Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[N16] NIE ODPALA


Gość tygrys1987

Rekomendowane odpowiedzi

Gość tygrys1987

Witam,

Jak w temacie, almerka z 2001r 2.2di nie chce wogóle odpalić.

Czy jest ktoś z Warszawy kto ma program lub w inny sposób potrafi sprawdzić błedy?

Oczywiście jakoś się dogadamy :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jak w temacie, almerka z 2001r 2.2di nie chce wogóle odpalić.

Czy jest ktoś z Warszawy kto ma program lub w inny sposób potrafi sprawdzić błedy?

Oczywiście jakoś się dogadamy :)

 

Pozdrawiam

 

Spróbuj metodą opisaną w manualu - wtykasz 2 kabelki na 2 piny w interface i przekręcasz kluczyk, żeby światełka się zaświeciły. Potem stykasz kabelki i kontrolka check engine zacznie migać. U mnie mignęło pięć krótkich i pięć długich czyli 0505 - brak błędów. Szczegółowy opis procedury SELF DIAGNOSTIC znajdziesz w dziale EC pod ON BOARD DIAGNOSTIC SYSTEM DESCRIPTION.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ale odkąd kupiłem ELM to jeszcze nie miałem okazji go podłączyć i sprawdzić softu . A co dokładnie sie dzieje pali sie check, moze akumulator ? - jak akum. to oświetlenie liczników przygasa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość tygrys1987

Witam kolege z Łukowa :)

 

Kontrolki świeciły się i przygasały w chwili rozruchu ale silnik nie chciał załapać.

Byłem wczorej w ASO T&T Zaborowski i stwierdzili zwarcie immobilisera, wymienili wiązke przewodów i jest ok.

Niestety całość kosztowała mnie 500zl (podł. do kompa+wymiana wiązki immo+ponowne kodowanie). ASO T&T Zaborowski oczywiście polecam, konkretni ludzie, dzwonią jak tylko coś wiedzą.

 

Temat uważam za zamknięty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...