Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Użytkownicy Juke na forum - luźne dyskusje


^^ehhh^^
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nic się nie psuje to ludzie nie narzekają :) Czasem sie ktoś pochwali nową maszynką albo dopyta o serwis, wyposażenie itp.  :nissan2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TO NASZE FORUM TO JAKOŚ TAK SŁABIUTKO DZIAŁA....

 

Stwierdzenie lub zapytanie jakieś trochę nieprecyzyjne.

Mamy również strefę klubową i tam poruszane są i inne tematy - sport, turystyka, hobby, konkursy, gadżety i inne cudeńka. Więc warto wszędzie zaglądać.

Dużo osób jest na forum którzy poruszają się tylko i wyłącznie w swoim modelu samochodu. Wygląda to jakby "założyli klapki na oczy", a w przeglądarce ustawili w ulubionych od razu swój model i dalej już nigdzie nie zaglądają. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirek, ale zwróć uwagę, że jednak sednem działania forum motoryzacyjnego jest jednak motoryzacja, a nie granie sobie w skojarzenia... :P

Ale ciesze się, że po tym tekście, 3 minuty później też się z nami zacząłeś bawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam. Mam Juka 1.6 117 KM i noszę się z zamiarem zagazowania. Czy któryś z szanownych forumowiczów ma założony gaz? Szukam wszelkich informacji na temat instalacji, eksploatacji i ewentualnych usterek. Z góry dzięki za wszelkie info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam.Marek z tej strony.Na Zuka czailismy sie z dziewczyna od dluzszego czasu :) Po 2ch jazdach probnych ( jeden z przebiegiem  ok.28k km , drugi  nowka ) w zeszla  sobote zakupilem Juke 1.5dCi .Odbior 19.IX ,czyli za niecale 2 tyg.Auto czeka na kwit z ubezpieczalni ,potem rejestracja i bedzie mozna smigac ;) Niebawem pojawia sie zdjecia ;)

Przesiadka z Alfy 147 jtd 2006r ( na sprzedaz ! )

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Marek z tej strony.Na Zuka czailismy sie z dziewczyna od dluzszego czasu :) Po 2ch jazdach probnych ( jeden z przebiegiem  ok.28k km , drugi  nowka ) w zeszla  sobote zakupilem Juke 1.5dCi .Odbior 19.IX ,czyli za niecale 2 tyg.Auto czeka na kwit z ubezpieczalni ,potem rejestracja i bedzie mozna smigac ;) Niebawem pojawia sie zdjecia ;)

Przesiadka z Alfy 147 jtd 2006r ( na sprzedaz ! )

Pozdrawiam

 

A witamy , witamy  nowego kolegę :)

 

To szybciutko odbiór. Jaka moc ?

Pochwal się jaki kolor wybraliście? ;)

 

 

p.s. ja mojego męża  niestety nie mogę przekonać do urody Juka ... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A witamy , witamy  nowego kolegę :)

 

To szybciutko odbiór. Jaka moc ?

Pochwal się jaki kolor wybraliście? ;)

 

 

p.s. ja mojego męża  niestety nie mogę przekonać do urody Juka ... :(

 

 

Moc mysle ze wystarczajaca jak na 1.5dCi ,czyli 81 kW / 110 PS .Wiesz,duzo jezdzimy po Europie,Polske raz na rok trzeba tez odwiedzic.Chociaz korcil mnie i to bardzo Juke Nismo-R :devil:  ,ale nie za te pieniadze .Roznica prawie 8,5k € :thumbsdown:  https://home.mobile.de/AUTOHAUSRASTETTERGMBHVERTRIEBSZENTRUMKARLSRUHE#des_212235441

Kolor : Bialy :dribble:

Wyglad Juka jest swietny i zarazem b.orginalny i  kontrowersyjny :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w R. Captur 1,5 dCi tylko 90 KM...

 

No niestety wersja nismo kosztuje = jest moc = jest zabawa = jest cena :D

....ale ten chyba będzie wystarczająco mocny ;)

 

Biały :) dobry wybór :spoko:

 

Co do wyglądu - zgadzam się w 100% ... to chyba jedyny model Nissana, na który zamieniłabym moją Primerę ;)

Przedtem takie "emocje" budziła P12 ... w tamtych latach była to "inna inszość" .... Z Jukiem będzie tak samo, nawet mimo upływu czasu będzie przyciągał wzrok...

