Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Tuning QQ


Gość tomi-ei
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie: Tuning QQ

zamieszczajcie zdjęcia i opisy z przeróbkami QQ

( karoseria, felgi, silnik, zawieszenie, wydech, oświetlenie, audio, itd... )

im bardziej odbiegające od serii tym lepiej ;)

 

Wklejajcie zdjęcia waszych aut jak z waszymi pomysłami i tych znalezionych w sieci oraz opisy z waszymi uwagami do nich,

 

Może być ciekawie :dribble: , mniej ciekawie :unsure: , oraz śmiesznie :D

 

Zacznę od wklejenia pierwszych zdjęć na które się natknąłem.

post-34954-005642400 1289670030_thumb.jpg

post-34954-054306500 1289670107_thumb.jpg

post-34954-072950800 1289675494_thumb.jpg

post-34954-019090900 1289675680_thumb.jpg

Edytowane przez tomi-ei
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te koncówki tłumika to troche kicha :)

 

ale temat bardzo fajny - jak sie rozwinie to podwiesimy sobie co ?:)

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te koncówki tłumika to troche kicha :)

 

ale temat bardzo fajny - jak sie rozwinie to podwiesimy sobie co ?:)

 

pzdr

 

jestem za :)

 

mam nadzieję, że będzie ciekawie i przy okazji pomoże przy niektórych modyfikacjach

 

przy okazji wklejam następny tuning QQ, czy udany oceńcie sami...

 

tym razem czarny QQ+2 przed FL

post-34954-089420900 1289682064_thumb.jpg

post-34954-064234300 1289682099_thumb.jpg

post-34954-064568400 1289682137_thumb.jpg

post-34954-097406500 1289682267_thumb.jpg

post-34954-018762300 1289682451_thumb.jpg

post-34954-007845500 1289682750_thumb.jpg

Edytowane przez tomi-ei
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem za :)

 

mam nadzieję, że będzie ciekawie i przy okazji pomoże przy niektórych modyfikacjach

 

przy okazji wklejam następny tuning QQ, czy udany oceńcie sami...

 

tym razem QQ+2 po FL

Hmm, fajnie wygląda. Czy ktoś się orientuje jak można przerobić wieśniacką antenę na płetwę( jak w bmw)? Proszę o wskazówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, fajnie wygląda. Czy ktoś się orientuje jak można przerobić wieśniacką antenę na płetwę( jak w bmw)? Proszę o wskazówki.

 

Dobre pytanie - przłączam się do - small- w temacie antenki , płetwa wygląda świetnie, czy ktoś już poddał jakąś wskazówkę ?

 

Pozdr....castoro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać że zrobili sobie zlocik bo i inne QQ na fotce częściowo widać ... a może i my kiedyś naszymi "kukułkami" sobie zlot zrobimy.

 

A to mały dodatek ... czego ludzie jeszcze nie wymyślą.

 

post-32905-035150100 1290453181_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w matowym wyglada super - ciekawe jaki jest koszt ofoliowania QQ :-)

 

pzdr

 

Sądzisz że jest ofoliowany ???. Z tego co wiem to aby uzyskać taki efekt, to należałoby najpierw go całego lekko "zmatowić" ( papierem ściernym lub w inny sposób - bardziej zautomatyzowany)aby nie miał połysku ( w celu uzyskania przyczepności lakieru )i następnie natrysnąc nowy lakier "czarny mat". Tak się zresztą robi przy każdorazowym - ponownym nakładaniu lakieru jakiegokolwiek - ale foliowaniu nie słyszałem.

poadr... castoro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sądzisz że jest ofoliowany ???. Z tego co wiem to aby uzyskać taki efekt, to należałoby najpierw go całego lekko "zmatowić" ( papierem ściernym lub w inny sposób - bardziej zautomatyzowany)aby nie miał połysku ( w celu uzyskania przyczepności lakieru )i następnie natrysnąc nowy lakier "czarny mat". Tak się zresztą robi przy każdorazowym - ponownym nakładaniu lakieru jakiegokolwiek - ale foliowaniu nie słyszałem.

poadr... castoro

 

Na 100% nie jestem pewny, ale to mi wygląda na ofoliowanie, w TVN Turbo o tym było, bodajże robią to w Warszawie, ceny niestety nie pamiętam...

