Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[N15] PROBLEM Z PILOTEM CENTRALNEGO ZAMKA


Gość daamian1105

Rekomendowane odpowiedzi

Gość daamian1105

witam, jak już wspomniałem w temacie mam z problem z pilotem od centralnego zamka który po prostu nie działa...:( jest to oczywiście fabryczny zamek. almerkę kupiłem miesiąc temu z kompletem kluczyków i pilotów i od początku jeden nie działał...myślałem ze to moze baterie padły,wiec je wymieniłem ale niestety ciągle nic... Podejrzewam ze pilot się rozkodował..:( wie ktoś może jak można go ponownie zaprogramować i gdzie to można zrobić?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temet byl juz poruszany

ja sprawdzalem na p11 i dziala ale nie wiem jak jest w n15 ale wydaje mi sie ze tak samo.

a jak bys mial uszkodzony to mam taki na sprzezaz.

 

Jak już zaczniesz to musisz programować obydwa piloty bo kasuje ustawienia. Oto on:

 

1. przekręcić kluczyk w stacyjce 6 razy w ciągu 10 sekund (włączasz zapłon i wyłączasz), po 6 razie na pozycję ACC i powinien mrugnąć kierunkami 2 razy.

 

2. trzymając pilota blisko stacyjki wcisnąć i trzymać na pilocie UNLOCK, trzymając UNLOCK wciskasz 3 razy LOCK- powinien mrugnąć 1 raz kierunkami.

 

3. następnie bierzesz drugiego pilota i też wciskasz i trzymasz UNLOCK i 3 razy wciskasz LOCK- znów powinien mrugnąć 1 raz kierunkami.

 

4. na końcu przekręcasz na pozycję ZAPŁON i wtedy powinien mrugnąć 2 razy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość daamian1105

temet byl juz poruszany

ja sprawdzalem na p11 i dziala ale nie wiem jak jest w n15 ale wydaje mi sie ze tak samo.

a jak bys mial uszkodzony to mam taki na sprzezaz.

 

Jak już zaczniesz to musisz programować obydwa piloty bo kasuje ustawienia. Oto on:

 

1. przekręcić kluczyk w stacyjce 6 razy w ciągu 10 sekund (włączasz zapłon i wyłączasz), po 6 razie na pozycję ACC i powinien mrugnąć kierunkami 2 razy.

 

2. trzymając pilota blisko stacyjki wcisnąć i trzymać na pilocie UNLOCK, trzymając UNLOCK wciskasz 3 razy LOCK- powinien mrugnąć 1 raz kierunkami.

 

3. następnie bierzesz drugiego pilota i też wciskasz i trzymasz UNLOCK i 3 razy wciskasz LOCK- znów powinien mrugnąć 1 raz kierunkami.

 

4. na końcu przekręcasz na pozycję ZAPŁON i wtedy powinien mrugnąć 2 razy.

 

Dzięki za pomoc:) poszperam jeszcze troche w necie i jak niczego nie znajde to wypróbuje Twoj sposób,chociaż z małymi obawami..bo jak mowisz ze to od P11 sposób...trochę sie boje bez pilotów zostac...;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...