Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Akcesoria w Waszych Juke'ach


^^ehhh^^
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
W dniu 5.06.2018 o 18:01, Kajus63 napisał:

Mam podłokietnik firmowy, oryginalny. 

Też nie jest zamontowany wkrętami. 

Taśma SCOTH i wcisk. 

Siedzi aż miło, można się opierać, da się "wyjąć" (próbowałem), ale z trudem i przy użyciu sporej siły. No i owijanie taśmą trzeba wykonać ponownie - po usunięciu starej, by powtórnie zamontować. 

 

Widocznie rożnie montowano podłokietniki. Ja także mam oryginalny podłokietnik, który jest przykręcony (nie pamiętam iloma śrubami). Trochę trzeszczał więc musiałem go wykręcić, podłożyłem kawałki cienkiej gumy w kilku miejscach i teraz jest OK. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam serdecznie wszystkich Żukomaniaków, jestem tutaj co prawda nowy, jednak mechanika i jakieś tam zmiany nie są mi obce :P

W bawełnę nie będę owijał, jakimś tam maniakiem tego samochodu nie jestem i wcale się z tym nie kryje :P nie mniej jednak z racji że  autko sprawiłem żonie to też chciałbym pokusić się o kilka zmian, udogodnień itp.

Większość tematów przeczytałem od deski do deski :P nie było ich sporo, ale widocznie to nie te lata że ludzie przesiadywali na forach i pisali tworząc tematy i dyskusje po 200 stron, a przynajmniej w poprzedniej marce na innym forum tak miałem (VAG Audi/VW) Wiadomo facebook też zrobił swoje :/

Wracając do meritum bardzo przydał mi się ten właśnie temat, który rozwiał moje wątpliwości do zakupu podłokietnika, dywaników itp.

Co do moich zmian, właśnie jestem na etapie kompletowania odpowiednich Modułów Ledowych w przednią i tylną lampkę podsufitki a także nabyłem odpowiednie dwubarwne moduły podświetlenia nóg, jeśli znajdę odpowiednie sygnały to pokuszę się o montaż także na tył.

Wstępnie jedynie mam foto jak wyglądają moduły po zamontowaniu w lampce i wiem jakich sygnałów szukać w celu podpięcia reszty :P a całość dopiero będę montował za 2 czy 3 tygodnie, uroki pracy za granicą.

Wrzucam zdjęcie w.w modułów, barwa 5500K oczywiście dostępna jest także 4500K

A zasada Modułów podświetlenia nóg wygląda następująco: Moduł posiada Ledy dwubarwne, jeden standardowy biały 4500K ew 5500K który uruchamia się po otwarciu drzwi a kolejne Ledy świecą cały czas doświetlając okolice nóg itp (kolor do wyboru, zielony, niebieski, żółty) ja oczywiście wybrałem czerwony, aby poświata zlewała się z deską i resztą podświetlanych piktogramów, sygnał jaki potrzebujemy dla podświetlenia tzw ambient to + po zapłonie (ewentualnie wpięcie się w jakiś piktogram) no i minusik.

A po co to pisze? Moją jedną i jedyną sensowną odpowiedzią jest fakt że kilka dobrych stron ktoś płacił, ok 1700zł za wstawienie kilku dodatkowych żarówek.

Za oświetlenie bagażnika także się planuje zabrać bo jest to temat wręcz konieczny i banalny :)
PS: Przepraszam że wyszła z tego taka litania :P :O
Pozdrawiam Serdecznie
Stanley :)

Moduły LED.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Witam ponownie, być może mało kogo zainteresuje tym tematem, jednak śmiało mogę napisać że w.w moduły tak jak było w planie spisały się elegancko a niżej pozwolę zaprezentować sobie efekt nocą :)

Gwarantuje, NIE, nie są to LEDowe żaróweczki z Lidla, czy jakieś inne aukcje Alledrogo, które po pewnym czasie będę świeciły jak chcą i robiły przy tym dyskotekę :P

Pozdrawiam

IMG_20190730_222057.jpg

IMG_20190730_222121.jpg

IMG_20190730_222150.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Stanley777 napisał:

Witam ponownie, być może mało kogo zainteresuje tym tematem, jednak śmiało mogę napisać że w.w moduły tak jak było w planie spisały się elegancko a niżej pozwolę zaprezentować sobie efekt nocą :)

Gwarantuje, NIE, nie są to LEDowe żaróweczki z Lidla, czy jakieś inne aukcje Alledrogo, które po pewnym czasie będę świeciły jak chcą i robiły przy tym dyskotekę :P

Pozdrawiam

 

Hej! A czy mógłbyś napisaś jakie konkretnie moduły wstawiłeś? Chodzi mi o markę - model, ewentualnie numer seryjny. Miałeś jakieś problemy przy montażu?

