Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[n15] Poduszki


profil22

Rekomendowane odpowiedzi

czy zna ktoś sposób na sprawdzenie poduszek w n15, świeci się kontrolka, bezpieczniki ok. ewentualnie jeżeli komputer jest wystrzelony to czy da się go jakoś zregenerować? ewentualnie gdzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy zna ktoś sposób na sprawdzenie poduszek w n15, świeci się kontrolka, bezpieczniki ok. ewentualnie jeżeli komputer jest wystrzelony to czy da się go jakoś zregenerować? ewentualnie gdzie?

jest możliwość naprawy sterownika , najważniejsze to aby wykasować Crash Data.. spec powinien sobie z tym poradzić, tylko czasami lepiej kupić na allegro niż naprawiać bo koszt taki sam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

jest możliwość naprawy sterownika , najważniejsze to aby wykasować Crash Data.. spec powinien sobie z tym poradzić, tylko czasami lepiej kupić na allegro niż naprawiać bo koszt taki sam

Zna ktoś takie miejsce i przybliżony koszt ?

 

byłem u dwóch elektroników, i żaden nie potrafi powiedzieć czy sterownik jest wystrzelony czy nie :/ kupilem dwa sterowniki "100% sprawne" czyli mam już 3. na wszystkich jest taki sam problem - świeci ciągłym światłem kontrolka od poduszek. Po podpięciu KTS i Carmana pokazuje brak błędów, sterownik reaguje jeżeli odłączy mu się np. czujnik lub poduszkę i pokazuje wtedy błąd - czyli dziala(każdy z moich sterowników tak samo). Ale problem zostaje czy ktoś wie jak to zrobić ? bo kupować kolejny sterownik już mi szkoda :/ czy da się jakoś sprawdzić czy sterownik wystrzelony? czy w N15 w modelu z czterema poduszkami zapisuje się w ogóle CrashData? wszelkie pomysły mile widziane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...