Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Użytkownicy Juke na forum - luźne dyskusje


^^ehhh^^
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanko dostalisccie karte rabatową z NISSAN YOU+ bo właśnie do mnie coś takiego dotarło tyle ze nigdzie nie znalazłem jakiej wielkości sa tam rabaty ???????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko dostalisccie karte rabatową z NISSAN YOU+ bo właśnie do mnie coś takiego dotarło tyle ze nigdzie nie znalazłem jakiej wielkości sa tam rabaty ???????

 

Po zalogowaniu się na stronie, kliknij po lewo w zakładkę -->program lojalnościowy. Tam jest napisane i z wykresem -- rabaty od 5 do 30%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam Wszystkich,akurat mija tydzien jak kupilam uzywanego Juka 1.6 z 2010r z CVT(przesiadka z Daihatsu Terios i Suzuki SX4). Pytanie zwiazane z obsluga okien,  nie znalazlam wczesniej o tym na forum. Smart key system znam z Suzuki SX4 ale nigdy wczesniej w tym aucie nie zapomnialam zamknac okna, otwieram teraz okna i wietrze bo kupilam nowe korytka i tu niespodzianka, zapomnialam zamknac tyla szybe. Czy jest sposob zamkniecia szyb bez odpalania silnika? Tak bylo w Golfie IV, kluczyk w drzwi i przekrecic przeciwnie do otwierania ale co w Juku?

Serdecznie pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też mam na start stop to jest tak wystarczy 2 razy nacisnąć przycisk bez wciskania sprzęgła ani hamulca.

Bo to jest tak:

-za pierwszym przyciśnięciem możesz włączyć radio,

-za drugim  za drugim włączają ci się wszystkie kontrolki i maż możliwość pełnego sterowanie samochodem tak jak podczas jazdy,

-za trzecim gaśnie wszystko 

Tylko powtarzam nie przytrzymywać w trakcie ich naciskania ani nie ruszać hamulca nożnego ani sprzęgła.

 

I jak działa ?
 

Edytowane przez Rafioninio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za podpowiedz, u mnie automat to tylko sprzeglo wcisne. Jutro to wyprobuje, na razie zmobilozowalam sie i pamietam o oknach;-))))

Dzisiaj zobaczylam, ze brakuje korka od plynu spryskiwacza, bylam w servisie ale na nasze zaspiewali mi 120zl, chyba ich mocno zgielo. Jestem

ciekawa ile taki korek kosztuje w Pl? Na razie poszla w ruch gumowa rekawiczka i recepturka.

Pozdrawiam wszystkich uzytkownikow Juka, ile razy ide na parking i go widze to chce mi sie smiac, czy Ktos z Was tez mial takie odczucia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za podpowiedz, u mnie automat to tylko sprzeglo wcisne. Jutro to wyprobuje, na razie zmobilozowalam sie i pamietam o oknach;-))))

Dzisiaj zobaczylam, ze brakuje korka od plynu spryskiwacza, bylam w servisie ale na nasze zaspiewali mi 120zl, chyba ich mocno zgielo. Jestem

ciekawa ile taki korek kosztuje w Pl? Na razie poszla w ruch gumowa rekawiczka i recepturka.

Pozdrawiam wszystkich uzytkownikow Juka, ile razy ide na parking i go widze to chce mi sie smiac, czy Ktos z Was tez mial takie odczucia?

Ale numer, mi też brakowało korka od płynu spryskiwacza i do tego jeszcze miałem pękniętą plastykową osłonę silnika.Panowie poszli wyjeli z nowego nissana w salonie przeszczepili do mojego i wszystko ok.

Edytowane przez m-a-k-s
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisalam dzisiaj do dealera ale nawet nie raczyl odpowiedziec, poczekam i jutro dryndne,

zobacze czy odbierze telefon. Mam gwarancje i powinien mi ten korek doslac :devil:

Nie pojade bo przekrocze koszt kupna nowego na miejscu.

Rafioninio- dzieki,dziala tak jak napisales, wszystko mam juz pod kontrola. :wave:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

Witam Wszystkich. Jeżdżę po Krakowie Jukiem od marca, ale teraz postanowiłem zapisać się do Waszego klubu. Pozdrawiam Wszystkich i życzę szerokiej drogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

No to jest nas dwóch chociasz w naszej okolicy pare się kręci.      Pyskowice pozdrawiają.


miało być" chociaż" przepraszam to te smartfony


Witam wszystkich właścicieli żuków czy ktoś z śląska wybiera się na piknik w Pińczowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam wszystkich zacnych użytkowników Nissanów.

 

Za kilka dni odbieramy z żoną z salonu nasze pierwsze nowe auto jakim jest Juke 1.2 w wersji Acenta. Dotychczas jeździliśmy nudnym golfem. Mamy nadzieję, że będziemy zadowoleni z zakupu.

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje, szerokości i do zobaczenia na drodze :) 

Ps: No i oczywiście bezawaryjności. :)  :nissan2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam,

 

czas w końcu się przestawić ;) Juke już czeka na rejestracje więc i w przyszłym tygodniu będzie śmigać grafitowy (edit ze względu na to iż granatowym była jazda testowa)  Juke z białymi dodatkami. 

Pozdrawiam 

Edytowane przez Kicerk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...