Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P10] problem z otwarciem drzwi ,,


Gość kobeusz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

 

Posiadam Primere p10 sedan z 96 r .Mam problem z otwarciem drzwi od strony kierowcy kluczykiem. Nie da się ani na milimetr przekręcić!

Jeśli wie ktoś jak można taką usterkę naprwić byłbym wdzięczny za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozkręcamy czyścimy i gitara powinna być wrazie co masz full zestawy na allettanio pl ... w przystępnych cenach albo przełóż bębenek z pasażera powinno sie dać nie masz pilota /?//

 

równie kosztownym zakupem było by dla mnie zamontowanie alarmu ze sterowaniem centralnym zamkiem do 200 zł już taki fajny ponad 200 z mega zasięgiem + 2 strony ,,,działa ,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość stahoojedyn

kluczyk ok bo otwiera bagaznik i pasazera dlatego ze te zamki sa mniej uzywane (czyt. niemal wogole), a od kierowcy non toper tak wiec zamek jest wytarty i kluczyk tez

sadze ze po dorobieniu kluczyka powinno byc lepiej

 

22PLN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam Primere p10 sedan z 96 r .Mam problem z otwarciem drzwi od strony kierowcy kluczykiem. Nie da się ani na milimetr przekręcić!

Jeśli wie ktoś jak można taką usterkę naprwić byłbym wdzięczny za pomoc.

 

Ja mam to samo. Tylko autko jest z '94. Z pilota i od środka otwiera się bez problemu. Pewnie się wkładka zapiekła bo przez 16 lat nie używana :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...