Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Użytkownicy Juke na forum - luźne dyskusje


^^ehhh^^
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę, myślę i nic nie wymyśliłem... ;)

 

Witam swego od lat adwersarza ! Myślenie polega na tym , że wersja ta  z napędem na 4 koła ma przyspieszenie wg instrukcj 8,4 a rzeczywiste ma znacznie lepsze. Ta na filmiku :

licząc od startu 7,8 natomiast wg badania testowego tygodnika MOTOR wersja 190 konna z napędem na jedną oś setkę osiąga w 7,2 sek. Jeżeli dodam , że wg badań motoryzacyjnych , o których pisałem również na tym forum , Juke jest w ścisłej czołówce aut w tym sportowych w rozwinięciu predkości w granicach 80-120 km ( czyli praktycznych na drodzeprzy wyprzedzaniu  ) to już jest coś ! Poza tym proszę zobaczyć w jakim tempie Juke z filmu osiąga 160 km !  W oczach ! A z 200 to i Ferrari ma problem. Ot co o czym nalezało pomyśleć . Pozdrawiam .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano zapewne wynika z syndromu zakompleksionego prostaka, który przeniósł się ze wsi do dużego miasta. Problem nie dotyczy, ani niemieckich marek, ani tych czy innych rejestracji. Zaznaczam, powtórnie,  że nie generalizuję, bo tego robić nie wolno.

 

Nie mniej jednak coś w tym jest na rzeczy, bo w święta gdy Stolica jest pusta i większość tzw. słoików wraca swoimi Bolidami Młodzieży Wiejskiej do siebie do obory czy stodoły, w mieście zaczyna raptem jeździć się luksusowo, kulturalnie i elegancko.

 

niestety masz racje ...

 

Ja pochodze z Lodzi (urodzony wychowany i mieszkalem prawie 30lat), moj stosonek do Warszawy jest nazwijmy go sceptyczny. Zanim zaczna sie obelgi pod moim adresem powiem ze bywalem  w W-wie dwa trzy razy w tygodniu przez prawie rok i niestety nie jednokrotnie kiedy ktos slyszal ze jestem z Lodzi obnosil sie swoim pochodzeniem (ktore okazywalo sie byc Markami, Ursusem lub nawet pare kilometrow za ).
Rdzenny Warszawiak nigdy nie bedzię zachowywał się jak prostak, bo nie musi i uwierzcie mi jest to widać bez pytania z skąd jesteś
Edytowane przez ProceSS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

niestety masz racje ...

 

Ja pochodze z Lodzi (urodzony wychowany i mieszkalem prawie 30lat), moj stosonek do Warszawy jest nazwijmy go sceptyczny. Zanim zaczna sie obelgi pod moim adresem powiem ze bywalem  w W-wie dwa trzy razy w tygodniu przez prawie rok i niestety nie jednokrotnie kiedy ktos slyszal ze jestem z Lodzi obnosil sie swoim pochodzeniem (ktore okazywalo sie byc Markami, Ursusem lub nawet pare kilometrow za ).
Rdzenny Warszawiak nigdy nie bedzię zachowywał się jak prostak, bo nie musi i uwierzcie mi jest to widać bez pytania z skąd jesteś

 

 

 

 

niestety masz racje ...

 

Ja pochodze z Lodzi (urodzony wychowany i mieszkalem prawie 30lat), moj stosonek do Warszawy jest nazwijmy go sceptyczny. Zanim zaczna sie obelgi pod moim adresem powiem ze bywalem  w W-wie dwa trzy razy w tygodniu przez prawie rok i niestety nie jednokrotnie kiedy ktos slyszal ze jestem z Lodzi obnosil sie swoim pochodzeniem (ktore okazywalo sie byc Markami, Ursusem lub nawet pare kilometrow za ).
Rdzenny Warszawiak nigdy nie bedzię zachowywał się jak prostak, bo nie musi i uwierzcie mi jest to widać bez pytania z skąd jesteś

 

 

Ludzie są różni na różnym poziomie. Niezależnie od pochodzenia. Natomiast z brakiem kultury na drodze trzeba walczyć - najlepiej za pomocą wideo rejestratora...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nikt z użytkowników żuczków nie chce smyczki klubowej :nissan: ?!  :devil:

Tylko Ja? :whistle:  Zbieramy zamówienia ....nasz dział jest jakiś "nieobecny" :thumbsdown:  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ile kosztowała was usługa przeglądu po 1 roku.

Witam,mnie w grudniu wyniosło 590zł, z ich olejem.Warto kupić samemu olej,będzie taniej.Mi policzyli 280zł za olej,a w internecie można kupić za 120zł z przesyłką,więc jedno tankowanie więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Wie ktoś jaki powinien być moment dokręcenia śrub kół w juku? Do tego można się stosować? jest tam nissan http://www.nakole.pl/tabela-momentow.php

 

 

 

- już wszystko wiem.

Edytowane przez Kincu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów. Jestem nowym użytkownikiem (pomimo że rejestracja odbyła się kilka lat temu). Mam nadzieję że dobrze trafiłem bo nie chcę nikogo złościć za złe tematy. Mianowicie mam mały problem ze świeżutkim Nissanem Juke (dziś odebrany z salonu): czy ktoś wie jak ustawić w radiu format czasu z 12 na 24. We wszystkich urządzeniach które mam format jest 24h a w tym jednym 12h. Proszę o pomoc bo albo tego ja nie widzę albo sie nie da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów. Jestem nowym użytkownikiem (pomimo że rejestracja odbyła się kilka lat temu). Mam nadzieję że dobrze trafiłem bo nie chcę nikogo złościć za złe tematy. Mianowicie mam mały problem ze świeżutkim Nissanem Juke (dziś odebrany z salonu): czy ktoś wie jak ustawić w radiu format czasu z 12 na 24. We wszystkich urządzeniach które mam format jest 24h a w tym jednym 12h. Proszę o pomoc bo albo tego ja nie widzę albo sie nie da.

Witaj.

Instrukcja obsługi strona 4-28.

Ustawienie zegara [Clock]:

Obróć pokrętło <TUNE/MENU> w lewo lub prawo, aby zmienić tryb w następującej kolejności:

[set Time] <-> [On/Off] <-> [Clock Format] <-> [set Time];

[Clock Format]

Wybierz 24-godzinny lub 12-godzinny tryb wyświetlania zegara.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za odpowiedź. W podanych źródłach jest jak wół :| . Na moją obronę jest tylko to że odebrałem "Żuka" z salonu wczoraj i nie opadła jeszcze z oczu kurtyna euforii. Jeszcze raz dzięki :). Z rana postaram się ustawić pożądaną wartość.

Edytowane przez dudek_71
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za odpowiedź. W podanych źródłach jest jak wół :| . Na moją obronę jest tylko to że odebrałem "Żuka" z salonu wczoraj i nie opadła jeszcze z oczu kurtyna euforii. Jeszcze raz dzięki :).

Oczywiście rozumiemy :punk:

Witamy i pozdrawiamy :wave:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mateusz_P11_144

ZAPRASZAM NA WYPRZEDAŻ KLUBOWYCH GADŻETÓW!!!!
MOCNO OBNIŻONE CENY!!!!
OSTATNIE 7 ZESTAWÓW !!!!
PAKIET 2 RAMKI+SMYCZ+WLEPKA KLUBOWA!!!!

 

OSTATNIA SZANSA!!

CHĘTNYCH ZAPRASZAM NA PRIV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...