Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Użytkownicy Juke na forum - luźne dyskusje


^^ehhh^^
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Powiadasz ...nom ?: A co ma piernik do wiatraka i co w tym złego ?

 

Sorry już jest poprawiony, a ma tyle że się wiatrak może rozpierniczyc ... ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem 21.12 w serwisie na toruńskiej i widzialem jak "szykują" Juka do odbioru. Mechanik nie potrafił zdjąć osłony bagażnika - szarpał, szarpał aż wyszarpał kombinerkami :o (instrukcja demontażu jest naklejona na drzwiach). Mam nadzieję że to nie był twój żuczek. Mój Outlander tez tego dnia ucierpiał w serwisie :wacko:

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

***Wesolych Swiat oraz Szczesliwego Nowego Roku 2012***

***Merry Christmas and Happy New Year 2012***

 

 

dla wszystkich Juke - maniakow ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem 21.12 w serwisie na toruńskiej i widzialem jak "szykują" Juka do odbioru. Mechanik nie potrafił zdjąć osłony bagażnika - szarpał, szarpał aż wyszarpał kombinerkami :o (instrukcja demontażu jest naklejona na drzwiach). Mam nadzieję że to nie był twój żuczek. Mój Outlander tez tego dnia ucierpiał w serwisie :wacko:

pozdro

Mojego akurat kupiłem w Nissan Odyssey na Góreczewskiej gdzie stał na placu (2010 rocznik ale ładny rabat dzięki temu ustrzeliłem) więc mam nadzieję, że to nie mój :)

U mnie po przeglądowym "uzupełnianiu płynów" zapomniano poprawnie założyć korek wlewu płynu do spryskiwaczy, no i po korku.. :angry:

A gdzie robiłeś przegląd?

 

Ps. Mam takie pytanko czy u was na pokrywie silnika też zlazł tak lakier z napisu "Nissan" jak na fotce?

Ps2. Też tak macie jak na drugiej fotce (zaznaczone strzałkami) jakby te rurki były taką taśmą zaklejone czy coś? Bo nie wiem czy to nie jakiś powód do niepokoju :P

post-51208-0-00528400-1324737040_thumb.jpg

post-51208-0-24187900-1324737048_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm to przy wizycie w aso chyba im powiem o tym złażeniu lakieru bo nie powinno tak być w nowym aucie... Może to dlatego, że to 2010 rocznik (stał na placu nieużywany) ale to też nie powód... Aha i jeszcze pytanie do was, też macie taki zakres luzu na boki w lewarku, jak wrzucicie na bieg (tu na jedynce):

http://www.youtube.com/watch?v=uAgEhQlY8Yk&feature=youtu.be

? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również będę reklamował raczej, no takie zejście lakieru to kpina troszkę... A jak macie z tym "luzem lewarka"? Pytanie do właścicieli żuków 1,6 Turbo z 6 biegową skrzynią :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zastanawialem sie nad tym ... ale sprawdze i dam Ci znac

Edytowane przez ProceSS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

w styczniu odbieram mojego Juke:)

mam pytanie do obecnych użytkowników:

Czy przyda się w nim czujnik cofania?( parkowania)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze bardziej kamera chyba , że chcesz się rozpychać :ball: na parkingu. Z tyłu nic nie widać.

Edytowane przez nnemrod
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zastanawialem sie nad tym ... ale sprawdze i dam Ci znac

 

I jak? :) W ogóle zauważyłem coś takiego jeszcze, jak zmieniam biegi, np. z 3 na 4 i pociągnę lewarek to odskakuje tak 2 mm w kierunku trójki, niby nic wielkiego ale jeszcze takiego czegoś nie widziałem a nie jedno auto "ujeżdżałem"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 mm ? To straszne ! :devil:

 

No tak napisałem, może to jest z 0,5 cm bo jest to wyczuwalne, a jeszcze się z tym nie spotkałem dlatego się pytam posiadaczy 6 biegowej skrzyni czy też tak mają czy może jakaś wpadka Nissana :) Bo np. wcześniej ktoś wpominał, że fabryka zapomniała mu dokręcić plastików pod autem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...