Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl
Kimi

Parę pytań o 370Z... tu ocena, komentarz, opinie

Rekomendowane odpowiedzi

War3z

Panowie czy ktoś opłaca AC i jaka wartość auta bo u mnie sporo zaniżona rok 2016.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Blinkey

Mój też jest rok 2016 ale pierwsza rejestracja 2017. Wartość z AC 142.300.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
War3z

Jeśli możesz zdradzić to w jakim towarzystwie masz to ubezpieczone na taka sumę ? Mi wyliczyli 120 i trochę jest mało.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Blinkey

Firma jakiegoś włoskiego Generała czy jakoś tak.
Pakiet Dealerski zawiera ubezpieczenie:
-Assistance- na terenie Polski i Europy (1000km holowanie i auto zastępcze na 7 dni)
-Ubezpieczenie od ryzyka kradzieży, włamań, zdarzeń losowych, czynników atmosferycznych itd.
-Rozliczanie szkód serwisowe - bezgotówkowe
-Naprawa w ASO wyłącznie w oparciu o części oryginalne
-Brak redukcji sumy ubezpieczenia
-Stałą wartość samochodu przez rok
-Brak udziałów własnych

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
War3z

Dzięki jutro zobaczę co się da zrobić.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
War3z

Dziś udało się coś lepiej wynegocjować w Warcie

HDI serwis ( wariant serwisowy - możliwość naprawy w autoryzowanym serwisie NISSANA)

Suma ubezpieczenia/wartość pojazdu 139200zł

- zniesiona amortyzacja

- naprawa na oryginalnych częściach

- bez udziałów własnych w szkodzie

- NNW

- wariant ALL RISK

- ASS ZŁOTY+

* holowanie pojazdu 400km RP + EUROPA

składka = 3389zł

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Blinkey

Bardzo dobra cena. Nie czekałbym.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
War3z

Tak jutro dogadam szczegóły i biorę.

Dzięki za pomoc.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Chudy23

Hej wszystkim,

wystawiam auto na sprzedaż, na razie na forum, za tydzień wrzucę na otomoto. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
squirrelkuss

Witam.

Być może 370z będzie moim celem. Możecie wskazać mi jakieś materiały na temat systemu nawigacji lub jego braku? Da radę zmodyfikowac stare wersje ( z 2011-2014) do Android auto? Warto szukać egzemplarza z nawi czy jest ona kompletnie bezużyteczna w dzisiejszych czasach Google maps? Być może są inne zalety tego wyświetlacza?

Interesuje mnie głównie spotify, Google maps i połączenie z telefonem przez bluetooth do odbierania rozmów.

Może lepiej brać wersje bez navi i wstawić się jakieś radio z wyświetlaczem na 2din?

Wysłane z mojego ONEPLUS A5010 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Blinkey

Nawigacja w 370 trochę mnie zaskoczyła. Nie oczekiwałem wiele od auta z tyloma latami na karku, daje jednak radę. W porównaniu z nową nawigacją w Toyocie jest dobrze. Nie mam dobrego zdania o nawigacjach fabrycznych, często używam w niej jednak opcji wyświetlania następujących po sobie parkingów i stacji benzynowych w trasie. Dokładne adresy wprowadzam jednak do Google Maps na telefonie.
Ze Spotify działa bez zarzutu, w sumie nie używam nawet wbudowanego serwera muzyki. Wgrałem 3 ulubione płyty i na tym się skończyło. Strasznie na początku brakowało mi tej opcji serwera w nowej nawigacji Toyoty, stwierdziłem jednak, że w sumie jest niepotrzebna. Wrzucasz Spotify i jazda....

Pozdro

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Blinkey

Hamerykańska biedawersja.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
slothy
W dniu 10.08.2018 o 14:53, luksio napisał:

na pewno na zdjęciach wygląda fajnie tylko poduszka kierowcy jest hmm taka jak w Infiniti FX, na mój gust nieoryginalna od Z

image.png.db710fdf933101732de0c562214dbed9.pngimage.thumb.png.baab782bd528660464dc26d6af170736.pngimage.thumb.png.54f2c5faaf22656f528b5769995ebad6.png

Dawno na forum nie zaglądałem ale odgrzeje kotleta dla potomnych.

Oglądałem ten samochód zanim trafił do właściciela który wystawił to ogłoszenie.

https://archiwum.allegro.pl/oferta/nissan-370z-europa-navi-bose-rays-maxton-invidia-i7496057803.html

Auto było sprowadzone ze szwajcarii dość mocno uderzone w przód, któraś z podłużnic była prostowana ale nie pamiętam która. Deska regenerowana nie najgorzej ale airbag w kierownicy tak jak widać na foto. Na żywo fatalnie to wyglądało. Jak znajdę foty na komputerze jak auto było walone to dodam. Pierwszy właściciel w pl który ją kupił w mazowieckim był z okolic Dębicy i on ją naprawiał. oglądałem ja zaraz po tym jak wystawił ogłoszenie, zgodził sie na cene 62k za nią, nastepnego dnia koło południa dzwoniłem do niego ale samochód był już  sprzedany jak twierdził za 65 z tego co pamiętam. aa jeszcze purchel rdzy pod jedną klamką drzwi

Edytowane przez slothy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Viggen
W dniu 1.12.2018 o 19:21, slothy napisał:

Dawno na forum nie zaglądałem ale odgrzeje kotleta dla potomnych.

Oglądałem ten samochód zanim trafił do właściciela który wystawił to ogłoszenie.

https://archiwum.allegro.pl/oferta/nissan-370z-europa-navi-bose-rays-maxton-invidia-i7496057803.html

Auto było sprowadzone ze szwajcarii dość mocno uderzone w przód, któraś z podłużnic była prostowana ale nie pamiętam która. Deska regenerowana nie najgorzej ale airbag w kierownicy tak jak widać na foto. Na żywo fatalnie to wyglądało. Jak znajdę foty na komputerze jak auto było walone to dodam. Pierwszy właściciel w pl który ją kupił w mazowieckim był z okolic Dębicy i on ją naprawiał. oglądałem ja zaraz po tym jak wystawił ogłoszenie, zgodził sie na cene 62k za nią, nastepnego dnia koło południa dzwoniłem do niego ale samochód był już  sprzedany jak twierdził za 65 z tego co pamiętam. aa jeszcze purchel rdzy pod jedną klamką drzwi

te purchle to standard chyba, u mnie tez wyszedl chociaz auto nie bylo malowane/uderzone nigdy. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Korfi93

https://www.otomoto.pl/oferta/nissan-370-z-nismo-3-7-v6-344-km-felgi-rays-audio-bose-zadbany-numerowany-egz-ID6z5JKK.html#9528133637

Ktoś oglądał i może coś powiedzieć na ten temat?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi