Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P11] dodanie szyb elektrycznych na tył ?


Gość mieszko

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, panowie mam takie pytanie obecnie jezdze primą P11 z 99r i czy montaż dodatkowej elektroniki czyli elektrycznych szyb na tył + przełacznik u kierowcy całe siłowniki to dużo roboty? warto pobawić sie w to w okresie zimowym czy za dużo roboty i za wysokie koszty do uzyskanych rezultatów.

Czekam na propozycje i podpowiedzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak załatwisz sobie wszystko w dobrej cenie to warto, a kostki to podejrzewam, że są tylko do podpięcia w aucie, choć głowy nie dam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak nie będzie kostek, w co raczej wątpię, choć może i nie być to wchodzisz gumką w słupek idziesz na dół i wzdłuż progu idziesz na przód i pakujesz przez gumkę do przednich drzwi, ale zacznij od przednich drzwi i zobacz czy nie ma tam wolnych kostek do podpięcia w przełącznik, bo mogą tam wisieć odczepione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a powiedz mi jeszcze czy mechanizm bedzie pasował o hattchback-a gdy ja mam sedana? czy tylko szukać od sedana?

 

powinno być OK,. najlepiej sprawdzić jak masz mechaniczm, ale nie podejrzewam aby była różnica

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok dzieki za pomoc jak rusze z tym modem tu wrzuce jakąs foto relacje

pzdr

 

rób zdjęciA I TAKIE tam to będzie manual co i jak dla następnych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

wiecie moze jak to jest z wiązkami elektrycznymi bo mam już na tył mechanizmy i wiązki i prócz jescze jednej wiązki od kierowcy gdzie bedzie rozchodził sie syg na 4x szyby to os pasażera z przodu bede musiał wymieniać też czy moze ktoś wie czy jest ona przystosowana zeby podać sygnał na tył ( jest teraz zimno i nie chce mi sie rozkrecac zeby spr. :D )

 

ale chyba przypuszczam ze bedzie do wymiany jak te z tyłu <_< co o tym sadzicie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...