Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Tuning QQ


Gość tomi-ei
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja w nim trzymam pilota od bramy idealnie pasuje :P

 

Idealne miejsce na większość modeli telefonów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodatki do wnętrza QQ,

 

Myślałem żeby kupić drugi zestaw plastików konsoli centralnej i polakierować na srebrno ale wiedzę że efekt będzie słaby :(

Za bardzo odcina się radio i panel wentylacji.

Niech lepiej zostanie jak fabryka zrobiła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem żeby kupić drugi zestaw plastików konsoli centralnej i polakierować na srebrno ale wiedzę że efekt będzie słaby :(

Zgodze się z Tobą, efekt słaby a nawet badziewiasty. Zaciekawił mnie natomiast srebrny pas naklejany na schowek i dalej pod kierownicą. Może ożywiłby troszkę czarny dół deski rozdzielczej nawiązując jednocześnie do srebrnych elementów jakie mamy fabrycznie wpasowane w drzwiach i kierownicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodze się z Tobą, efekt słaby a nawet badziewiasty. Zaciekawił mnie natomiast srebrny pas naklejany na schowek i dalej pod kierownicą. Może ożywiłby troszkę czarny dół deski rozdzielczej nawiązując jednocześnie do srebrnych elementów jakie mamy fabrycznie wpasowane w drzwiach i kierownicy.

 

Widać mamy podobny gust. :)

Ciekawe czy srebrny jest taki jak fabryczne elementy.

Można toto kupić na ebay-u.

Trzeba pisać list do św. Mikołaja. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać mamy podobny gust. :)

Ciekawe czy srebrny jest taki jak fabryczne elementy.

Można toto kupić na ebay-u.

Trzeba pisać list do św. Mikołaja. ;)

No to pisze ten list do Ciebie na PW ;) Jak znalazłeś to na e-bay to podeśliś proszę link to aukcji ... zawsze można podpytać sprzedającego o kolor, jak nie kosztują fortuny to zamontowac lub tez nie kiedy będzie kolor całkiem inny.

Edytowane przez dubik77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to pisze ten list do Ciebie na PW ;) Jak znalazłeś to na e-bay to podeśliś proszę link to aukcji ... zawsze można podpytać sprzedającego o kolor, jak nie kosztują fortuny to zamontowac lub tez nie kiedy będzie kolor całkiem inny.

 

Proszę bardzo:

http://cgi.ebay.pl/Prewoodec-Cockpit-Dekor-Nissan-Qashqai-01-2007-/360222048081?pt=Autoteile_Zubeh%C3%B6r&hash=item53dee83f51

sporo kolorów, szkoda że zdjęcie z drewnem a nie z aluminium.

ok. 350 zł - nie mało za trzy naklejki :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Srebrny miejski. Przynajmniej tak wyglądał srebrny miejski, kiedy ja zamawiałem auto w 2007 roku ;)

 

Wygląda trochę jak biała perła, wydaje mi się, że został jednak cały pomalowany pod tuning, a kolor nie jest z palety nissana...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Migacze LED w obudowach lusterek.

 

Aukcja obudów lusterek z migaczami

 

Aukcja pewnie niedługo się zakończy, koszty to 300 zł za obudowy, wysyłka koło 60 zł, do tego malowanie pewnie z 200 zł za sztukę. Dodaję fotkę:

post-29509-023562800 1291934545_thumb.jpg

Edytowane przez Synkro
  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Zabezpieczenie chłodnicy w taki sposób.

Wygląda trochę sztucznie, jak doklejone, ale źle spasowane. Może kwestia wykonania albo zdjęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda trochę sztucznie, jak doklejone, ale źle spasowane. Może kwestia wykonania albo zdjęcia.

 

ale pomysł dobry tylko siatka czarna przymocowana od wewnętrznej strony zderzaka i zabezpieczenie super

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale pomysł dobry tylko siatka czarna przymocowana od wewnętrznej strony zderzaka i zabezpieczenie super

Coś w tym rodzaju? :thumbsup:

post-36057-0-06573000-1297370144_thumb.jpg

Edytowane przez wegit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś w tym rodzaju?

 

o tym dokładnie myślałem i rozmyślałem od początku jak tylko pojawił się w którymś wątku ten problem :) dzięki a to u Ciebie w Qashqai'u jest zamontowane ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...