Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Chlapacze


Gość Willow
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam się nad założeniem osłon przeciwbłotnych (cyt. za listą akcesoriów) - zbiera się błoto między progiem a drzwiami, więc może trochę pomogą?!

Czy ktoś Was ma może to cudo w NOTE'sie? Chętnie zobaczę zdjęcia, bo niestety w realu jeszcze NOTE'ka z nimi nie spotkałam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam, założone od razu przy kupowaniu.

 

Linki do zdjęć:

 

http://7smoki.eu/note/IMG_2296.JPG

http://7smoki.eu/note/IMG_2297.JPG

 

Żeby było jasne, auto na zdjeciach nie jest moje - jest to samochód demo z salonu. Jeździłem nim pewnego dnia jak mi w moim moduł poduszek powietrznych wymieniali...

 

Pozdro!

Tomasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też kupiłem na przód za 100zł (trochę drogie :zly2:) .

 

Montaż jest bardzo łatwy (instrukcja razem z chlapaczami 3/4 śrubki)

Zdejmujemy osłonki fabryczne i zakładamy nowy. Nawet kół nie trzeba zdejmować tylko trzeba skręcić kołami)

 

Teraz podczas jazdy czasami słychać uderzenie kamyka w podwozie. Bez chlapaczy miałem wrażenie jakbym "piaskował" podwozie ;)

 

Na tył się zastanawiam....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomaszu :!:

Coś się koteczki Ciebie trzymają ;) - może byś tego z maski bliżej pokazał, co :?: :!: Bo to chyba Ty go masz na samochodzie :027:

 

Proszę bardzo:

http://7smoki.eu/note/IMG_1786.JPG

 

Ten KOT zdecydował o kupnie właśnie tego egzemplarza, więc oczywiście będzie tu siedział ile będzie chciał. Pomijam fakt, że czasem zostawia ślady swoich łapek na masce :mikolaj:

 

A żeby nie było zupełnie OT... żałuję, że nie założyłem listew na nadkolach. Trochę to kosztuje, ale na parkingach nadkola są one najbardziej narażone, gdy w sąsiędnim aucie ktoś za mocno otworzy drzwi - niestety już tego doświadczyłem.

 

Pozdro! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to dokładnie te listwy na nadkolach? :zdziw: Nie zauważyłem nic takiego w oryginalnych dodatkach.

 

Nie wiem jak teraz, ale było 1,5 roku temu i w katalogu i w cenniku (kod KE760-9U080, cena 880,38 zł). Poniżej strona 4 z elektronicznego katalogu, foto 5:

 

http://7smoki.eu/note/note_str4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to dokładnie te listwy na nadkolach? :zdziw: Nie zauważyłem nic takiego w oryginalnych dodatkach.

 

To są takie listwy, że Note wygląda wtedy jak Qashqai. :diabel2: Przynajmniej w sensie nadkoli. Mniej więcej ze dwa centymetry szerokości mają i powiem, że nawet nieźle to na Notesiku wygląda. :) Sprzedaliśmy takiego jednego żółciutkiego 1.6 w automacie z tymi listwami. Wyglądał bojowo... :027: :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlapacze zakupione/zamontowane :) 15 minut roboty 2x4 wkręty, cena 102,50 zł, instrukcja montażu a'la Ikea :D Zimówki też wrzucone, czekam na śnieg :D

Tak to wygląda na moim brudasie:

chlapaczoc6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osłony przeciwbłotne oryginalne:

Zestaw przedni KE788-9U585 99,12zł

Zestaw tylny KE788-9U586 99,12zł

 

Chyba też się zdecyduję.

 

 

Listwy na nadkolach:

Komplet KE760-9U080 880,38zł

 

no tu już cena dosyć wysoka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko przednie, pomieszało mi się z inną fakturą - cena dokładnie 101,85 zł. Kupione wczoraj w aso chorzów czyli oryginały. Opis taki jaki podał krzys166

Tylnie chlapacze chyba odpuszczę narazie.

