Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Galeria naszych Juke'ów:-)


^^ehhh^^
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Designer - może zapodasz jakąś fajną fotę do konkursu foto ?

 

@Ranger może w przyszłości popełnię jeszcze jakieś amatorskie art foto.... na razie nie mogę nic obiecać... na ten czas planuję  napisać post n/t powiększenia przestrzeni bagażowej w Juku w innym dziale... więc fotki (choć raczej nie art bo techniczno poglądowe ale...) też będą...

 

@Rafionino tak nie są oryginalne bo nissan nie daje szesnastek były sprowadzane na moje zamówienie z innej firmy przez dilera nissana przy odbiorze auta miałem kapcie już w nowych alu (jak na zdjęciu).

 

ps. Jak komuś wpadła w oko fotka mojego autka, to poproszę o plusika jestem userem na dorobku :)

 

Pozdr. Designer

Edytowane przez Designer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafionino tak nie są oryginalne bo nissan nie daje szesnastek

 

 

 

Pozdr. Designer

 

Jak nie dają jak w wersji Acenta sa te najzwyklejsze 16 alu :P

Edytowane przez Rafioninio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie dają jak w wersji Acenta sa te najzwyklejsze 16 alu :P

 

Nie wiem u mie było to jakoś tak, że w swoim zestawie dostałem stalowe 16 tki (te jak Ci pisałem) i zostawiłem je sobie na zimę, a alusy które widzisz na zdjęciu sprowadzili mi na zamówienie.... jestem z nich b. zadowolony...

 

Pozdr. Designer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaką wersje kupiłeś ?

 

VISIA + A/C + CP-tył + alarm zintegrowany z immo + lakier metalik + 2lata gwarancji (dodatkowej) razem 5 lat + jakiś pakiet czegoś tam ... jakiś drobiazgów stylistycznych typu czarne lusterka elektryczie regulowane, a na podłogę dywaniki etc. Nic nadzwyczajnego, to co najpotrzebniejsze, standard bez żadnych udziwnień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaa no to ok nie żebym sie przyczepiał ale mow jaśniej :P bo nie że nie ma w Nissanie tylko w twojej wersji heh i ciekawi mnie jakie dostane fele zimowe bo tam wynegocjowałem w dobrej cenie alusy z oponami tyle ze alusy nieoryginalne tzn. nie od nissana ale od tej firmy co im robią heh i ciekawe czy takie jak twoje :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaa no to ok nie żebym sie przyczepiał ale mow jaśniej :P bo nie że nie ma w Nissanie tylko w twojej wersji heh i ciekawi mnie jakie dostane fele zimowe bo tam wynegocjowałem w dobrej cenie alusy z oponami tyle ze alusy nieoryginalne tzn. nie od nissana ale od tej firmy co im robią heh i ciekawe czy takie jak twoje :P

 

No stary to musisz dać im chyba lekką reprymendę, bo co to za praktyka handlowa? Salon w którym Klient nie wie co dostanie w zamian za niemałą umówmy się cenę? Co to totolotek z loterią fantową, czy salon samochodowy? Ja dostałem od nich ileś tam wzorów fel do wyboru i dopiero po MOIM wyborze wykonali DOKŁADNIE te prace i wyposażenie extra (ponad posiadaną wersję) co zamówiłem i zleciłem.

Edytowane przez Designer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ranger może w przyszłości popełnię jeszcze jakieś amatorskie art foto.... na razie nie mogę nic obiecać... na ten czas planuję  napisać post n/t powiększenia przestrzeni bagażowej w Juku w innym dziale... więc fotki (choć raczej nie art bo techniczno poglądowe ale...) też będą...

 

   Wiadomo,że juki mają małą przestrzeń bagażową....ciekawa jestem co wymyśliłeś w tym temacie,żeby ją powiększyć  :dribble:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No stary to musisz dać im chyba lekką reprymendę, bo co to za praktyka handlowa? Salon w którym Klient nie wie co dostanie w zamian za niemałą umówmy się cenę? Co to totolotek z loterią fantową, czy salon samochodowy? Ja dostałem od nich ileś tam wzorów fel do wyboru i dopiero po MOIM wyborze wykonali DOKŁADNIE te prace i wyposażenie extra (ponad posiadaną wersję) co zamówiłem i zleciłem.

