Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Parę pytań o 370Z... tu ocena, komentarz, opinie


Gość Kimi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie dosc ze poszpachlowany i pomalowany sprayem blotnik, to jeszcze ta naprawa 2500zl. Naprawa tego to jakies 10tys jesli nie wiecej. Trzeba wstawic caly pas tylny z podloga, lewa cwiartke i podluznice tez pewnie dostaly. Oplaty wyjda raczej wiecej niz 5tys.

Edytowane przez xpl1337
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dosc ze poszpachlowany i pomalowany sprayem blotnik, to jeszcze ta naprawa 2500zl. Naprawa tego to jakies 10tys jesli nie wiecej. Trzeba wstawic caly pas tylny z podloga, lewa cwiartke i podluznice tez pewnie dostaly. Oplaty wyjda raczej wiecej niz 5tys.

Prawda, naprawa tego to zdecydowanie ponad 10k, za 2,5k to nawet Cytryn i Gumiak tego nie zrobią.

 

Manuale mają wyswietlacz, ktory big aktualnie jest wrzucony? Bo mój nie ma :P

Te z Rev Match miały wyświetlacz w manualu. 

Edytowane przez elczupakadra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba dac sprzedającemu 2700 zl niech da komuś kto to zreperuje za 2500zl a 200 zl będzie miał za fatygę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda, naprawa tego to zdecydowanie ponad 10k, za 2,5k to nawet Cytryn i Gumiak tego nie zrobią.

 

 

czuje się jakiś urażony:c

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

witam

czy może ktoś/coś na temat tej zetki

ogłoszenie już dość długo wisi

 

https://www.otomoto.pl/oferta/nissan-370-z-key-less-go-manualna-skrzynia-tylko-39-tys-km-ID6yDTd7.html#dac434edd6

Z tego co kojarzę to ktoś z forum go oglądał, a auto stoi w tym komisie już na pewno 2 lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co kojarzę to ktoś z forum go oglądał, a auto stoi w tym komisie już na pewno 2 lata.

Jezdzilem nia, na pierwszy rzut oka wydaje sie ok, nie sprawdzalem jej dokladnie bo wtedy byla duzo drozsza, cos z tylu od strony kierowcy bylo robione o ile dobrze pamietam, ale poza tym auto wydawalo sie bardzo ok. Bylo grzebane przy wydechu, jest glosna bardzo. Imo warto sprawdzic. 

Edytowane przez Viggen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

czy może ktoś/coś na temat tej zetki

ogłoszenie już dość długo wisi

 

https://www.otomoto.pl/oferta/nissan-370-z-key-less-go-manualna-skrzynia-tylko-39-tys-km-ID6yDTd7.html#dac434edd6

 

Ja też nią jeździłem ponad rok temu jak szukałem, wydaje się ok ale nie byłem nigdzie sprawdzać bo się okazało, że nie ma nic przerobione na europę a nie bardzo chciałem się znowu motać z przeglądami,  była uderzona w tył (to tak na pierwszy rzut oka jest brzydko spasowany) i faktycznie jest bardzo głośna, co kto lubi oczywiście ale na dłuższą trasę lepiej słuchawki założyć :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

https://www.otomoto.pl/oferta/nissan-370-z-felgi-rays-19-cali-key-less-go-bixenony-navi-ID6zrJ3l.html#9528133637
 

Witam Was po dłuższej przerwie...

Ktoś sprawdzał/oglądał może?

Najpierw gość chciał sprzedać, ostatnio stwierdził, że już nie, a ogłoszenie nadal wisi.

Zastanawiam się, co jest nie tak?

Edytowane przez boberek91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Gdyby ktoś był zainteresowany:

https://www.otomoto.pl/oferta/nissan-370-z-ID6AzPdy.html

Z ceną można się oczywiście jeszcze dogadać. Jeżeli nie sprzeda się w tym roku, najpóźniej w przyszłym trafia do salonu jako rozliczenie za inne auto.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 7.08.2018 o 21:23, Ronald napisał:

Ktoś zna może to auto i może wypowiedzieć się na jego temat ? 

 

http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=7496057803

na pewno na zdjęciach wygląda fajnie tylko poduszka kierowcy jest hmm taka jak w Infiniti FX, na mój gust nieoryginalna od Z

 

image.png.db710fdf933101732de0c562214dbed9.pngimage.thumb.png.baab782bd528660464dc26d6af170736.pngimage.thumb.png.54f2c5faaf22656f528b5769995ebad6.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Blinkey napisał:

Oczywista oczywistość, że bzdura. Albo mam Nismo ale o tym nie wiem. emoji6.png

Więc ja chyba też nie wiem, że mam Nismo :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z żonami to wiadomo. Z SUVami jednak bym też uważał. U mnie też się tak zaczynało. Potrzebny był SUV a skończyło się na dużej terenówce i dodatkowej zabawce tylko w teren.
3c8316cb42f4dbc357b362ddad656f6a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...