Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Galeria naszych Juke'ów:-)


^^ehhh^^
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Część.Dziękuję za odpowiedź.W moim serwisie nie mają doświadczenia w zakładaniu spojlera więc choć to trochę dalej to jednak przejade się do Wrocławia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W którym to, w Zielonej G czy Legnicy? Tam gdzie zakładałem widziałem przypadkiem że chyba jakaś pracownica ma też w srebrnym Juke'u dołożony, tak więc tutaj u mnie na pewno zakładali dwa:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie serwisujesz w Lubinie.Podaj gdzie.

 

 

Pewnie chodzi o inne auto niż Nissan - z Lubina najbliżej jest do serwisu w Rzeszotarach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Cześć.

Pytasz bo chcesz nałożyć czy coś zareklamować i zniknąć? :) 

Powłoka ceramiczna czy kwarcowa nie szkodzi lakierowi samochodowemu więc takie spa to tylko na "+" dla Twojego auta.. Nie ma się co zastanawiać tylko odwiedzić jaką dobrą autokosmetykę i w zależności od zasobów portfela zainwestować w coś dobrego. Ja czasami samemu nakładam sobie różne powłoki na nowo kupione auta tak więc, jeśli masz kilka godzin wolnego i trochę umiejętności możesz kupić za ułamek ceny te same specyfiki/kosmetyki i zrobić sobie samochodzik na błysk wraz z ochroną lakieru. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zebu

A mógłbyś coś więcej na temat samodzielnego działania?

 

Jakieś linki albo opis.

Myślę że kilka osób byłoby wdzięcznych. W tym ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was nakładał w swoim Juku powłokę ceramiczna?

 

 

Odpowiadając konkretnie na zadane pytanie: tak. http://forum.nissanklub.pl/index.php/topic/71438-akcesoria-w-waszych-jukeach/page-10?do=findComment&comment=1117917 Ale co dokładnie chciałbyś wiedzieć?  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubie dbać o swoje auta lecz nie jestem aż tak pozytywnie "zwichrowany" tak jak ludzie na forum kosmetykaaut, ale tam duuużo wiedzy można zassać o specyfikach  do naszych samochodów. Ja korzystam z Polskiej firmy 4nano. Mają swoją stronę i swój sklep w internecie. Nie chcę się rozdrabniać i opisywać tego samego co jest szczegółowo tam opisane. Ja korzystałem dotychczas ze specyfiku o nazwie 4nano lack protect 3d (nie ma już go w sprzedaży), aktualnie istnieje coś takiego [ciach] ale tak jak widać w ich sklepie, mają dużo różności nie tylko do lakieru, tak więc, ile ma się w portfelu, tyle ma się na swojej półce z kosmetykami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubie dbać o swoje auta lecz nie jestem aż tak pozytywnie "zwichrowany" tak jak ludzie na forum kosmetykaaut, ale tam duuużo wiedzy można zassać o specyfikach do naszych samochodów. Ja korzystam z Polskiej firmy 4nano. Mają swoją stronę i swój sklep w internecie. Nie chcę się rozdrabniać i opisywać tego samego co jest szczegółowo tam opisane. Ja korzystałem dotychczas ze specyfiku o nazwie 4nano lack protect 3d (nie ma już go w sprzedaży), aktualnie istnieje coś takiego [ciach] ale tak jak widać w ich sklepie, mają dużo różności nie tylko do lakieru, tak więc, ile ma się w portfelu, tyle ma się na swojej półce z kosmetykami :)

Dzięki.

O to mi chodziło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubie dbać o swoje auta lecz nie jestem aż tak pozytywnie "zwichrowany" tak jak ludzie na forum kosmetykaaut, ale tam duuużo wiedzy można zassać o specyfikach  do naszych samochodów. 

 

Nałożenie powłoki kwarcowej to w sumie względnie prosta sprawa, można przy okazji zabezpieczyć sobie felgi (również od środka) itd. - jak się ma garaż i możliwość odstawienia auta na parę dni, to się można pobawić. 

