Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

N15 skrzynia biegów


Gość kaskawic4
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kaskawic4

Podczas skręcania i najczęściej z drugiego biegu słychać głośne stukanie.Fachowiec stwierdził,że to skrzynia biegów.Kupiliśmy używaną i nam wymienił i nadal są stuki. Teraz sugeruje,że to łożyska siedzą w skrzyni biegów. Czy można gdzieś kupić takie łożyska?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Zmień fachowca, bo dzięki tym jego super diagnozom niedługo będziesz musiała wziąć kredyt jak tak dalej będzie wymieniał na chybił trafił.

 

2. Czy dzieje się to tylko na 2 biegu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego daj spokój skrzyni!!!.Przy dwóch skrzyniach ten sam objaw to jak w totka wygrać milion.Posprawdzaj na czym stoi auto..amory , wachacze ,drazki ,przeguby,łożyska ,drazki ,półosie drazki stab ,sworznie itd...z drazkami to przesadziłem :) az tylu ich nie ma:) sorry:)

Edytowane przez sten
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kaskawic4

1. Zmień fachowca, bo dzięki tym jego super diagnozom niedługo będziesz musiała wziąć kredyt jak tak dalej będzie wymieniał na chybił trafił.

 

2. Czy dzieje się to tylko na 2 biegu?

 

tak dzieje się tylko na 2 biegu

 

Kolego daj spokój skrzyni!!!.Przy dwóch skrzyniach ten sam objaw to jak w totka wygrać milion.Posprawdzaj na czym stoi auto..amory , wachacze ,drazki ,przeguby,łożyska ,drazki ,półosie drazki stab ,sworznie itd...z drazkami to przesadziłem :) az tylu ich nie ma:) sorry:)

 

Akurat jestem koleżanką-amorki zmienione, i cała reszta jest ok a wali regularnie. Boję się gdzieś dalej wybrać.Czy można te łożyska gdzieś dostać do skrzyni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jak wali ?? i po ktorej stronie?? a mi walilo z prawej i kazdy myslal ze to polos... a to wachacz a po wymianie wachacza koles fachowiec ze stodoly ( ktoremu podziekowalem ) nie dokrecil kolumny amorka i walilo dalej z prawej jak juz dokrecilem to przestalo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kaskawic4

ale jak wali ?? i po ktorej stronie?? a mi walilo z prawej i kazdy myslal ze to polos... a to wachacz a po wymianie wachacza koles fachowiec ze stodoly ( ktoremu podziekowalem ) nie dokrecil kolumny amorka i walilo dalej z prawej jak juz dokrecilem to przestalo...

teraz to wali z obu stron podczas skręcania z drugiego biegu.To jest regularne bicie jakiegoś elementu o drugi 5-6 razy i dalej wszystko jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Co ma skrzynia biegów do skręcania? Czy czasem to walenie to nie trzaskajace przeguby? A moze osłony tarcz hamulcowych przegniły i przy skręcaniu ocieraja się ?A moze drazek stabilizatora? U mnie walił na zakrętach ale nie zawsze .Czasem puszczał serię jak z karabinu i tylko przy większej prędkośći.Przeciez to jest druga skrzynia i ten sam objaw? To jest na pewno cos poza skrzynią.......A moze spróbuj jechać na skręconych kołach na jedynce tylko odpowiednio szybciej..zobacz co wtedy

Edytowane przez sten
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja stawiam na wachacz mi walił ,wystarczyło dokręcic śruby i cisza , wpadnij do olsztyna po południu to sprawdze u siebie na warsztacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kaskawic4

ja stawiam na wachacz mi walił ,wystarczyło dokręcic śruby i cisza , wpadnij do olsztyna po południu to sprawdze u siebie na warsztacie

Bardzo chętnie-tylko jakieś namiary a ja się stawię

p.s. DZIĘKUJĘ!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...