Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

wyświetlacz w P12


Gość florek10

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam problem z wyświetlaczem w p12. W momencie naciśnięcia stopu, lub włączenia kierunkowskazów zaczyna "wariować".

Wyłącza się chwilę, później włączy się z ustawieniami np klimatyzacja + radio. Dziś podczas jazdy zaczął zmieniać ustawienie pomiędzy radiem i kamerą, pomimo, że jechałem prostą drogą.

Co może być przyczyną takiego zachowania? W ziemie miałem już problemy ze stopem. Podczas hamowania włączało się światło przeciwmgielne a kierunkowskaz migał razem z światłem mijania. Wtedy rozebrałem światło przeczyściłem było OK.

Czy problem może być teraz również ze światłami czy może kamera?

 

Dodam tylko, że wszystkie funkcje w panelu działają bez problemu.

 

Pozdr.

Florek10

Witam,

mam problem z wyświetlaczem w p12. W momencie naciśnięcia stopu, lub włączenia kierunkowskazów zaczyna "wariować".

Wyłącza się chwilę, później włączy się z ustawieniami np klimatyzacja + radio. Dziś podczas jazdy zaczął zmieniać ustawienie pomiędzy radiem i kamerą, pomimo, że jechałem prostą drogą.

Co może być przyczyną takiego zachowania? W ziemie miałem już problemy ze stopem. Podczas hamowania włączało się światło przeciwmgielne a kierunkowskaz migał razem z światłem mijania. Wtedy rozebrałem światło przeczyściłem było OK.

Czy problem może być teraz również ze światłami czy może kamera?

 

Dodam tylko, że wszystkie funkcje w panelu działają bez problemu.

 

Pozdr.

Florek10

 

Witam Ponownie,

i ponawiam pytanko odnośnie wyświetlacza. Światła już sprawdziłem wtyki przeczyszczone i nic bez zmian. Zastanawia mnie jeszcze, że przez pierwsze kilometry jazdy wszystko jest OK. Jakby coś się może rozgrzewało???

Nie wiem jak się dostać do kamery aby ją sprawdzić i ewentualnie wysuszyć ponieważ widać, że jest zaparowana.

 

Pozdr.

Florek10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Gość G_R_E_G_O_R

Ja też mam taki problem z P12. Podczas włączenia kierunkowskazów i stopu - podświetlone jest (słabo) kontrolka świateł przeciwmgielnych. Proszę o odpowiedź jak sobie poradziłeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja też mam taki problem z P12. Podczas włączenia kierunkowskazów i stopu - podświetlone jest (słabo) kontrolka świateł przeciwmgielnych. Proszę o odpowiedź jak sobie poradziłeś?

 

 

Sprawdźcie koledzy połączenie masy w tylnych lampach. U mnie kiedyś ta usterka powodowała ten sam efekt. wave.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...