Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[WP11] Składanie fotela pasażera


wer126

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Tak jak w temacie.

Jest jakaś możliwość, aby złożyć siedzenie pasażera tak żeby była równa płaszczyzna. Chce przewieść listwy drewniane ponad 2,5m długości z tego co udało mi się osiągnąć to dosuniecie fotela max do przodu lub pochylenie oparcia w stronę kanapy(oparcie jest wyżej niż kanapa po złożeniu). Sadze że jest jakaś możliwość w końcu to kombi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jest tak samo jak w sedanie.

Wyjmuje zagłówek, fotel max do przodu i kręcę pokrętłem do końca aby fotel się rozłożył w stronę tylnej kanapy, wtedy mam równą płaszczyznę i bez problemu przewoziłem profile 2.50m

Jeśli nie chce się rozkładać to prawdopodobnie pod koła zębate się nie zgrywają pod fotelem.

Kolega tak miał, wyjął fotel, walnął kilka razy młotkiem w pręt bo się wygiął i wszystko gra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba w maździe 323 widziałem możliwość położenia oparcia fotela pasażera na siedzisku, tak samo jak w przypadku tylnej kanapy i była w miarę płaska powierzchnia. W primerach są 2 opcje - fotel na maks do przodu i oparcie do tyłu albo po prostu wymontować go na czas przewożenia gabarytów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...