Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Moje 350Z


CMQ
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hi,

Jak widzę wkrada się czasami zupełnie niepotrzebna nerwowość. :devil:

Pozdrowienia dla wszystkich, którzy choć raz spróbowali wycieczek Off-Road i mają wyluzowane podejście do rys, odprysków i wszelakich zabrudzeń. Ja tam jestem zadowolony jak raz w miesiącu znajdę czas na myjnię i chociaż przez parę dni widać kolor lakieru :) (do pierwszego deszczu).

Przeczytałem z zaciekawieniem oczywiście poradnik "czystości i połysku", ale to zdecydowanie nie dla mnie.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hi,

Jak widzę wkrada się czasami zupełnie niepotrzebna nerwowość. :devil:

Pozdrowienia dla wszystkich, którzy choć raz spróbowali wycieczek Off-Road i mają wyluzowane podejście do rys, odprysków i wszelakich zabrudzeń. Ja tam jestem zadowolony jak raz w miesiącu znajdę czas na myjnię i chociaż przez parę dni widać kolor lakieru :) (do pierwszego deszczu).

Przeczytałem z zaciekawieniem oczywiście poradnik "czystości i połysku", ale to zdecydowanie nie dla mnie.

 

Pozdrawiam

 

Pozdrowienia dla wszystkich, co pozdrawiają tylko tych, co im rysy nie przeszkadzają ;) I jeszcze dla tych, co lepiej wiedza kto się kiedy denerwuje a kiedy nie ;) I jeszcze mojego Wujka chciałem pozdrowić....

 

P.S. Oto komplet sprzęgła Exedy i lekkie koło zamachowe Nismo.

IMG_2588.jpg

IMG_2591.jpg

Edytowane przez CMQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaraj się też o lepkę na auto "spamer boy" lub "nieudolny szyderca" ;) Ja mogę tak długo, tylko po co Ci to? Jak Kregon wrzucił fotę hamulców to jakoś nie widziałem, byś zareagował ;) Mógłbyś uprzejmie nie zaśmiecać mi tematu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie to wygląda ]:> żeby nie pisać ze zmoczyłem fotel ;) hehe koledzy...

 

rozumiem ze sprzegło EXEDY stage 1 ? czy cos wiecej? ja własnie zamawiam s1 ale mam pytanie odnoscie kółeczka jaka jest masa tego koła...chce kupic ACT 5,9kg a na alledrogo wisi komplet stage1+nismo...ale używka

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzęgło to zamiennik serii, to zupełnie wystarczające sprzęgło dla stockowego Z, a mój modowany nie będzie. Widziałem tą używkę na allegro ale nie zdecydowałem się, to trochę kot w worku. Natomiast Nismo wybrałem ze względu na renomę i fakt, że nie jest najlżejsze. BTW - podwykonawcą jest....Exedy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzęgło to zamiennik serii, to zupełnie wystarczające sprzęgło dla stockowego Z, a mój modowany nie będzie. Widziałem tą używkę na allegro ale nie zdecydowałem się, to trochę kot w worku. Natomiast Nismo wybrałem ze względu na renomę i fakt, że nie jest najlżejsze. BTW - podwykonawcą jest....Exedy.

 

 

no właśnie... używka swpróbuje rozeznac ,ale cena nie jest aż tak atrakcyjna ,jednak co nowe to nowe.. dokładnie nigdy nie wiadomo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

2 pytania :

 

- czym / jak robiles te plastiki na drzwiach ?

 

- czy oprawy swiatel przednich w zetkach sa plastikowe ? u mnie takie mam wrazenie i nie wiem czym to wyszorowac, wygladaja na porysowane i jakby lekko przypalone - czy lepiej kupic nowe ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piekne auto:) i zachecam kolege i motywuje do zalozenia tematu o pielegnacji auta z checia zajme sie moja Almerka, ale potrzebuje wiedziec jak:)

Edytowane przez borasmax
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...