Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Akcesoria w Waszych Juke'ach


^^ehhh^^
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z twoim Notem bedzie problem bo jest większy. Ja mam go założony na dole szyby przedniej prawie na środku. Mi nie przeszkadza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko do was k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,04_0p_orig.

Gdzie trzymacie telefon komórkowy podczas jazdy żuczkiem ? Może to głupie pytanie,ale  mój telefon ( samsung NOTE,czyli spory ) nie mieści się na "półeczce" koło skrzyni biegów a uchwytu nie ma gdzie zamontować...wszędzie przeszkadza ...k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,37_5l_orig.

Macie jakieś rozwiązania? 

Mam Samsunga Note 3 i idealnie "leży" na tej półce. Kiedy pierwszy raz go tam  położyłem , zaskoczyło mnie idealne dopasowanie do półki we wszystkich płaszczyznach. Nie ma mowy o przemieszczaniu się w czasie jazdy. Kilka razy wkładałem telefon pionowo do ostatniego "pojemnika" między przednimi fotelami. Miejsce niezbyt dobre bo telefon " nęci" pasażerów z tylnego siedzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to ja mam note 1 i moze dlatego z tej półki ucieka ,bo on jest troszkę mniejszy od note 3. ?!

Czyli mieści się równo z "plastikami" ?

Dziękuję za info...no to czeka mnie zmiana na note 3 ;) co mnie bardzo cieszy...;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewelineczka,

 

Ja mam też samsunga galaxy note, to sopry telefon... z większym ekranem od niektórych tabletów.... Ja stosuję uchwyt uniwersalny z przyssawką na przedniej szybie i ew. czasem (jeśli jest taka potrzeba) kablem USB do ładowania i ew.(czasem) kablem do we. AUX w radiu aby słyszeć w głośnikach samochodowych odbierane i wychodzące rozmowy telefoniczne, lub muzykę MP3, lub dźwięk filmów odtwarzanych bezpośrednio z telefonu.

 

Bez kabla AUX można też rozmawiać korzystając z głośnika i mikrofonu wbudowanego w telefon słychać doskonale nas i naszego rozmówcę. Identycznie (równie dobrze) słychać wskazówki z nawigacji wbudowannej w telefon tu jednak polecam użycie kabla lub łączności bezprzewodowej ze stacją medialną w aucie.

 

Planuję (podobnie jak nasz kolega z forum Darekn) zamontować stację medialną 2DIN która pozwoli bez użycia kabli i uchwytów obsługiwać wszystkie te funkcjonalności.... Ciągle nie moge zdecydować się na jakiś konkretny model. Opcji jest multum od prostych urządzeń typu PC car do profesjonalnych stacji medialnych car audio.... Oryginalne radio, jakie dostałem z autem niestety nie spełnia moich oczekiwań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to ja mam note 1 i moze dlatego z tej półki ucieka ,bo on jest troszkę mniejszy od note 3. ?!

Czyli mieści się równo z "plastikami" ?

Dziękuję za info...no to czeka mnie zmiana na note 3 ;) co mnie bardzo cieszy... ;)

Mieści się idealnie i można podłączyć kablem do ładowania. Życzę szybkiej wymiany na note 3 :wave:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam,

Wiem że to nie dział Giełda ale tam mało osób zagląda więc spróbuję napisać tutaj, w końcu chodzi o akcesoria. Mam do odstąpienia nowy podłokietnik (alcantara) oraz osłony - obudowy lusterek - kolor Force red. Tak jak pisałem podłokietnik nowy a osłony używane przez rok ale bez rys itp., wymieniłem na chrom może ktoś chce umaić swojego np. w białym kolorze. Pytania na priv lub nr telefonu 501 528 616.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 6 miesięcy temu...

Wie może ktoś  gdzie można dostać listwy chromowane, te na dole drzwi nad progami i tą srebrną dokładkę na dole zderzaka jak w juke'u na fotce? Chce takie coś zakupić ale nigdzie nie mogę znaleźć.

 

juke.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie może ktoś  gdzie można dostać listwy chromowane, te na dole drzwi nad progami i tą srebrną dokładkę na dole zderzaka jak w juke'u na fotce? Chce takie coś zakupić ale nigdzie nie mogę znaleźć.

 

juke.jpg

 

Listwy mają nr KE760-1KA00, dokładka zderzaka przedniego KE540-1KA20, jest jeszcze dokładka zderzaka tylnego (KE547-1KA40). 

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info, ale ceny tych akcesoriów patrzę że są zaporowe :unsure: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info, ale ceny tych akcesoriów patrzę że są zaporowe :unsure: .

 

Warto pogadać w ASO - w przypadku listew bocznych pewnie wiele się nie ugra (bo one były w starym katalogu akcesoriów i wciąż są w nowym), ale te dokładki zderzaków są do wersji przedliftowej, więc może da się wyrwać po jakiejś lepszej niż katalogowa cenie. 

 

Ja ostatnio kupiłem taką wkładkę do bagażnika w bardzo fajnej cenie:

 

6b08a7909f3ffe60.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę musiał podjechać i popytać, a wkładkę za ile dorwałeś jeśli nie tajemnica?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę musiał podjechać i popytać, a wkładkę za ile dorwałeś jeśli nie tajemnica?