 

EEE no mi tam na wyglądzie fel zimowych tak znowu nie zależy. Mowili że to będą normalne fele alusy baz jakiś tam wymysłów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

   Wiadomo,że juki mają małą przestrzeń bagażową....ciekawa jestem co wymyśliłeś w tym temacie,żeby ją powiększyć  :dribble:

 

@Ewelineczka

 

Post który obiecałem uprzednio (o miom sposobie wykorzystania dodatkowej przestrzeni) zamieściłem w wątku "niewykorzystane miejsca przy kole dojazdowym"

 

pozdr. Designer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde mam zajebiaste wieści dzwonił moj za***isty diler i mowi ze auto już w salonie mozna obejżeć :P :p :P :p a zamawiałem do produkcj ale to chyba dlatego bo w innym salonie w mieescie ale tego samego delera mowili ze gdzies tak 22 lipca bedzie taki jaki ja chce jako od ręki :P :p jutro jade oglądac i po karte. Aale chyba moj za***isty staruszek usłyszal :P bo wczoraj wypadła okładzina z jednego klocka na zacisku :(

 

No ale strachu nie ma bo juz klocki wymienione. :)

 

Kurde poprawka pojutrze czyli w środe bo dopiero wtedy moge fakturke wziąć i do rejestracji :thumbsdown:  :wave:  no ale dla takiego autka :nissan2: warto poczekać  :dribble:  :whistle:  ale i tak nie narzekam bo miał być w umowie na 14.09 ale moj sprzedawca mowi że bedzie wcześniej.

 

ps: A i pozdro dla ewelineczki i Designera :wave:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki   :punk: 

No to gratuluję hihi  :thumbsup:   

 

Pochwal się jak już je dostaniesz w łapki ;) może dasz się przejechać koleżance  :rolleyes: 

Ja to bym już na twoim miejscu dzisiaj poleciała do salonu chociażby tylko oko nacieszyć na moje nowe cacuszko  :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafioninio... Gratuluję... Bardzo bardzo się cieszę... doskonale Cię rozumiem, bo jak ja czekałem na swój samochód (choć krótko) to myślałem, że się skręce z tego oczekiwania, ale jak już odebrałem.... to dopiero się uspokoiłem... Zrób koniecznie zdjęcie i zamieść je w tej galerii. Zapewne Ewelineczka jak i ja będziemy trzymać kciuki abyś wymarzone auto dostał jak najszybciej. Pozdr. Designer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cheh dzięki wszystkim zajebiści jesteście a co do tego ze juz dziś jechac to tak nie do końca bo mieszkam 20km od Krakowa :P A co do fotek ba że wrzucę zdam nawet wam relacje po wyjściu z salonu.

 

NO i w końcu nadszedł czas abym i ja napisał stosowny post w tym temacie i oto moje cacko:  :nissan2:  Juke Tekna 1.6 117KM  (w tej wersji te wszystkie duperele czyli inteligentny kluczyk, felgi shiro, te pakiety sport i dynamic itd.  :zwyciestwo2::P  :icecream:  :dribble:  :dribble: ) No i tak fotki myśle że dobże wyszly robione z mojego S3 mini no ale Juczek narazie w stanie po transporcie leży biedak na parkingu i płacze za mną. Nie umyty bez dekielków na felch bez osłony na hak i bez mojego podłokietnika, zafoliowany :P.

 

No jak już wszedłem na parking odrazu ujżałem swoją maszynę potwierdziło sie to po naciśnięciu kluczyka (fota nr. 1). Bo szczeże Juczków tam było sporo ale o tym na 2 fotce.  Jak widać na drogiej fotce mamy 4 juczki w tym inna tekna ale nie PEREŁKA :P obok mnie stał czarny juczek po lewo odemn ale dalej nie zfotografowałem biały nie perełka N-tec a za mną 3 brązowe acenty. No a na 3 foteczce moje cacuszko :P. Na czwóreczce wnętrze mojego wozidełka oczywiście narazie zafoliowane bez dywaników. A piąteczka pokazuje dumnie opiewającego w słońcu Żuka :icecream: .