Te listwy na nadkolach to cena już hardcorowa, chociaż nie oszukujmy się te chlapacze za stówkę to też duuużo, w sumie to dwa kawałki plastiku. Przynajmniej pasują idealnie.

Jeszcze jedne foto:

chlapacz1jm0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że nie - to się nazywało... negocjacje. :D

To był jeden (z wielu) punktów. :diabel2:

 

I właśnie przez takich jak Ty mam mniejsze marże na sprzedawanych autach. :kosci: :D:P;)

 

 

Ale poważnie - jak przychodzi klient i pierwsze jego pytanie brzmi: "jakie macie promocje na Note'a?" (lub inny model), to odechciewa mi się z nim gadać.

 

Oczywiście... negocjacje to co innego. :P :mikolaj:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie przez takich jak Ty mam mniejsze marże na sprzedawanych autach.

Ja uważam, że wszystko można w przyjemny dla obydwu stron sposób załatiwć. :D:)

 

No i to jest właśnie ta subtelna różnica między negocjacjami, a wymuszaniem. :one: ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak akurat Note IMHO bez spojlera ma ten tył zakończony jakoś... bezpłciowo – i stąd spojler. :sindbad:

 

E tam. :P Na szkoleniu nam mówili, żeby wmawiać klientom, że Note ma piękne lampy w kształcie bumerangu, dzięki którym łatwiej znaleźć auto na parkingu pod supermarketem. :sylwester: :one: I muszę Wam powiedzieć, że ma to sens, bo sam czasem jak się naszym testowym Notem wybierzeny na żer do McDonalda, to po miłej pogawędce z kumplami i po pół godzinie łatwo zapomnieć, gdzie się brykę zostawiło. :D :mikolaj: A tu dzięki tym lampom sam się pcha w oczy. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gorzej odróżnić jak obok stoją 1 albo 2 identyczne :mikolaj: :D

Notes - trzeba było wybrać bardziej charakterystyczny i tym samym rzadziej spotykany kolor - łatwiej szłoby się rozeznać na parkingu ;)

Ja mam złoty/żółty (zwał jak zwał), a takich jak na lekarstwo ... dzięki temu się nie gubi :D

A poza tym, zawsze jeszcze możesz sugerować się wersją wyposażenia, ale to raczej z bliska :027:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Notek - oczywiście, że o Ciebie chodziło ... omskły mi się paluchy na klawiaturze - rankiem przecież pisane było :030:

 

Ja mam - że tak powiem - rzadziej spotykany OGÓLNIE wygląd.

Rzadko spotykany, ale bardzo efektowny :!:

Ja chciałam wersję wyposażenia tekna, ale z czarnymi listwami na drzwiach, żeby do nich później założyć czarne nadkola - widziałam raz takiego złotego NOTE, ale bez przyciemnianych szyb.

Niestety w pakiecie listwy są lakierowana, a w ASO powiedzieli, że wymiana na czarne to gra nie warta świeczki.

BTW dzisiaj jade założyć chlapacze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze jedno wyjście-kupić czarny metalik, listwy nielakierowane a tego samego koloru :D

No ale jak wszędzie jest minus - widać szybko każdy brud i trzeba by myć 2 razy w tygodniu :zly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo spodobają się miłym użytkownikom sportowych ubrań :D

 

Taki się jeszcze o to auto nie pytał. :P:D Ale był jeden co się pytał o Navarę słowami: "Czy jak wjadę w gówno, to to pokrętełko mnie wyciągnie?" Chodziło o pokrętełko od zmiany napędu. :diabel: :P;) Koleś był ubrany w dres, a przyjechał... tak, zgadliście: BMW! :mikolaj: :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co mozna na progi nakleic jest cos oryginalnego moze do noteska czy tez tasma jakas co polecacie?? w koncu szkoda po lakierze na progach butami smyrac...zwłaszcza dzieciaczki...nio ale one maja prawo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...