 

To ma numer KE965-1K5H0, trafił mi się egzemplarz zalegający w magazynie za 420 zł. Normalna cena w ASO to 688 zł. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ładnie,dali Ci prawie 40% upustu. Przed chwilą dzwoniłem do ASO, za dokładkę zderzaka przedniego wołają 660zł, tylnego 585zł a za listwy chromowane na drzwi 799, na wszystko mogą dać niestety tylko 5% rabatu. Na razie przyozdobię juke'a kilkoma kilkoma tańszymi gadżetami w chromie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ładnie,dali Ci prawie 40% upustu. Przed chwilą dzwoniłem do ASO, za dokładkę zderzaka przedniego wołają 660zł, tylnego 585zł a za listwy chromowane na drzwi 799, na wszystko mogą dać niestety tylko 5% rabatu. Na razie przyozdobię juke'a kilkoma kilkoma tańszymi gadżetami w chromie

ja mam takie listwy,kosztowały mnie ...malutko.Sama kleiłam.

Przymierzałam się do tych oryginalnych,ale cena!

 

autko po deszczu,więc listwy mniej widoczne no i sa węższe od oryginałów.

Maskę też przyozdobiłam(miałam odprysk,wię zakamuflowałam:)

post-51354-0-74480300-1447238654_thumb.jpg

post-51354-0-86902600-1447238688_thumb.jpg

post-51354-0-04797800-1447238704_thumb.jpg

Edytowane przez zoja61
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Też chyba będę musiał pokombinować z uniwersalnymi listwami i jakoś je ładnie przypasować.


Zamówiłem dzisiaj silikonowy futerał na kluczyk do juke'a żeby się w kieszeni za mocno nie wycierał :) .


Dotarła dzisiaj przesyłka z dalekich Chin :)

 

461bd0ae29514d75.jpg


Doszły nowe gadżety-->maskownice na rygle zamków i emblemat NISMO :)

 

ts3aultyhhf6pzci.jpeg

05mampk1vx2sd2gx.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej osłony na zamek dokup u chińczyka osłonę na zawiasy.

Ja zrealizowałem jeszcze kilka pomysłów aby wyróżnić się w tłumie Juke.

post-76602-0-42527200-1449864917_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamontowałem w Juke'u chromowane ''okulary'' :) .

 

dnrecemulplgo3sb.jpegqsuxrqv1qh3kqsnl.jpeg

Edytowane przez GhostDriver
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super wyglądają. .

Nie ukrywam że też na moim takie same,brakuje Ci jeszcze dziennych świateł.

Okulary trzeba od czasu do czasu sprawdzać czy taśma klejąca trzyma .Niestety ja już dokupywałem kolejny kpl.

Sugeruje jeszcze chromowane listwy przy okienne ,na progach i klapie bagażnika .Nakładkę na zderzak tylny pod klapą.

Polecam też te listwy z tworzywa  na drzwi .(widać je u mnie na fotce) zabezpieczają od wgniotow parkingowych.

Audio i video to w następnych postach .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sugeruje jeszcze chromowane listwy przy okienne ,na progach i klapie bagażnika .Nakładkę na zderzak tylny pod klapą.

Polecam też te listwy z tworzywa  na drzwi .(widać je u mnie na fotce) zabezpieczają od wgniotow parkingowych.

 

 

Listwy przyokiennne na pewno kupię, bardzo mi się podobają, natomiast te z tworzywa też bym zakupił gdyby mój juke był czarny, na pewno by były praktyczne choć na moim raczej by się dobrze nie prezentowały (co innego jakby były dostępne w kolorze nadwozia). Mam jeszcze chromowane nakładki na lusterka i myślę o nakładkach na klamki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

choć na moim raczej by się dobrze nie prezentowały (co innego jakby były dostępne w kolorze nadwozia). 

 

Firma Rider sprzedaje listwy czarne nielakierowane (o fakturze podobnej jak te plastiki na błotnikach i prograch) i również można od nich kupić te listwy już lakierowane - wystarczy przy zamówieniu podać kolor nadwozia z tabliczki znamionowej. Trwa to wtedy zwykle trochę powyżej tygodnia. 

 

Sam kupiłem takie lakierowane listwy i zamontowałem w swoim aucie - jak się okazało rychło w czas, bo sąsiad w garażu podziemnym niechcący przywalił drzwiami swojego auta w moje i trafił wprost w listwę: listwa na tylnych prawych drzwiach została uszkodzona, ale drzwi już nie. Dokupiłem tylko te jedną listwę, tez lakierowaną (da się i tak) i wymieniłem, więc dało się szkodę naprawić tanim kosztem.  :thumbsup:

 

2015-11-23%2007.12.45.jpg

Edytowane przez Daniel_I
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam kupiłem takie lakierowane listwy i zamontowałem w swoim aucie

 

Daniel_I ile płaciłeś za lakierowane listwy bo na stronie producenta nie dopatrzyłem się cennika?

 

Dzisiaj dotarła kolejna paczka z Chin --> nakrętki na wentyle ''Nismo'' :)

 

eqzsb3lrhho1vmt7.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...