No i to chyba na tyle pierwsze wrażenie akreśliłbym ale wole nie używać złych słów na forum więc :  :dribble::jump::zwyciestwo2::thumbsup::0dance4::0recourse: :0recourse:  zrobiłem wam mały spam.

 

Ps: Nie przepusciło mi posta ze względu na za dużo emotikonów to pomnóżcie to x3 xD

 

No i jeszcze słowo dla ewelineczki: CO TY NA GŁOWE UPADŁAŚ JAKIE ZA MAŁE JAKI QQ WEŹ NAWET NIE MYŚL O INNYM SAMOCHODZIE !

 

I oczywiście pozdro dla największych Jukomaniaków ewelineczki i Designera oczywiście

 

post-67846-0-55429000-1374685578_thumb.jpg

post-67846-0-82017900-1374685624_thumb.jpg

post-67846-0-84464300-1374685768_thumb.jpg

post-67846-0-44154600-1374685809_thumb.jpg

post-67846-0-01065900-1374686040_thumb.jpg

  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OOOOOOOO  Jest twoja perełka  :dribble:

Zadowolony jesteś ? ;)  Chyba tak  :punk:

Czytam ,czytam... :devil:

 

Ja tylko myślałam ,że będziesz mieć tapicerkę jasny szary ;)

Ogólnie cudeńko  :thumbsup:

Edytowane przez ewelineczka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafionino, cieszę się, że już Ci się udało gratuluję. ... PIĘKNY biały JUKE!!!!! fajna wersja. ... ja zamówiłem do swojego skóry extra w poniedziałek będą foty.... jeszcze podłokietnik planuję aby wygodniej było. ...

 

daj foty ze środka.... jeszcze raz graty za odbiór strasznie się cieszymy razen z Tobą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciesz jest fotka ze środka ale nie martw sie jeszcze coś dostaniecie jak odbiore i faktyczniewyjade z salonu narazie już wszystko pozałatwiałem rejestracje itp więc czekam tylko jak go żłożą czyli autoalarm fele i opony zimowe no i podłokietnik



I jakie skóry tapicerke ? ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak będę miał szyte na miarę siedzonka z przodu i z tyłu... ciekawi mnie jak to wyjdzie. ...

po montażu też wrzucę fotki... zamówiłem w innej firmie, bo na oryginalne skóry wielu użyfkowników tego forum narzekało..

 

Kolor Twojego wózka jest SUPER!!!!!!!!!!!¨!!¨¨¨!

Edytowane przez Designer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TYLE ŻE ON JEST CAŁY BRUDNY XD cały w pyle :P

 

A co do tapicerki czekamy na fotki i życzymy jak najlepszego efektu ;)

Ja tam jakos nie mam przekonania do skóry :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jaki kolor skór ? Pochwal się ;) i jeśli to nie tajemnica to ile taka przyjemność cię kosztuje? ;)

 

Skóra rządzi  :gun:

Edytowane przez ewelineczka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a kolor właśnie tak widać na 3 zdjęciu troszke trąci takim słabym żułtawym bo w końcu perła*

 

*za która trzeba dopłacić tyle co za metalik :P



albo poczekajcie to wrzuce te fotki pod jakiegoś linka bo tu w miniaturach straciły na jakości



a no i proszę dorzuciłem jeszcze dwie pozostałe foteczki z dzisiejszej wizyty

 

http://pokazywarka.pl/4l069q/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewelineczko, w oryginale to absurd bo 6000, ale ja będe miał sporo taniej. .. Znajomy wyhaczył gościa co szyje na miare pokrowce i obicia podobno robi to dobrze z atestami srs. ... grzecznościowo w drodze wyjątku zrobi też dla mnie... kolor wybrałem ciemno szary prawie czarne... w tonacji wnętrza... mam nadzieję, że będzie ok..

 

Rafioninio jeździłeś już Nim? cudo cudo eleganckie autko....

 

Ja jak swojego odbierałem z salonu, to był przykryty atłasem i miał olbrzymią kokardę jak gigantyczny prezent.... po odsłonie dopiero zaczęła się właściwa prezentacja... ciekawe jak będzie u Ciebie...

Edytowane przez Designer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...