Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P11.144] Problem z częściami do sedana


Gość BarteQ0014
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

barteq0014@interia.pl ,ale proszę o wysłanie zdjęć dwóch primerek ale głównie 2.0 i jakiś telefon lub kontakt :)

 

A i najważniejsze , czy istnieje możliwość przekładki jeśli tak to ile ?

możliwość przekładki zawsze jest myślę, że 2000 plus części z 1500 trzeba liczyć :)Pete masz wiadomość na priv- też podeślij zdjęcia jakbyś mógł :)

mam rozumieć hatchback 2.0 sedan 1.8

Edytowane przez GeorgeGt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość BarteQ0014

Jakbyś Miał urlop w październiku to przywiózłbyś 2 primerki ? (czekam na zdjęcia :P )

 

Zobaczyłem zdjęcia bardzo ładne :) tylko trzeba czekać do października :( ale jak już będziesz w PL to napisz maila i napisz na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ci pomoge.

Poszukaj w necie hurtowni w Janowo koło Starogardu Gdanskiego .Na allegro tez sie relkamuja i maja towary na aukcjach.

Maja bardzo duży wybór czesci tutaj na pomorzu.Kiedyś miałem cięzko coś dostac a u nich było .

Moze kiedys brałem od nich czasami czesci jak nie mogłem nigdzie dostac.

Miałem takie problem z nimi jak ostatnio kupiłem czesc i teraz jakos nie przepadam za nimi.Ale to prywatne przejscia.

MAja duzy asortyment i troche wyzsze ceny .

Ale prubuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za felgi ile musiałbym dać ?? (jaki rozmiar ,cena ) :lol: Co do nissana to szkoda bo 1.8 i lawet mnie się nie opłaca , ewentualnie lampę bym kupił :D

..felgi 17' na bardzo ładnej oponce, 1500 myślę, lampę mogę wysłać i inne części tylko muszę się dowiedzieć jak najlepiej i najłatwiej to załatwić... pozdro

post-20002-1281206058,5125_thumb.jpg

post-20002-1281206083,756_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość BarteQ0014

Za felgi dam 600 :D (bo jak za auto 2000zł sprzedasz to już lepiej auto kupić :P ) A ile mam dać za lampę z wysyłką ??(jaki rozmiar opony i czy felgi proste i nie biją itp.)

 

RAAAD Fajnie by było gdybyś podał stronę , patrzyłem znalazłem ale tylko tel i adres więc się skontaktuje .

Edytowane przez BarteQ0014
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(0-58) 560-04-68

500-089-528

e-mail:

autoszarmach@epf.pl

 

 

to znalazłem na szybko na allegro.poszukaj albo zadzwon w poniedziałek i bedziesz wiedział dokladnie czy maj konkretnie ten model bo wiesz co i jak z ta lampa.

sklep auto szarmach

sprubuj stracisz na tel tylko .

ja kiedys tez szukalem czesci do nyski i obdzwoniłem cała polska .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BarteQ0014 w piątek sprzedaje drugie auto więc lampy Ci niestety nie mogę już wysłać... :(

znalazłem taką lampę na angielskim ebay'u

http://cgi.ebay.co.uk/nissan-primera-p11-99-01-pas-side-inner-rear-light-lamp_W0QQitemZ330452211493QQcategoryZ10402QQcmdZViewItemQQ_trksidZp3286.m7QQ_trkparmsZalgo%3DLVI%26itu%3DUCI%26otn%3D3%26po%3DLVI%26ps%3D63%26clkid%3D6544664764386583454#ht_500wt_1154

trochę długi... ;) aha a sprzedawca mówi że za granicę nie wysyła a ja konta nie mam...

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...