Jump to content
Części Nissana - iParts.pl

Parę pytań o 370Z... tu ocena, komentarz, opinie

Recommended Posts

Witam.Przerabiał już ktoś ten temat.Ktoś oglądał?

https://www.otomoto.pl/oferta/nissan-370-z-370z-nismo-zamiana-ID6CjWaK.html#9528133637

• 1 month later...

Zastanawiam się nad zakupem 370Z z USA. Mam znajomego który ściąga samochody ze Stanów i patrząc na ich ceny może się opłacać kupić uszkodzony i zrobić pod siebie. Wiem, że to zawsze ryzyko, ale przy odpowiednim sprawdzeniu powinno być dobrze. Pytanie tylko jakie uszkodzenia dyskwalifikują egzemplarz? Czy możecie się wypowiedzieć, które części w 370Z są bardzo drogie lub które elementy są trudne do naprawy? Lepiej szukać uszkodzonych tyłem czy przodem? Będę wdzięczny za pomoc.

Wiekszosc jest uderzana przodem, wiec części na przod u handlarzy sa drogie.

Ja wolalbym walnieta, ale nie mocno, centralnie w tyl. Latwiej to naprawic, zeby jakos wygladalo. Z przodem to juz roznie bywa, ale chce podkreslic, ze fachowcem nie jestem :)

• 2 months later...

Dobry,

Czy ktoś może coś powiedzieć na temat tego auta?

https://www.otomoto.pl/oferta/nissan-370-z-gt-editionnismokameranavibosebezwypadkowyserwis-asosalon-pl-ID6CKYbj.html

Pozdrawiam

W dniu 12.01.2020 o 13:53, yak napisał:

Jak chcesz to wrzuć linki tylko działające i zadaj pytania cd Twoich wątpliwości

• 4 weeks later...

Witam. Szybkie pytanko. Szukam nismo 370z. Automat manual obojetne mi to, czy fotele recaro wychodzily od 2016 polift? Bo widzialem kilka ogloszen z 2015 a nawet 2014 na mobile de i tez posiadaly fotele recaro.

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka

W dniu 14.02.2020 o 18:32, Asesino napisał:

Witam. Szybkie pytanko. Szukam nismo 370z. Automat manual obojetne mi to, czy fotele recaro wychodzily od 2016 polift? Bo widzialem kilka ogloszen z 2015 a nawet 2014 na mobile de i tez posiadaly fotele recaro.

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka

wiem ze w 2014 na pewno ich nie było, w 2015 już były.

• 1 year later...
Furman

Siema. Jako początkujący "poszukiwacz" własnej Zetki mam dwa pytania do bardziej ogarniętych użytkowników. Jakie różnice występują między modelami dedykowanymi na rynek europejski, a amerykański (oczywiście z wyjątkiem tego, że większość sztuk z US jest po dzwonie)? Pamiętam, że w przypadku 350Z był to m.in. układ hamulcowy, więc dość istotne. No i drugie pytanie — czy wersja Nismo występowała również ze skrzynią automatyczną?

Co do konkretnych różnic to się nie wypowiem, ale nismo od któregoś roku występowała w wersji z automatem (przynajmniej za oceanem). W stanach większość wersji na aukcjach to bieda edition, ale trzeba szukać pakietów sport/touring - one i miały heble akebono i szpere tak samo jak resztę wyposażenia (nawi etc). Z tego co sie orientuje to miedzy europą, a stanami są róznice, ale to już bardziej detale typu dekiel dyfra.