Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Primera P11 GT :)


Gość bamse
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chcialem zaprezentować swoją Primerke GT P11. Samochód zakupiony od klubowicza z nz :)juz dopieszczony przezemnie

 

Model: Primera P11

Rok produkcji: 1997

Silnik: SR20DEH 150KM

Zawieszenie: Seria GT

Wyposażenie:

- elektryczne szyby x4

- komputer pokładowy

- tapicerka welurowo-skórzana

- skórzana kierownica

- listwy, zderzaki i lusterka w kolorze nadwozia

- felgi oryginalne alu 15"

- ABS

- Klimatyzacja

- halogeny

- 2x airbag

- dzielona tylna kanapa

oraz wysztko to co posiadają GT

 

Oto kilka zdjęć:

C15720975_1.jpg

C15720975_2.jpg

C15720975_3.jpg

C15720975_4.jpg

C15720975_5.jpg

C15720975_6.jpg

C15720975_7.jpg

C15720975_8.jpg

C15720975_9.jpg

C15720975_10.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plan był, założenia 17" i obniżenia, jednak zmienil sie i musze sprzedać primerke, lub zamienić na jakieś kombi. Ale już wiem, że kiedys, kiedyś tez będzie GT :) jezeli ktoś z klubowiczów byłby na nią chetny, to zrobie super cena :) (okropnie przystawilo mnie do muru - i musze pilnie sprzedac :( - ogłoszenie wiadomo gdzie można znaleść )

Edytowane przez bamse
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez mialem troche obaw. jednak okazal sie ok, silnik wporzadku, nie kopci nie dymi, nie bierze oleju ani plynu, nawet przy najwyzszych obrotach nie puszcza nawet dymka, jedynie jest maska do wymiany, pozatym, hmm tłumik wyprostować, i zacina sie zamek tylnej klapy :) pozatym jest naprawde wporządku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tutaj pomyłka :P z tym odpicowanym autem na handel :) moge wam pokazac samochody ktore mialem wczesniej, zadne nie bylo picowane na handel, a mimo to kazde wygldalo tak jak to

 

 

Ty je kupiłeś dopiero, czy jak?

Przecież to stało tydzień temu na allegro.

 

 

PS: Już, się zorinetowałem - rzeczywiście jak tomiw zauważył, ciekawa forma ogłoszenia. Daruj sobie.

Edytowane przez IvanH
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:):) jeszcze i topielec :):) Dobrze ze macie poczucie humoru. Daruj sobie ? czemu ? Przeliczylem się z kosztami utrzymania 2.0 i chce poprostu sprzedać lub zamienic na coś ekonomicznego, a zarazem potrzebnego mi w chwili obecnej. Pozatym samochód mam od ponad 2 miesiecy nie mogłeś go widzieć na allegro 2 tygodnie czy miesiac wczesniej. Auto pochodzi z Szczecina, tam o ile pamietam nic nie było zalane. Pozatym czyste, umyte, i odświeżone auto nie musi być zawsze podejrzane. no przykład, mój poprzedni samochód:

 

01-23.jpg

DSC_0027.jpg

 

a to jeszcze wcześniejszy:

 

02-8.jpg

04-5.jpg

 

Jest coś dziwnego w czystym samochodzie ? dla mnie nie...

Prośba do moda o nie usuwanie przez jakiś czas tych zdjęć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisze tylko tyle, ze jestem dziwnie zaskoczony opiniami, i jakimis dziwnymi insynuacjami: Topielec, Bite, zajechana... ? od 10 lat jestem uzytkownikiem, japonskich aut, i przez ten czas napewno czegoś zdążyłem sie nauczyc, o samochodach, uzytkowaniu, jak i o "bite" nie bite "topielec" czy zajechane. Ale racja sprzedając samochód, i wystawiając na szanowanym forum w polsce, slyszec same tak negatywne opinie ? Cos z tym forum nie tak czy z użytkownikami. Nikt z Was samochodu nie widział, nie słyszał, i nie czuł jak jezdzi. Ale wg. Was jest zajechany, po powodzi i ro....ny.

 

BRAWO !

Edytowane przez bamse
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marcineq20 - tak jak pisalem wczesniej. potrzebuje auto, ktorym bede mogl wozic towar, i jednoczenie musi byc oszczedne, dlatego tez pisalem ze zamiana za jakies byle jakie kombi w gazie mogla by tez byc... ale oczywiscie wiekszosc ludzi nie moze w cos takiego uwierzyc, odrazu jestem oszustem, i chce wcisnac komus szit. Serio mówie. A i tutaj: http://www.drogeria...:)od 8 bedzie juz dzialala, no i nie ukrywam ze w tym momencie, zmiana auta na tansze, jest mi okropnie na reke, biorac jeszcze pod uwage, mase towarow.

Edytowane przez bamse
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prezentujesz Swoją Primerę i od razu sprzedajesz?? Nie widzę w tym żadnego sensu ;/

 

Może lepiej przyczytać cały temat ? a później pisać ? hm :) nie podoba sie nie biore udzialu w dyskusji, ja Twojego ogłoszenia nie krytykuje, mimo ze pisałeś ze nigdzie nie wystawiana itd. a widzialem ;)

Więc nie wiem o co chodzi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak byś zobaczył na datę kiedy napisałem ogłoszenie na forum to byś wiedział ze było to dawno. Klubowicze nie maja kasy wiec wystawiłem na allegro. Z kasa się trochę ogarnąłem bo wziąłem kredyt a jak bym sprzedał primerę to bym kupił sobie coś bardziej rodzinnego żeby małe dziecko wozić. Jak się nie sprzeda płakać nie będę bo fajna furka ale od razu wydech pójdzie seryjny i zawieszenie przynajmniej od Sri.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się nie sprzeda płakać nie będę bo fajna furka ale od razu wydech pójdzie seryjny i zawieszenie przynajmniej od Sri.

 

a czym sie różni zawieszenie w TOP SPORT ? od np GT ? które ja mam ? jeżeli top sport ma sztywniejsze to ja mogę się zamienic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawiecha z wersji top sport jest trochę twardsza od Sri i niższa gdzieś ok 3cm. Ja mam taka zawieche i brat miał w swojej primerze parę latek wcześniej. Ale tez widziałem wersje top sport na zwykłym zawiasie. Nie jestem zainteresowanym zamiana ani sprzedażą. Położę sobie na półeczkę jak zmienię:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...