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Stanley777 napisał:

Gwarantuje, NIE, nie są to LEDowe żaróweczki z Lidla, czy jakieś inne aukcje Alledrogo,

Ale skoro już wiemy, czym to nie jest, to może napisz coś więcej: co dokładnie zamontowałeś, czy trzeba coś modyfikować i gdzie to ewentualnie kupić? :) Całość świeci fajnie - ciekawe tylko, czy pojedyncza lampka włączona po stronie pasażera w nocy nie będzie jednak trochę za jasna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matteus8   w poście wyżej masz wklejone zdjęcie lampki jak wygląda po zamontowaniu modułów.

Montaż dziecinnie prosty, praktycznie wszystko plug&play ewentualnie obrócenia o 180 stopni w przypadku, gdyby to nie był ten biegun :P

 

Daniel_I  ŻADNYCH modyfikacji! Każdy moduł ma odpowiednią wtyczkę taką jak żarówka W5W.

Samą płytkę można usytuować w ten sposób że może być delikatnie skierowana w stronę pasażera.
Ponadto oprócz barwy zimnej 5500K można zastosować barwę tzw ciepłą 4500K.

Podświetlenie nóg jest w toku, bo nie dość że jedną wiązkę muszę puścić do głównej lampki to oprócz tego muszę znaleźć odpowiedni sygnał z jakiegoś piktogramu.

...

Jeśli jest ktoś zainteresowany zapraszam na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Stanley777 napisał:

matteus8   w poście wyżej masz wklejone zdjęcie lampki jak wygląda po zamontowaniu modułów.

Montaż dziecinnie prosty, praktycznie wszystko plug&play ewentualnie obrócenia o 180 stopni w przypadku, gdyby to nie był ten biegun :P


Jeśli jest ktoś zainteresowany zapraszam na PW

Tak, widziałem to zdjęcie, ale pytałem Cię o markę - model, ewentualnie numer seryjny tych modułów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matteus8 nie rozumiem, po co Ci to wiedzieć :D

 

PS: Przeczytaj DOKŁADNIE mój post ;] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Stanley777 napisał:

matteus8 nie rozumiem, po co Ci to wiedzieć :D

 

PS: Przeczytaj DOKŁADNIE mój post ;] 

Myślę, że po prostu mógłbyś zamieścić konkretne informacje odnośnie żarówek, piszesz, że nie są to zwykłe najtańsze żarówki więc chcielibyśmy się dowiedzieć jakie, ewentualnie gdzie je kupiłeś. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny raz piszę tą wiadomość :whistle::wave:

Jeśli jest ktoś zainteresowany zapraszam na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Stanley777 napisał:

matteus8 nie rozumiem, po co Ci to wiedzieć :D

 

PS: Przeczytaj DOKŁADNIE mój post ;] 

Przeczytaj DOKŁADNIE poniższy wpis kolegi Lucky24, jeśli tego nie zrozumiesz, to nie będziemy już pytać...

14 godzin temu, Lucky24 napisał:

Myślę, że po prostu mógłbyś zamieścić konkretne informacje odnośnie żarówek, piszesz, że nie są to zwykłe najtańsze żarówki więc chcielibyśmy się dowiedzieć jakie, ewentualnie gdzie je kupiłeś. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Stanley777 napisał:

OK

Jeśli jest ktoś zainteresowany zapraszam na PW

I wszystko jasne ;).

P.S. Skoro dopytujemy to naturalnym jest, że jesteśmy zainteresowani.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Witam,

poszukuję środków przeznaczonych do renowacji skórzanej tapicerki. Trafiłem na stronę Clinic4Car https://clinic4car.pl/wnetrze/tapicerka-skorzana-ppranwa/renowacja-tapicerki-skorzanej czy możecie polecić, konkretny produkt, jeśli których testowaliście? Sam nie mam doświadczenia, a jak czytam opinie, to każdy produkt, jest bardzo dobrej jakości. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Jaroslaw napisał:

Witam,

poszukuję środków przeznaczonych do renowacji skórzanej tapicerki.

Witam kolego :)

Pierwsze pytanie co rozumiesz pod pojęciem renowacja? Chciałbyś skórę typowo odświeżyć, wyczyścić czy po prostu nadać jej ponownie ciemną (bądź w dany kolor) barwę, odpowiednim środkiem typu jakaś koloryzująca Pasta Saphir? (którą polecam każdemu do odświeżenia kierownicy, z resztą do stołków także się nada. NIE, nie zostawia śladów!)

