Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Wysokie spalanie LPG


extradd
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Opaski doszły, te mniejsze już założyłem i nawet na przewód podciśnienia.W duże źle strzeliłem z rozmiarem, są trochę za duże, juz zamówiłem mniejsze. Tylko zastanawiam się co jeżeli wszystkie przewody są szczelne więc czyżby wtryski?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wtryski dobre tylko trzeba pozmieniać ustawienia zjechać z ciśnieniem i stroić ,,,a jeszcze jedna sprawa tak jak ten koleś mówił o ciśnieniu i mnożniku ze ma być koło 1x to myślał że na starcie ma być 1 x tz że nawet nie czytał instrukcji ,,, ja w miare na chodzie jestem u mnie nieszczelności pokasowałem ale uwaliłem kabel od cewki do aparatu i autko stoi ,,,

 

u Ciebie to poprostu muszę mieć wolną rękę no i wiercenie będzie ,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19zł na allegro ..Dino gdzieś linkował ,,,już nie wiele zostało i pasuje tak że wywalamy tego Filgaza co masz i wchodzi ten CZaja FL03

 

wysłałem Ci linka a

 

umówimy sie w Wieliczce bo tam Buda z prądem stoi i jakieś dodatkowe młotki sie znajdą ale że ostatnio pogoda piękna ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sie ogarnąłem z furą otyle ze śmiga i gaz nie śmierdzi ,,,coś po resecie Ecu 1-2 sek po przełączeniu muli ,,,, ale może jest zimniej ,,, czyli ustawiamy po mojemu nie po gazowemu ,,,

tz wolna ręka ,,,, wymyśliłem dziure w twoich MJ na 2,4 mm kolega w Suniaczu ma 1.4 i dał 2.2mm Dino ładował 2.5 ...no może 2,3,,,,mm bo jak by było strojenie tylko to spoko może bybyło szybciej ,,,choć ostatnio nic nie robiliśmy i gadka zeszło troszkę ,,,haha ......w wolnej chwili jak byś mógł zdjąć węża z MJ i wsadzić tam wiertełko byś my wiedzieli mniej wiecej jakie masz dziury ,, cisnienie miałeś tam wysokie wiec jak zjedziemy z nim to mnożnik pujdzie strasznie do góry a ja bym oscylował 1,1- 1,2 no max 1,3 u siebie mam 1,23 i narazie dałem spokój ...

 

Do tematu opaski masz 9mm > ???? a sobota - niedziela to jeszcze nie wiem jak jak już to w sobote jak byśmy jeszcze ładowali dziury a i kabelek od fejsa musze naprawic bo kiepsko wygląda i stresowo sie podpina,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doszły opaski na przewód do filtra fazy lotnej, a co do spotkania to jak ci będzie pasować to tak się dostosuję. Dziś wpadam almerą do garażu i biorę się za uszczelnienie kolektora wydechowego oraz pokrywy zaworów, wymianę tych opasek , do soboty powinienem się wyrobić. Muszę wykręcić jakoś tą urwaną szpilkę w kolektorze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odnośnie uszczelnienie pokrywy zaworów, to nie wiem jak jest u Ciebie ale ja mam takie śruby jakby tulejka i na końcu gwint i idzie to przez podkaładkę metalowo gumową, u mnie pomimo nowej uszczelki i gumowej (nie jakiaś taka co za miesiąc jest już twarda) , po jakimś czasie zaczęło coś się moczyć, a, że nie jeżdżę powoli to i zacząłem dolewać oleju, wygladało na to jakby pokrywa nie była dociśnięta, powodem były wyrobione podkładki metalowo-gumoew i dodatkowo zastosowałem zwykłą podkładkę jeszcze na wierzch, czyli idzie śruba podkłądka zwykła i podkładka metalowo-gumowa, po tym zabiegu nie ma wycieków, :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, już pokrywę zrobiłem, wszystko umyłem i użyłem silikonu pod i na uszczelkę tylko spotkał mnie mały zonk, otóż zapomniałem założyć z aparatu zapłonowego i musiałem całość lekko poderwać do góry ale silikon chyba jeszcze nie wysechł, mam taka nadzieję. Powracając do instalacji gazowej, otóż dziś zdemontowałem przewód z listwy i coś tam sykło czyli było jakieś ciśnienie czyli już samo to przełoży się na mniejsze spalanie. Teraz jeszcze muszę jakoś wykręcić urwaną szpilkę od kolektora wydechowego który już wyciągnąłem, chyba na spawam na nią nakrętkę. PS.Mam kozę w garażu to mam w miarę ciepełko :devil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żebyś ty widział gdzie ja wcześniej trzymałem kompresor, migom-at, kompletne zimówki do almery, kosiarkę, narzędzia, przedłużacze .... po prostu w mieszkaniu ... część w sypialni, część w garderobie i tak dalej poupychane. Garaż mam od miesiąca i cały czas go urządzam no ale i tak nie jest do końca mój bo to teściowej tylko w końcu żona się odezwała i powiedziała że robimy. No i w końcu mam etezete u siebie w garażu a nie u rodziców :devil: . Ja zakładam zawsze tarcze TRW tak jak i wahacze itp. Jeżeli będziesz potrzebował pilnie skorzystać to jakoś się umówimy i tyle, chyba że chcesz w sobotę wymienić te tarcze u mnie B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic na razie nei wierć, musisz robić kalibrację i strojenie po takim zabiegu