 

A zatem czekamy na zdjęcia i pierwsze wrażenia z jazdy / użytkowania tego cudeńka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dzis odebralem auto !!! :dribble:

Oplacalo sie stac w korku 2 godziny ! ( umowilem sie na 18 a dotarlem na 20 ) . Salon do 19 byl czynny,ale bardzo mily i sympatyczny sprzedawca poczekal na nas ;)

Jutro jesli pogoda dopisze bedzie sesja ;)

Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam. Od wczoraj jestem już posiadaczem Juke'a 1.6 DIG-T (190KM) TEKNA+Pak.KOMFORT 2WD :wave:

Edytowane przez GhostDriver
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

Inny kolor masz na myśli inny odcień? Jeśli tak, to jest to norma w każdym aucie. Wszystko to, co pod tapicerką jest malowane samą "bazą".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam , czy ktoś ma moźe pojęcie dlaczego

w moim Juke kolor blach podłogi bagaźnika od wewnątrz ma inny kolor niźeli kariseria ?

Standard, zdaje sie -(przy oklejaniu matami głuszacymi nie zwracałem specjalnie uwagi) ale chyba nawet wewnątrz bagaznika pod plastikami jest tylko podkład z lekkim przyprószeniem. Tak było zawsze a mam już zdaje się 10-ty egzemplarz nissana. Chyba technologia....

post-5141-0-54252500-1471260318_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam , czy ktoś ma moźe pojęcie dlaczego

w moim Juke kolor blach podłogi bagaźnika od wewnątrz ma inny kolor niźeli kariseria ?

 

Założyłeś wcześniej osobny temat z tym zapytaniem.

Rozumiem,że można go usunąć?

Swoje problemy opisujemy w jednym miejscu.

 

Masz możliwość zrobienia zdjęcia i dodania go tutaj?

Pewnie prędzej byś uzyskał odpowiedź ;)

------------------------------------------------------------------------------------------------

 

edit. -temat usunięty , odpowiedzi z niego przeniesione zostały tutaj.

(aby nie było bałaganu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jestem. Wymieniłem swego pierwszego Juke na taki sam 1,6 Turbo 190 KM rocznik 2016 .Jak czas leci ! Kiedy w styczniu 2011 roku kupiłem Nissana Juke była to absolutna nowość wzbudzająca olbrzymie skrajne emocje na ulicy lecz w zdecydowanej większości pozytywne a wręcz patrzono z zazdrością . Również zmieniła się atmosfera forum , wtedy bardzo emocjonalna i pozytywna wśród nowych posiadaczy auta.Dzisiaj dominują opinie techniczne , bez tej ówczesnej emocjonalności . Ciekaw jestem co robią teraz moi adwersarze z forum np. Isobel, afrowawa , Proce SS i inni. Mają jeszcze Juki ?

Co do nowego auta to model ten od poprzedniego różni się tym , że ma jeszcze lepszą charakterystykę silnika w zakresie momentu obrotowego bowiem rozpoczyna się już przy 1600 obrotach a nie przy 2000 . Chociaż i przy " starym " rwał spod świateł jak rakieta. Pali również trochę mniej ca ok 1,5 litra na setkę ( Przy spokojnej jeździe ) No i dorobiłem się szklanego dachu rozsuwanego co jeszcze ,przy tym kapryśnym lecie , pozwala niekiedy poczuć " wiatr we włosach " a przy niepogodzie obserwować chmury. Fajny bajer. :wave:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jestem. Wymieniłem swego pierwszego Juke na taki sam 1,6 Turbo 190 KM rocznik 2016 .Jak czas leci ! Kiedy w styczniu 2011 roku kupiłem Nissana Juke była to absolutna nowość wzbudzająca olbrzymie skrajne emocje na ulicy lecz w zdecydowanej większości pozytywne a wręcz patrzono z zazdrością . Również zmieniła się atmosfera forum , wtedy bardzo emocjonalna i pozytywna wśród nowych posiadaczy auta.Dzisiaj dominują opinie techniczne , bez tej ówczesnej emocjonalności . Ciekaw jestem co robią teraz moi adwersarze z forum np. Isobel, afrowawa , Proce SS i inni. Mają jeszcze Juki ?

Co do nowego auta to model ten od poprzedniego różni się tym , że ma jeszcze lepszą charakterystykę silnika w zakresie momentu obrotowego bowiem rozpoczyna się już przy 1600 obrotach a nie przy 2000 . Chociaż i przy " starym " rwał spod świateł jak rakieta. Pali również trochę mniej ca ok 1,5 litra na setkę ( Przy spokojnej jeździe ) No i dorobiłem się szklanego dachu rozsuwanego co jeszcze ,przy tym kapryśnym lecie , pozwala niekiedy poczuć " wiatr we włosach " a przy niepogodzie obserwować chmury. Fajny bajer. :wave:

Gratuluję powrotu na łono. Pocieszające jest dla nas to że zamieniłeś Juke'a na Juke'a. Bezawaryjności życzę i ciekawszego lata.

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyżby nowy żuczek w Krakowie alex2009? :) pochwal się :)

Witaj, co prawda z 2 letnim opóźnieniem ale dziękuje za powitanie ;)

Edytowane przez alex2009
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...