 

Największy kłopot jest moim zdaniem z korektą lakieru, bo tutaj pomocne jest odpowiednie oświetlenie i nieodzowna pewna wprawa, żeby nie pogorszyć sytuacji.  :spoko:

 

https://www.youtube.com/watch?v=L4Sj2I5WM08

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się! :) Korektę lakieru to sobie mogę zrobić pastą TEMPO gdy ściągam jakąś naklejkę czy emblemat z samochodu, a gdy trzeba zrobić całkowitą polerkę auta to oczywiście oddaję profesjonalistom, bo wiem że ułamek sekundy za długo lub za mocno i kończy się tak jak na filmiku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No to... Się chwalę.

Tu przed odbiorem od dealera.

1,6 /117 cvt n-connecta + kam 180'

 

A tak przy okazji :trwa głosowanie na Nissan lutego. Mój żuczek jest na dole.

Cichutko proszę o głosiki ;-)

post-108819-0-70213200-1519204179_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

MODEL  2015 , Nissan Juke Nismo RS FWD

SILNIK 1.6 218 KM

MODYFIKACJE : Usunięte wszystko z tłumika końcowego , zmienione felgi z 18 na 19 cali. 
CAR-AUDIO Seryjne radio z navi i kamerami 360. 4 głośniki + 2 gwizdki w serii. Głośniki w drzwiach wymienione na JBL STAGE 3 

AKCESORIA DODATKOWE Dołożenie podłokietnika. 
PLANY :  Na ten moment chyba tylko zmiana tarcz i klocków hamulcowych oraz zmiana radia na troszkę większe. 

 

Ogólnie Nissan super auto. 
Kupiony od pierwszego właściciela z przebiegiem 40 Tys kilometrów. Na dzień dzisiejszy 55 tys na liczniku. 


Mieszkam i żyje w Niemczech i to tutaj głównie użytkuje auto. 
Na urlopy jeżdżę do Polski. 
Średnia roczna przebiegu to 25-30 tys kilometrów. 
Wcześniej miałem wiele aut , ale to Nissan mnie do siebie przekonał. Chciałem spróbować Japońskiej motoryzacji. 
Przesiadłem się z golfa 7 GTD z 2015 roku , w którym przy 200 tys pękł blok. Das auto .... 

Pozdrawiam wszystkich ! 
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

A oto mój Juke... Motor 1.6 dgit 190km. Fabrycznie oklejony folią czarny mat. Pod spodem oczywiście oryginalny kolor czarny metalik, m. in. oryginalne dodatki typu welurowe i gumowe dywaniki, podświetlane progi, nakładki na halogeny i lusterka, itp....

20211102_094722.jpg

20211102_094728.jpg

20211102_094803.jpg

20211102_094658.jpg

20211102_094734_HDR.jpg

20211102_094738.jpg

20211102_094757.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Juke 2022 na felgach 19"

Malowalem zaciski hamulcowe na czerwono ale nie mam zdjec 

Albo mi się wydaje albo to auto takie raczej dla kobiety?😅

IMG_20221031_164147.jpg

 

IMG_20220921_170331.jpg

Screenshot_2022-11-19-06-22-50-708_com.miui.gallery.jpg

IMG_20220921_170400.jpg

IMG_20220919_091633.jpg

 

IMG_20220919_091643.jpg

Edytowane przez Trex99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Trex99 napisał:

Auto mojej żony, ale mi tez sie podoba i to mnie martwi 😄

Ale że co ...? Żona Ci się przestaje podobać ?:laie_67:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, MisilYE napisał:

Ale że co ...? Żona Ci się przestaje podobać ?:laie_67:

Gdyby tak było i lubował się w starszych modelach, to mogę się z nim zamienić. Model 58, turbo już zaczyna szwankować, ale nadal na chodzie ... i oszczędna w eksploatacji :laie_67:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...