 

To tak przy okazji poniżej dołączam znowu coś dla oczu, felgi tak na oko powyżej 20' :rolleyes:

post-34954-045874400 1290457374_thumb.jpg

post-34954-026687900 1290463511_thumb.jpg

post-34954-035244700 1290463558_thumb.jpg

Edytowane przez tomi-ei
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sądzisz że jest ofoliowany ???. Z tego co wiem to aby uzyskać taki efekt, to należałoby najpierw go całego lekko "zmatowić" ( papierem ściernym lub w inny sposób - bardziej zautomatyzowany)aby nie miał połysku ( w celu uzyskania przyczepności lakieru )i następnie natrysnąc nowy lakier "czarny mat". Tak się zresztą robi przy każdorazowym - ponownym nakładaniu lakieru jakiegokolwiek - ale foliowaniu nie słyszałem.

poadr... castoro

 

 

Właśnie foliowanie na matowo to najpopularniejsza metoda, nie żadne malowanie. Na przykład nowy Ford Focus rs 500 który jest matowy - jest to nic innego jak folia, którą po 5 latach można ściągnąć i mamy czarny metallic.

 

 

Zobaczcie jak się matuje auto B)

 

http://www.autoinfo.pl/wiadomosci/zobacz-jak-powstaje-ford-focus-rs-500

 

Od 1.30 zaczyna się "matowanie" auta...

 

pozdro

Edytowane przez Mar3ko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

QQ+2 black mat :devil:

 

wyglada very nice...

jak bylem na Slowacji kilka dni temu to widzialem czarnego po lf na czarnych 18' z czerwona cienka obrysowka. Wygladal super, niestety apart byl w bagazniku a ja sie toczylem z kilkoma innymi samochodami jakies 30km/h...zaluje ze nie udalo mi sie zrobic fotki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sądzisz że jest ofoliowany ???. Z tego co wiem to aby uzyskać taki efekt, to należałoby najpierw go całego lekko "zmatowić" ( papierem ściernym lub w inny sposób - bardziej zautomatyzowany)aby nie miał połysku ( w celu uzyskania przyczepności lakieru )i następnie natrysnąc nowy lakier "czarny mat". Tak się zresztą robi przy każdorazowym - ponownym nakładaniu lakieru jakiegokolwiek - ale foliowaniu nie słyszałem.

poadr... castoro

 

 

własciwie to jestem nawet pewny, ze to folia - generalnie koszt foliowania to ok 3000-4000 w zalezności od rodzaju uzytej folii i od samochodu - z tego co czytalem gwarancja na folie to 10 lat [ile na robocizne nie znalazlem]

 

wyglada to moim zdaniem wysmienicie nawet na QQ - choc taki "lakier" pasuje bardziej do autek z moca 300+ :)

 

pozdrawiam

 

 

 

... a może i my kiedyś naszymi "kukułkami" sobie zlot zrobimy.

 

 

a ad zlociku - miesiac temu był w Ciechanowie

 

http://www.nissanklub.pl/index.php/zloty-i-spotkania/category/16-spotkania

 

 

byłem tam i bylo super mimo tego, ze byłem z 2,5 letnia Córką i 90% czasu musiałem poswięcic jednak jej - mozemy pomyślec aby zrobic w QQ gronie - lub jak tylko pojawi sie informacja o zlocie klubowym wpaśc tam większą grupą :-) [ w ciechanowie QQ byłem tylko ja]

 

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to ja mam dwa pytania - jakie wideo do naglowkow? wygladaja niezle i jak sadze sie przydaja :)

 

Oraz - do czego oryginalnie sluzy schowek w przednim panelu - ten gdzie tutaj jest wystawione usb? jakos nie widze do niego zastosowania - za maly by cokolwiek do niego wsadzic :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...