Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Tuning QQ


Gość tomi-ei
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

o tym dokładnie myślałem i rozmyślałem od początku jak tylko pojawił się w którymś wątku ten problem :) dzięki a to u Ciebie w Qashqai'u jest zamontowane ??

Mam auto na gwarancji, obawiam się że stracę gwarancje. :o Jak myślisz, czy mam rację? :rofl:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość arlandia

Mam auto na gwarancji, obawiam się że stracę gwarancje. :o Jak myślisz, czy mam rację? :rofl:

 

Bez przesady przecież nie ingerujesz w żaden układ (elektryczny, hydrauliczny itd.) Idąc dalej tokiem twojego rozumowania to w przypadku małej stłuczki stracisz gwarancje, bo zderzak będzie lekko wgnieciony. Nie, to nie jest tak jak sądzisz...

Bardzo proszę o przesłanie szczegółowej informacji w jaki sposób można coś takiego zainstalować w związku z tym że moja chłodnica obecnie posiada już kilka wgnieceń.

Edytowane przez arlandia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam auto na gwarancji, obawiam się że stracę gwarancje. :o Jak myślisz, czy mam rację? :rofl:

 

ja też mam auto na gwarancji ale jako serwisant to bym się cieszył że użytkownik znalazł sposób na ochronę czegoś czego producent nie zabezpieczył, i też proszę o informacje jak coś takiego zamontować to nawet pojadę do ASO z montażem, ale myślę że nie będzie problemów z gwarancją jeśli do samodzielnego montażu świateł dziennych ASO nie widzi przeciwwskazań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta siateczka to raczej niegłupi pomysł.

W silnikach dCi ( przynajmniej w 1,5 dCi) w tym miejscu przed chłodnica znajduje sie intrcooler, włąsnie ostatnio miałem w nim dziure nie wiem czy to w skutek uderzenia czy jakiejś wady, ale faktem jest że jest mocno narażony na uszkodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo proszę o przesłanie szczegółowej informacji w jaki sposób można coś takiego zainstalować w związku z tym że moja chłodnica obecnie posiada już kilka wgnieceń.

Siatka montuje się od dołu, wymiar: 66x20cm. Powodzenia. ;)

post-36057-0-53893900-1297502162_thumb.jpg

post-36057-0-64728100-1297502313_thumb.jpg

post-36057-0-57678000-1297502369_thumb.jpg

post-36057-0-37994900-1297502537_thumb.jpg

post-36057-0-56793300-1297502591_thumb.jpg

post-36057-0-26283100-1297502631_thumb.jpg

post-36057-0-43184100-1297502663_thumb.jpg

post-36057-0-59265700-1297502690_thumb.jpg

post-36057-0-93772300-1297502713_thumb.jpg

  • Upvote 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SUPER !

 

Całość trzyma się na tych paseczkach? Na zdjęciu kilka postów wyżej ich nie widać. A co z bokami?

Też tak sobie zrobię od pierwszego dnia niepokoję się o rozwalenie chłodniczek na wiejskich drogach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SUPER !

 

Całość trzyma się na tych paseczkach? Na zdjęciu kilka postów wyżej ich nie widać. A co z bokami?

Też tak sobie zrobię od pierwszego dnia niepokoję się o rozwalenie chłodniczek na wiejskich drogach.

Pamiętaj że siatka nie jest z papieru, wszystko pięknie się dociska i trzyma. Siatka się mocuję do pionowe żebra kraty plastykowej (3 opaska na żebro)

Dołączam dodatkowe rozwiązanie, jeżeli masz boczną wątpliwość, to proszę dostosować. :rolleyes:

post-36057-0-33308000-1297710980_thumb.jpg

 

Wygląda trochę sztucznie, jak doklejone, ale źle spasowane. Może kwestia wykonania albo zdjęcia.

Co... na to? :rolleyes:

post-36057-0-60369300-1297964554_thumb.jpg

post-36057-0-74995800-1297964606_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co... na to? :rolleyes:

Cóż... jak ktoś lubi... :) Bardziej mi chodziło o te górne elementy.

