Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P12] ustawienia zegrara/godziny


Gość wojtek101

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Ma nissana pimera 2003 o ile dobrze się orientuję to jest ? P12, dość intensywnie próbowałem ustalić kombinacje :search: klawiszy ustawiających godzinę, jeżeli ktoś mógłby się podzielić tą wiedzą będę wdzięczny.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój nissan to jest opcja bez kamery cofania bez nawigacji, po wciśnięciu i przytrzymaniu przycisku settings przechodzi do opcji ustawień dźwięku języka nie ma ustawień zegara :mellow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój nissan to jest opcja bez kamery cofania bez nawigacji, po wciśnięciu i przytrzymaniu przycisku settings przechodzi do opcji ustawień dźwięku języka nie ma ustawień zegara :mellow:

 

A dlaczego trzymasz wciśnięty klawisz settings, po prostu go naciśnij, tylko raz. I zrób fotę lub napisz co tobie się wyświetla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze nie da ustawic sie tak zeby wyswietlacz sam zmienial barwy o ktorej godzinie, zmienia przy wlaczaniu swiatel jednak w Polsce jest obowiazek jazdy ze swiatlami przez cala dobe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ma nissana pimera 2003 o ile dobrze się orientuję to jest ? P12, dość intensywnie próbowałem ustalić kombinacje :search: klawiszy ustawiających godzinę, jeżeli ktoś mógłby się podzielić tą wiedzą będę wdzięczny.

Pozdrawiam

wcisnij przycisk clock i przytrzmaj do momentu az zacznie mrugac zegar.nastepnie dzojstikiem(w panelu sterowania) gora -doł ustaw godzine.tem samym dzojstikiem przesuwajac w prawo,przechodzisz do ustawienia minut,postepujesz analogicznie jak przy godzinach.Po ustawieniu czasu zatwierdzasz przyciskiem clock.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...