Z czystym sumieniem jak najbardziej mogę polecić produkty firmy Colourlock, w poprzednim aucie miałem czarne skóry Recaro i właśnie skórę pielęgnowałem tymi środkami a nawet cały zestawami typu Colourlock Strong itp... co do samego barwienia to nie bawiłem się w to bo po prostu moje stołki tego nie potrzebowały, kierownica owszem -> tak jak w.w Pasta Saphir robi robotę

Podsumowując - Colourlock jak najbardziej na plus :thumbsup: z innych podobnych środków polecam także markę Gliptone seria GT :)

:shifty:

PS: A Teraz Ja ;]]]


Ostatnio wrzucałem zdjęcia z ogarniętego podświetlenia wnętrza, gdzie wspomniałem że zostało mi jeszcze do zrobienia podświetlenie nóg, na śmierć zapomniałem wrzucić efekt końcowy :P

Na zdjęciach, aktywne podświetlenie nóg z wyłączonym podświetleniem podsufitki :) + nowe tureckie letnie dywany :jump:

Jak znajdę czas to biorę się za podświetlenie bagażnika :devil:

20200408_202316.jpg

20200408_202608.jpg

Edytowane przez Stanley777
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.04.2020 o 15:10, Jaroslaw napisał:

poszukuję środków przeznaczonych do renowacji skórzanej tapicerki.

3 lata temu odswiezylem sobie tapicerke, w linku drobna fotorelacja, operowanie
zestawem nie wymaga wiekszych umiejetnosci ale warto obejrzec jakis film na YT
znaim sie do tego zabierzesz
jesli masz mocno zabrudzona mozesz uzyc wersji Strong, jesli delikatnie Soft, preparaty
Colourlock maja dobry balans relacji cena - efektywnosc, 
sceptyczny jestem tylko do zapachu Leather Essence z powodu nietrwalosci

 

Edytowane przez borge
ort.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Może komuś się przyda, ja dowiedziałem się o tej firmie przypadkiem. Bardzo fajne dywaniki:

ad4007067b9b8eea.jpge8f02bf0cdb399ad.jpg3bb60b778e493a93.jpg2c8f92e67b980f74.jpgec6a40f367ae915a.jpge54b475545906bf1.jpgdcc5bc88882e68ca.jpgaed2820c50fceaad.jpg

To nie jest reklama, nie mam nic wspólnego z producentem, itd. - po prostu dowiedziałem się o istnieniu tej firmy przypadkiem, kupiłem komplet do innego mojego auta i okazały się tak fajne, że kupiłem jeszcze do Nissana - może komuś przyda sie taka informacja, że jest coś takiego do Juke. Dopasowanie jest całkiem dobre, czyści się łatwo, wygląd - rzecz gustu, mnie się podoba. W porównaniu do podobnych dywaników WeatherTech cena jest mocno atrakcyjna.

https://brisk.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

cześć, 

Szukam używanego bagażnika na rowery. Ktoś, coś? Czy forum żyje? :) prawie każdy wątek stary. Gdzie się wszyscy podziali?

Pozdro, Kazik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrzej G
W dniu 4.06.2020 o 16:59, Daniel_I napisał:

kupiłem komplet do innego mojego auta i okazały się tak fajne, że kupiłem jeszcze do Nissana - może komuś przyda sie taka informacja, że jest coś takiego do Juke.

Szkoda, że nie znalazłem w ich ofercie dywaników do Pulsara.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
W dniu 5.08.2019 o 16:21, Stanley777 napisał:

Witam ponownie, być może mało kogo zainteresuje tym tematem, jednak śmiało mogę napisać że w.w moduły tak jak było w planie spisały się elegancko a niżej pozwolę zaprezentować sobie efekt nocą :)

Gwarantuje, NIE, nie są to LEDowe żaróweczki z Lidla, czy jakieś inne aukcje Alledrogo, które po pewnym czasie będę świeciły jak chcą i robiły przy tym dyskotekę :P

Pozdrawiam

IMG_20190730_222057.jpg

IMG_20190730_222121.jpg

IMG_20190730_222150.jpg

Witam . Możesz przesłać link do zakupu oświetlenia ( ledy) Juke . Z góry dziękuję. Pozdrawiam Krzysztof

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Chcę wymienić kolorowe dekory które są wokół bocznych wylotów powietrza w desce. Kupiłem oryginalne dekory. Są przyklejane na taśmę 3M. Czy do wymiany muszę zdemontować ( oderwać, odkleić ) stare dekory? Robił ktoś taką zmianę? Poniżej zdjęcie dekorów akcesoryjnych.

ScreenHunter 276.png

ScreenHunter 277.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

U siebie wstawiłem nakładki pedałów i taśmy "karbonowe". Małe i tanie zmiany a jak cieszą 😃

juke.thumb.jpg.573047f4add1f48adb606fcfdaebe4b0.jpg

Jeszcze muszę sobie zamówić ładne dywaniki - zastanawiam się nad takimi z aliexpress. Ktoś z Was widział może podobne na żywo ?

Edytowane przez czajnik12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...