Edytowane przez Peri Noid
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam -może ktos wie gdzie można kupic osłony stylizujące nadkoli ale nie w cenie 1200zl:)Bardzo fajnie to wyglada ale facet ktory to mial,montowal i zakupil to w serwisie

post-38734-0-21663600-1298142378_thumb.jpg

Edytowane przez janek38
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam -może ktos wie gdzie można kupic osłony stylizujące nadkoli ale nie w cenie 1200zl:)Bardzo fajnie to wyglada ale facet ktory to mial,montowal i zakupil to w serwisie

 

No i jak Koledzy, podobają się Wam tego typu osłony nadkoli, widział je ktoś w realu, co o nich sądzicie patrząc na fotki ? Tak się im przyglądam i budzą ciekawość.

 

post-32905-0-29689400-1301944805_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jak Koledzy, podobają się Wam tego typu osłony nadkoli, widział je ktoś w realu, co o nich sądzicie patrząc na fotki ? Tak się im przyglądam i budzą ciekawość.

 

post-32905-0-29689400-1301944805_thumb.jpg

Osłony są OK ale...

Żeby auto wyglądało z nimi idealnie moim zdaniem trzeba by założyć dystanse min. 4 cm/oś. No i oczywiście felgi min. 18".

W innej konfiguracji QQ wydaje się być sztucznie rozdęty - koła wydają się mniejsze i bardziej schowane we wnękach, błotniki grubsze...

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się. Według mnie te nakładki zmniejszają optycznie felgę, przez co nie ma takiego efektu dużych kół, jak bez nakładek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet fajne takie klamki, a jaki koszt zrobienia czegoś takiego ??

Edytowane przez pavelsti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Ostatnio widziałem na ulicy Qashqai'a po FL z ciekawymi nakładkami na przednie halogeny (srebrne, matowe).

Była to wersja maksymalnie Acenta, więc sądze że nie były oryginalne.

 

Czy ktoś z kolegów ma wiedzę gdzie można nabyć drogą kupna tego typu nakładki ??

 

pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Ostatnio widziałem na ulicy Qashqai'a po FL z ciekawymi nakładkami na przednie halogeny (srebrne, matowe).

Była to wersja maksymalnie Acenta, więc sądze że nie były oryginalne.

 

Czy ktoś z kolegów ma wiedzę gdzie można nabyć drogą kupna tego typu nakładki ??

 

pozdrawiam !

 

 

 

Widziałem to osobiście w salonie. Badziew jakich mało, ale to moje zdanie. Mnie się poprostu nie podoba.

 

Do nabycia jako chiński produkt w all..... Również do tylnych lamp halogenowych.

 

Według mnie lepsze są ramki chromowane, które sam zakupiłem do swojego.

 

 

 

Edytowane przez PiotrekP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj udało się wreszcie uzupełnić moją kukułkę o brakujący element - diodowe podświetlenie wnętrza.

 

Używałem takiego w Passacie. Bardzo fajna sprawa, łatwo znaleźć coś co leży na fotelu lub konsoli i jakoś przyjemniej się jedzie. W Vectrze zamontowałem ściemniające się lusterko głównie dla takiej diody. W QQ fotochromatyczne lustro nie potrzebne bo wysoko i szyby przyciemnione. Poza tym nie byłem pewien czy przedliftowe podejdą do polifta.

 

Stanęło więc na samej diodce. Efekt bardzo satysfakcjonujący, choć trudno zrobić dobre zdjęcie.

post-36463-0-70261100-1302465060_thumb.jpg

post-36463-0-59966000-1302465105_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem to osobiście w salonie. Badziew jakich mało, ale to moje zdanie. Mnie się poprostu nie podoba.

 

Do nabycia jako chiński produkt w all..... Również do tylnych lamp halogenowych.

 

Według mnie lepsze są ramki chromowane, które sam zakupiłem do swojego.

 

Gdzie zatem nabyć rameczki chromowane ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie zatem nabyć rameczki chromowane ??

Ja osobiście kupowałem na niemieckim e-bayu za 340 zł (oryginał). W salonie Nissana 100 zł drożej. Wybór należy do Ciebie.

 

Tam również kupiłem chromowaną nakładkę nad rejestrację (wersja z otworem na I-Key do Tekny), ale nie był to oryginał. Żona wolała oryginał

 

 

i jedna nakładka została mi całkiem nowa do sprzedania. Jeżeli by ktoś reflektował na zakup (sprzedam naprawdę tanio) zapraszam na PRIV.

 

 

 

P.S. Ramki na halogeny montowałem sobie sam, w salonie dodatkowo +-50 zł za montaż

Edytowane przez PiotrekP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...