kup wiertła co 0.1mm, jak już macie robić to trzeba poświęcić trochę czasu a nie na szybkiego, ja swoją doprowadziłem, (przy pomocy kolegi) po zmianie reduktora, do ładu po prawie 2 dniach i przejechaniu około 100km, , było wiercone wyciągane, zalutowywane, znowu wiercone itd thumbsup.gif kurcze komu to potrzebne thumbsup.gif i po każdym taki zabiegu znowu w trasę i ustawianie od nowa po kalibracji i dopiero teraz jest gitt, jak będziecie stroić nagrajcie plik osc dla każdej z dysz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic na razie nei wierć, musisz robić kalibrację i strojenie po takim zabiegu

kup wiertła co 0.1mm, jak już macie robić to trzeba poświęcić trochę czasu a nie na szybkiego, ja swoją doprowadziłem, po zmianie reduktora, do ładu po prawie 2 dniach i przejechaniu około 100km, , było wiercone wyciągane, zalutowywane, znowu wiercone itd thumbsup.gif kurcze komu to potrzebne thumbsup.gif i po każdym taki zabiegu znowu w trasę i ustawianie od nowa po kalibracji i dopiero teraz jest gitt, jak będziecie stroić nagrajcie plik osc dla każdej z dysz

Pisaliście że obecnie jest źle i sugerowaliście że nalezy je rozwiercić. Dysze mam wykręcone i nie opłaca ich się ich wkręcać by po chwili znowu wykręcać. Kurcze to co mam zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisaliście że obecnie jest źle i sugerowaliście że nalezy je rozwiercić. Dysze mam wykręcone i nie opłaca ich się ich wkręcać by po chwili znowu wykręcać. Kurcze to co mam zrobić?

 

no wszystko dobrze, tylko aby to zrobić musisz być podpięty do programu w celu ustawienia wszystkiego od nowa, zaczynając od mnożnika po przez zbieranie map.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiemy wiemy ja sobie wymyśliłem 2.3 mm bo

kolega z suniacza ma 2.2 w 1.4 silniku i mnożnik blisko 1x a ty miałes 2.5 na MJ wiec by nie przegiąć pały wymyśliłem 2,3 mm oweszem powiedziałem że autko może nie za bardzo chodzić na LPG zapomniałem koledze powiedzieć by skręcił sobie cisnienie choć to macanie po ciemku ,.... jako że kolega też ma robotę a mi trudno przewidzieć co i jak bo latam po mieście po różnych robotach .... no to był taki strzał że w miarę trafimy narazie cudów nie musi być byle zmniejszyć cisnienie i dysze dorobić ,,i po uszczelniać wsio...

 

ja u siebie doszedłem do tego że na wężyku były 2 kropeczki i powierzchniowo przepuszczał ,,, a teraz nic nie śmierdzi wiec nie sprawdzam ,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchaj bo już nie wiem bo jestem w du,,,, z czesem niedziele działamy jutro to nie wiem jak masz wolne to sie zgadamy bo mam pare zajęć i jeszcze heble chciałem zmienić mam te filterki FLo3 działać to mogę podskoczyć do Ciebie jak masz dach nad głową ,, tylko że będe oblewał kuzyna obrone jutro z wieczora ,,,i nie wiem jak tam na niedziele będzie ,,,, ale Podziałamy na 100% jak wywalisz dziury na 2.3 na niedzielę to jakoś sie doturlasz przynajmniej do wieliczki i po ustawiamy jak trzeba ,,,tylko musze kabelek przerobić ,, bo krótki ,,,,,

 

dziś mi sie jeszcze udało wsadzić zbiorniczek nowszy od sprysku na szybę i jeden hebek zrobiony na czerwono ,,, :dribble:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...