Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

problem z rozrusznikiem w terrano II


fotokora
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co pamiętam nie trzeba nic rozwiercać żeby wyjąć stacyjkę. Sama stacyjka/ wkład jest zamocowana na jednym wkręcie nie wliczając w to wcześniejszego demontażu plastików i obudów. No chyba że u ciebie jest inaczej .

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego zgadza się - tak jak piszesz. Z tym że plastiki już wczoraj zdjąłem ale żeby odkręcić tę malutką śrubkę od stacyjki to chciałem całą zdemontować bo nie mam dojścia. Chyba że macie jakiś magiczy pomysł jak tę malutką śrubkę odkręcić bez demontażu stacyjki bo dojście tam jest masakra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Sorki że wchodzę w słowo, nie wiem czy jest dział żeby się przywitać ale... u mnie sam kluczyk trzeba docisnąć do stacyjki i przekręcić na zapłon. Czyściłem wszystkie masy i plusy. Wymyśliłem że kostka padła i  kupiłem kostkę ale jak zobaczyłem zgrzewaną śrubę i dojście do tej małej to szczena mi opadła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam. Podepnę się pod temat rozrusznika. Miałem podobne problemy z rozrusznikiem w Nissan Terrano2 2.4 12v i męczyło mnie ciągłe wyciąganie i rozbieranie,aż pewnego razu zauważyłem podczas dokręcania przewodu  +że cewka wewnątrz obudowy delikatnie się przekręca i styk wysokoprądowy wtedy łączy ale delikatnie. Pobawiłem się trochę ustawieniem cewki w odpowiednim miejscu wciskając bolec cewki i sprawdzałem miernikiem na ciągłość obwodu i bajka. Zostało jeszcze unieruchomić wnętrze cewki ze stykiem wysoprądowym i napunktować obudowę cewki lub klej typu poxipol itd i bajka. Życzę powodzenia. Pozdro. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...