Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Nissan Maxima A32


Gość GreyD

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jestem tu nowy, ale mam nadzieje trochę się zaklimatyzować ;) Mam na imię Dawid, mieszkam w Ostrowie Wielkopolskim itd itp... w marcu tego roku skończyłem 18 lat, później przyszło prawko, a Nissan jest moim już drugim autem. Auto dobrym stanie choć dość zaniedbany przez poprzedniego właściciela, no i malowane oba zderzaki niby tym samym kolorem (kiepska robota - wewnątrz nic nie pogięte/nie prostowane). Nie miałem z nim problemów, jedyne co to skrzynia biegów musi się nagrzać, inaczej coś przeskakuje przy wrzuceniu na D, 2 lub 1 (niemiłe uczucie) + standardowe szarpnięcie z 1 na 2 bieg...

 

Teraz konkrety. Właścicielem auta jestem od 16 października i niestety zdjęcia mam tylko z aukcji - tak więc teraz już inna rejestracja.

 

Silnik 3.0 póki co wszystko stock (poza podtlenkiem gazu LPG xP), skrzynia automat, rocznik 1996, przebieg ok 225 000 (w przeliczeniu na km). Z wyposażenia to co w większości + system Bose, skóra, podgrzewane fotele, tempomat (który jest odłączony :| )...

 

Zdjęcia:

29855883.th.jpg

83998717.th.jpg

67027901.th.jpg

 

A teraz moje pytania :dribble:

1. Czy ma ktoś schemat instalacji elektrycznej lub mógłby wiedzieć gdzie jest stacyjka od alarmu :P (prawdopodobnie oryginalnego?).

2. Czy ktoś miał styczność z oszukiwaczem sondy lambda? (zamiar wycięcia ostatniego katalizatora)

3. Czy wie ktoś czy jest różnica w lampach przednich i tylnych konstrukcyjnie między 95-96 a 97-99? Bo jedne są sprzedawane jako 95-99 a drugie 97-99, a nawet 98-00 :? co prowadzi mnie do zadania takiego pytania. Nie ukrywam że chciałbym zamontować lampy z przeźroczystym szkłem. http://img262.imageshack.us/img262/8907/9800j.jpg

 

Miałem więcej pytań ale standardowo pozapominałem... wiec na razie tyle ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

kolego prawdziwy BIAŁY JDMowy kolor-lubiemaximy i jazda tym autem sprawia sporo frajdy,ze swoimi pytaniami zwróciłbym sie osobiście na PW do użytkowników amerykańskich maxim,lub poszperał w dziale maxima...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego prawdziwy BIAŁY JDMowy kolor-lubiemaximy i jazda tym autem sprawia sporo frajdy,ze swoimi pytaniami zwróciłbym sie osobiście na PW do użytkowników amerykańskich maxim,lub poszperał w dziale maxima...

Dzięki za odpowiedź ;) chociaż jedna osoba. Na pytania po czasie sobie też sam odpowiem.

ad 1. Z alarmem sobie poradzę jakoś i tak auto ma iść do elektryka.

ad 2. Nie wiem czy działa... jak wytnę kata nie będzie odwrotu i wtedy będę kombinować.

ad 3. Lampy mogą pasować ale i tak większość nie ma homologacji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Siema,

 

ad2. mozesz wyciac a ja zalatwie Ci symulatorek i bedzie GIT

ad3. przednie swiatla pasuje spokojnie od modeli 97-99 wersja US (moge zalatwic). co do tylnich swiatel jest troche inaczej. Jak sam wiesz tylnie lampy skladaja sie z 4 czesci (2 zewnetrzne i 2 wewnetrzne na klapie bagaznika). Te zewnetrzne beda pasowac bez niczego. Te z klapy nie. Musisz miec klape 97-99 aby to ladnie bylo.

 

Daj znac czy jestes zainteresowany i da sie zalatwic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...