałem allegro od 5 dni i nie mogę znaleźć tylnej lampy w wersji europejskiej do nissana p11 po liftingu sedan (lampa musi mieć 5 kresek i być przeciwmgielną bo inaczej to hatchback), w takim razie gdzie kupić takie części lub ewentualnie czy będą pasowały?Zderzaki są ale nie w kolorze.

Pozdrawiam i z góry dzięki;p

zderzak na "bank" pasuje

lampy raczej też

 

PS. moze ktoś bedzie potrzebował takiej informacji - że drzwi też pasują sedan = hatchback = P11.144 = P11 (tylko inne listwy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość BarteQ0014

Dzisiaj zadzwoniłem do serwisu ASO Nissana i powiedzieli mnie ,że zderzak pasuje ,a natomiast lampa nie pasuje.

Może ktoś wie gdzie kupić europejską (światło przeciwmgielne) wersję lampę tylną w klapie do nissana primery p11 po liftingu sedan ??(oprócz allegro)

Edytowane przez BarteQ0014
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

he he i tu jest problem bo ja tu mieszkam, ale auto mam całe i chyba sprzedam je na części bo stoi nie użytkowane od 2 tyg odkąd kupiłem wersję 2 litrową :)) Może chcesz na części. Oddam za 1500 zł całe auto, musiałbyś tylko lawetę skołować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość BarteQ0014

Dobra cena ale się muszę zastanowić to jeszcze napisze.Jeśli Możesz to proszę o zdjęcia tego autka.Co do lampy to wysłać można pocztą.

Edytowane przez BarteQ0014
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście lampę pocztą można wysłać:) choć nie ukrywam że lepiej było by sprzedać całe auto, nawet za tak małe pieniądze, zamiast 'bujać' się na części. Jutro wkleję parę fotek pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość BarteQ0014

Wszystko fajnie tylko jest problem z transportem.Londyn->Wrocław 1300 km... więcej przywiezienie mnie będzie kosztowało niż auto :)Chyba ,że wrócisz do warszawy do rodziny na weekend z autkiem nawet za trochę wyższą cenę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pete 022 mam rozumieć, że masz wszystkie dokumenty w razie chęci rejestracji w Polsce?... powiem, że cena interesująca :)

Edytowane przez GeorgeGt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem na forum o tym aucie z silnikiem 1.8 i coś tam było z obrotami chyba do 3 tys. dziala .

czyli jednym słowem kupa :) jeszcze jakby silnik 2.0 był to można by pogadać bo silnik mam z GT a tak to chyba za dużo zachodu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja autko jest nie do konca sprawne, prawdopodobnie łancuch się rozciągnął lub przeskoczył albo napinacz siada... Aczkolwiek jezdzi i posiada dużo nowych części.. wogóle to anglik ale to chyba jasne:) Mam też 2 litrową, 2000r. czarna, sport w hatchback'u ładna i raczej szybka, też sprzedam ;) Szukam diesel'a po 2004... Pozdrawiam

post-20002-1281024764,6555_thumb.jpg

post-20002-1281024790,0711_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja autko jest nie do konca sprawne, prawdopodobnie łancuch się rozciągnął lub przeskoczył albo napinacz siada... Aczkolwiek jezdzi i posiada dużo nowych części.. wogóle to anglik ale to chyba jasne:) Mam też 2 litrową, 2000r. czarna, sport w hatchback'u ładna i raczej szybka, też sprzedam ;) Szukam diesel'a po 2004... Pozdrawiam

własnie zaczynam powoli chorować na taką P11.144 Sport właśnie czarną.. mam rozumieć,że wszystkie dokumenty masz wrazie WU :)

czasami żałuję, że zjeżdżając z Anglii w 2008 roku nie przytargnąłem takiej... Piękna jest

ps. mam rozumieć mieszkasz w Londynie czy okolicach?

Edytowane przez GeorgeGt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...dokładnie masz rację, niepowtarzalną sylwetkę ma ten model i choć mam już od 4 lat (sedana) to wciąż mi się podoba... a ostatnio w hatchback'u się zauroczyłem...:) Nie dokońca rozumiem co masz na myśli z tymi dokumentami? Dowód rejestracyjny? Przegląd? A obecnie mieszkam w Norwich...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...dokładnie masz rację, niepowtarzalną sylwetkę ma ten model i choć mam już od 4 lat (sedana) to wciąż mi się podoba... a ostatnio w hatchback'u się zauroczyłem...:) Nie dokońca rozumiem co masz na myśli z tymi dokumentami? Dowód rejestracyjny? Przegląd? A obecnie mieszkam w Norwich...

chodzi mi o wszystkie dokumenty w razie rejestracji w Polsce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie dokumenty oczywiście mam ale przekładka musiała by być wykonana aby zarejestrować auto w PL. Ceny primer wahają się od 10 do 20 tyś zł, a wersji sport na polskich stronach nie znalazłem... Oddam dwie za 5000 zł :)

Edytowane przez Pete 022
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram nie za blisko jest jakby nie patrzeć.. Powiem tak, autem chętnie wybrałbym się do Polski ale najbliższy urlop mam dopiero w połowie pazdziernika a to jeszcze trochę czasu:( Ciężko mi tu coś wymyślić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość BarteQ0014

W połowie października możemy się dogadać wtedy na 90 % kupię :) Może jakiś tel. lub kontakt i więcej zdjęć tych aut ?

Edytowane przez BarteQ0014
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam nie wiem co jest z tym 1.8, czekam na elm'a ale chyba sie nie doczekam...:( jezdiłem nim tak przez ostatnie 2 mies ale więcej niż 160 nie chciał jechać... Bartek daj mi swój e-mail to wyślę Ci jakieś fotki przy weekendzie..

Edytowane przez Pete 022
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość BarteQ0014

barteq0014@interia.pl ,ale proszę o wysłanie zdjęć dwóch primerek ale głównie 2.0 i jakiś telefon lub kontakt :)

 

A i najważniejsze , czy istnieje możliwość przekładki jeśli tak to ile ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...