Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[K11] Aparat Zapłonowy


Gość pleszyn

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich... mam pewien problem i liczę ze ktoś z was będzie w stanie mi pomuc.

A mianowicie Moja Micra przestała mi odpalac, zawiozłem ją do mechanika okazało sie ze to Aparat zapłonowy muszę teraz go wymienic jednak nigdzie na internecie nie mogę znaleźc odpowiedniego modelu, czy ktoś z was orjętuje się czy do mojego samochodu musi byc tylko ten jeden jedyny model czy moze sie roznic numerami ?

 

Mam Nissana Micre rocznik 2000 K11 silnik 1.1 16v

 

Numer mojego Aparatu zapłonowego to D4T90-01c 0307 22100 74B00

 

Dosyc pechowy ten numer Aparatu bo jest wiele podobnych do tego rodzaju samochodow ale tego nie ma. Pytam was ponieważ nie znam sie zabardzo na samochodach.

 

Proszę o pomoc.. niedawno zrobiłem prawo jazdy kupiłem od ojca ten samochodzik i po 2 miesiacach takie buty;/

a od kiedy pamiętam Tato przez 8 lat praktycznie do niego nie dokładał :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Numer mojego Aparatu zapłonowego to D4T90-01c 0307 22100 74B00

 

Dosyc pechowy ten numer Aparatu bo jest wiele podobnych do tego rodzaju samochodow ale tego nie ma. Pytam was ponieważ nie znam sie zabardzo na samochodach.

 

 

może to je numer seryjny? jeżeli rocznik auta się zgadza, rodzaj i pojemność silnika to nie ma bata we wsi żeby nie podeszło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...