Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Masowy czujnik przepływu powietrza.


Grucha
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam w moim nissanie wyskoczył bło nr. 12 czyli Masowy czujnik przepływu powietrza. i nie moge przekroczyć 2,5tyś obrotów czy oprócz wyminy jest jeszcze jakaś moz.liwośc napray tego bo w sklepie się pytałem i za to chcą 800zł a posiadsm nissan primer 1.6 16v 96r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam w moim nissanie wyskoczył bło nr. 12 czyli Masowy czujnik przepływu powietrza. i nie moge przekroczyć 2,5tyś obrotów czy oprócz wyminy jest jeszcze jakaś moz.liwośc napray tego bo w sklepie się pytałem i za to chcą 800zł a posiadsm nissan primer 1.6 16v 96r.

 

a próbowałeś wyczyścić i wykasować błąd??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prędzej zobaczyć co się przykleiło moze liść wpadł na przepływomierz to takie coś za filtrem powietrza takie mikro kabelki ,,, tematów co nie miara wrazie co kup używany za 50 zł a nie za 800

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prędzej zobaczyć co się przykleiło moze liść wpadł na przepływomierz to takie coś za filtrem powietrza takie mikro kabelki ,,, tematów co nie miara wrazie co kup używany za 50 zł a nie za 800

 

bracie przepływka to raczej nie używana, ale to moje zdanie

a nie widzisz, że to 1.6 i chyba ma przepływkę w gardzieli pod filtrem,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spróbuje troche tam pogrzebać wyczyścić a jak się nie uda to ma ktos może cvos takiego na sprxedaż lub jakieś namiary na kogoś kto ma sprzedacv prxepłuwke ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak rozbierzesz i będziesz czyścił to spisz numer i podaj to zobaczymy co się da zrobić, tylko, że ja preferuję nowe przepływomierze bo używany nie wiadomo czy jest dobry i ile latał w aucie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

wymieniłem p[rzepływke razem z krokowym i przepustnica no i problem zniknął chodzi na pb dobrze i gaz sięustabilizował więc poki co problemu juz nie ma koszt przepływki to 200zł oczywiście uzywana. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...